Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

    Като използвам случая да благодаря на саздателите на сайта за предоставената ни възможност за общуване Правя предложение за всички притежатели на CR-V в София ден четвъртък от 18,30 часа да се събираме на бензиностанция Шел на широкото след детелината на Бояна,като са добре дошли и всички други съфорумци,нека това да стане традиция която да се последва от всички фенове и в другите градове,защото имам на ум и следното предложение Това е идея,аз предлагам/никой не е длъжен да се съобразява с мнението ми/сериозен съм и държа на сериозни коментари.Та!Предлагам да е някъде в централна България за да се пътува горе доло по еднакви километри за всеки,Конкретно предложението ми е "Винарната в Село Старосел община Хисар"-Мога да организирам спането,спа,ма,външен басеин,посещение на тракийския комплекс и и и най -важното лека проба на автомобилите по трасе извън пътя-по желание с кал,без кал,с трева без трева,с река без река-месноста предлага богат избор,но ако трябва и ще подготвя такова трасе с трактора и греблото.Може и посещение на гр.Хисар на 19 км от Старосел,може и до пистата в Калояново-на 20 км. от Старосел посока Пловдив и после магистрала Тракия и кой от къде.Мога да осигоря нужната отстъпка и за да съм точен ще го почерня-давайте сега предложения за дата и до какви пари сте склонни да разходите за една такава сбирка-моята оферта е 70 лв двойната стая със закуска,спа,ма басейн,сауна мауна и т.н.-35 лв. на човек,ако се съберем хора-осигурявам,чевермето.Пристигане в събота примерно 11-12 часа,настаняване до 14,00 часа,обяд,опознаване до 17,00 часа,почивка до 18,00 часа,трасе и разходка до 21,00 часа-вечеря,22,00 часа диджей-до...В неделя сутрин закуска,посещение на тракиската гробница,11,12 часа сдаване на стаите,размяна на списък с учасници и телефони-Довиждане! може и пристигане в петък.Ако Ви устройва-пишете,може и на лични!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

  • #2
    От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

    Идеята ми е за национален събор-аз вече подготвям трасето за по смелите-понеже Зеро вече писа в тема "НС 2011" ако сте навити може и сега през лятото,може септември пречки няма искам само мин.10 дни аванс.Благодаря на всички!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #3
      От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

      Хаиде колеги , идеята е чудесна даите да видим можем ли да се съберем като за начало нека проверим кои сме мераклиите, за да се знае възможна ли е такава среща. Мисля че е наи добре тя да е след отпускарския сезон, чакаме и вашите предложения.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #4
        От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
        Хаиде колеги , идеята е чудесна даите да видим можем ли да се съберем като за начало нека проверим кои сме мераклиите, за да се знае възможна ли е такава среща. Мисля че е наи добре тя да е след отпускарския сезон, чакаме и вашите предложения.
        Зеро,май ще си останем само двамата,кризата си казва работата на всякъде или колегите още не са чели или интерес няма,аз ще седна в четвъртък да видя какво ще стане на шела,просто в нашия район тука Бояна-Княжево доста CR-V се навъдиха,аз съм преброил 12 в квартала около мен само-дано четат из форума.
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар


        • #5
          От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

          Квото такова бате, ко да праим ся, верно че тук малко тегаво вървят нещата, като че ли влизат повече в хонда форума.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #6
            От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

            Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
            Квото такова бате, ко да праим ся, верно че тук малко тегаво вървят нещата, като че ли влизат повече в хонда форума.
            И там съм пуснал същата тема,но-о-о-о "пир по време на криза"такова нещо нема,Е нека да сме здрави другото ще го наместим.
            имах и Toyota Rav 4 2006g.
            Mitsubishi Lancer 2008g.
            Honda CR-V 1998г.
            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

            Коментар


            • #7
              От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

              Вижте приятели.През лятото всеки вече си е направил план за почивка със семейството,има резервации и уточнени места и маршрути за отдих...!
              Ако определите дата през септември,вероятно ще има повече желаещи.Аз лично бих дошъл за 2 нощувки,но сам.Цената за нощувка не е висока,особено ако има вкл. едно-две хранения.Аз повече ще дам за бензин,че съм на 350-400км.
              [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
              [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

              Коментар


              • #8
                От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                Първоначално публикуван от 4i4o_doc Преглед на мнение
                Вижте приятели.През лятото всеки вече си е направил план за почивка със семейството,има резервации и уточнени места и маршрути за отдих...!
                Ако определите дата през септември,вероятно ще има повече желаещи.Аз лично бих дошъл за 2 нощувки,но сам.Цената за нощувка не е висока,особено ако има вкл. едно-две хранения.Аз повече ще дам за бензин,че съм на 350-400км.
                Доки,по страшното е че няма въобще интерес,явно не опира до сезона,аз съм писал в предния пост-сега,зима,есен когато поискаме,но всичко живо се е свило,всеки с проблемите си.Аз съм съгласен и във Варна да го направим,но няма предложения,това го дадох като пример и за това ,че е близо до Калояново резервното летище-там се събират повечето фенове на различни марки.Абе,хайде наздраве-може и без събор!
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                  Почакай.Обяви една примерна дата през септември,и чакай хората да си оправят плановете,и да се навият.Тези работи не стават за един ден ден, а бавно и постепенно.И ако се съберем десетина пак ще е успех.Аз съм политик от общински мащаб,и трябва да ти кажа че хората трудно се навиват на такива мероприятия отведнъж.Трябва им време.В края на краищата и десет човека да се съберем,ще е добре като за начало!
                  [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
                  [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                    Павле, прав си, всеки с проблемите си. Моите са някакви си 3000 км, ама ш зема да ви засрамя, и да кацна за някоя среща. Ако ме приемете с Панчаревото де!
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                      Първоначално публикуван от 4i4o_doc Преглед на мнение
                      Почакай.Обяви една примерна дата през септември,и чакай хората да си оправят плановете,и да се навият.Тези работи не стават за един ден ден, а бавно и постепенно.И ако се съберем десетина пак ще е успех.Аз съм политик от общински мащаб,и трябва да ти кажа че хората трудