Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизно обслужване...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервизно обслужване...

    Миналата седмица обслужвах Гранда в столицата....... Искам да искажа големи благодарности за искрена и безкористна помощ на Дима Quadra и на г-н Пламен Петров . Дима ме заведе в сервиза , а г-н Петров ги подсети как би трябвало да се отнасят с клиенти.......
    Просто бяха забравили горките че им оставена кола..............Немам думи .
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

  • #2
    Re: Сервизно обслужване...

    Мда...Много ме е срам, защото препоръчах същия сервиз и се кълнях с двете ръце в техния професионализъм, но явно в БГ всичко е относително.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Сервизно обслужване...

      Дима , само уважение към теб ме спря да се "развихря".....Ти си човека , кой-то има най-малко да се притеснява...
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        Re: Сервизно обслужване...

        За съжаление ,често се случва
        B+

        Коментар


        • #5
          Re: Сервизно обслужване...

          Имам странно усещане , че за да ти обслужат колата като трябва трябва или да висиш на главите на майсторите или да набиеш приемчика . Или и двете . И били сме в Европа . Егати....
          Май стана театъра на един актьор.......
          Моля модератори ако преценят да истрият тема.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            Re: Сервизно обслужване...

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            Имам странно усещане , че за да ти обслужат колата като трябва трябва или да висиш на главите на майсторите или да набиеш приемчика . Или и двете . И били сме в Европа . Егати....
            Усещането не е странно, а доста вярно, в частта му за висенето на главите на майсторите и с добавката "и да ги гледаш в ръцете" (стига да можеш не само да гледаш, но и да виждаш ... )

            А за Европата ... Ами те и там са същите. Преди години в Скандинавията смених един куп сервизи, доде най-накрая ми писна и почнах да ходя в най-близкия до офиса ми. Щото "сите бЕа маскари".
            Освен всичко друго гледах да си вкарам колата с бензин на резерва, щото ми се е случвало повече от 1 път да я вкарам примерно с половин резервоар и да я взема с присветваща лампа ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Re: Сервизно обслужване...

              Аз пък ще изкажа едно малко по различно мнение.Днес имахме записан час за Форд транзит в представителството им в Люлин.Приеха буса точно в часа на уговорката и точно в часа който казаха че ще е готов звънаха да го вземем.Като уточниха че часа на взимане не е точен а приблизителен но го спазиха.За качеството до сега е било на ниво пък след това посещение ще видим.

              Коментар


              • #8
                Re: Сервизно обслужване...

                има сервизи и сервизи. аз съм много доволен от ситроен сервиз на ножаров в габрово.много коректни хора

                Коментар


                • #9
                  Re: Сервизно обслужване...

                  Ха, елате в Ст.Загора да ви скъсат нервите и главите........
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Сервизно обслужване...

                    само не си мислете, че в Сливен е по-различно и точно за сервиза на ситроен мога да говоря само негативно...
                    и както казахте-"има сервизи и сервизи..."
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Сервизно обслужване...

                      Абе наистина всичко е относително.

                      Мой много добър приятел ми беше препоръчал един ГАЗ-сервиз, щото били коректни и си вършели добре работата. Е да, ама отиваме там, любезни, да сега ще го оправиме и т.н.

                      Става време да си одиме, айде сега запали, опаааа нещо в двигателя трака.
                      Я загаси.
                      Я запали.
                      Я загаси.
                      Я пак запали - е да де, ама вече не пали. Даже не завърта.

                      Остави я вика тука, ще отворим двигателя и ще видим.

                      Да бе, да не съм луд. Теглиме на буксир до сервиз Дружба и какво мислите???

                      Гайка върху буталото на първи цилиндър. Надраскано бутало - пичовете викат дай 250 лв. и си карай, нищо и няма.

                      И така още цяла година си карам, ма тя все по-зле става, не върви и масло гори.

                      Отидох в друг сервиз и се оказа, че има счупени сегменти на първи цилиндър. А честит ви ремонт на двигателя. Дай още хиляда лева и си карай.

                      Имам и още няколко подобни случки с други сервизи, ама айде, че то има и свестни такива. Да не останете с впечатление, че всички са маскари.

                      П.П.: След като извадиха гайката от двигателя отивам аз при газаджиите и кво мислите викат: "А, ма верно ли? И как е станало? Ама ти сигурно така си си дошъл с нея, не може тука да сме я изпуснали."
                      Само дето не казаха, че нарочно съм си я пуснал да им гледам сеира.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Сервизно обслужване...

                        За това аз вече ходя само в 2 сервиза. Единия е на Влади - Автоескпрес 2, а другия е наш фирмен клиент и там отношенията са също повече от супер.

                        Но на тези, които се чудят - силно препоръчвам сервиза на Влади 333. Супер обслужване и човешки цени. Дори сега се подсещам, че трябва да ходя за реглаж и все отлагам от месец насам.
                        VW Touareg V10, 5000cc

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сервизно обслужване...

                          В интерес на истината пак ходих там преди няколко деня : ситуацията се подобри . Направиха даже повече отколкото бяха длъжни и то без пари ...И май с Дима сме "зарибили" един от приемчици , може някой ден да го видим и като член на този форум .
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            ДОБЪР СЕРВИЗ ЗА G

                            Май се ориентирах към G. Притеснява ме обаче сервизирането. Нямам никакво намерение да завършвам ПУЦ за монтьор (не, че не съм карал ЛАДА доста години).
                            Та ако някой знае свестен сервиз за G-класа да каже. Това ще наклони везните срещу Pinzgauer май. Щото да питам за сервиз за пинц на юг от Виена си е чист наивитет.
                            “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                            Б.Франклин

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сервизно обслужване...

                              Много ще съм ви благодарен ако всеки споделя за сервиз, в който са го обслужили коректно.
                              Не знам, аз ли съм карък, или всички са "Баш Майстори". Мога да разкажа за поне 10 случая, но ето последния:
                              Отивам значи,този четвъртък в един уважаван сервиз за реглаж на двигателя, че от известно време колата гори много. Майстора, който явно е много вещ, установи за има няма 5 мин.,че праблема е в гарнитурата под моноинжекциона - издухала била и засмуквала въздух. До тук добре. Колко ще струва ремонта?
                              Диагностика викна майстора по ремонтите. Гледа тоя...цял ден работа била...а бе, около 60 лв. без гарнитурите, които били 3.
                              Викам си, добре, нали ще спестявам после от гориво. Водят ме при Приемчика и Диагностика му обяснява проблема и че колегата е казал, че ремонта е около 60лв. Ония го изгледа, сякаш му бяха откраднали обеда и вечерята едновременно. И се започна, ама то, като се сваляло можело да се счупят шпилките и да се наложи да се сваля главата, как на него същото му се било случило наскоро и то с много по-нова кола от моята, а бе, с две думи да съм готов за още 170лв., ако това стане, де, да не давало Господ. Записа ми час за събота, взе 20лв. за прегледа и каза да съм отидел по-рано, че до вечерта да е готова, щото е много работа.
                              И така, тръгвам си аз с мрачни мисли и натежал от подозрения, че май, по една случайност ще се окаже най-скъпия вариянт, ама като не разбирам нищо от двигатели, звъня на един приятел, който не съм го вижадал от година и,тамън удобен повод.
                              Ела, вика, след като му обясних случая, а и познава колата, ще ти я оправя докато си изпием бирата. Бе как, викам, 3 гарнитури са, цял ден работа, шпилки ще се счупят!
                              Е, не беше 1 бира време, но на втората..., а и пари не искаше да вземе.
                              Та, идеята ми е, че това горе по-скоро прилича на пладнешки обир.
                              Трябва ли преди да отидем в сервиз да завършим "Вилхем Пик" за да не ни мамят?
                              Ако се колебаеш дали някой е боклук, значи той си е.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X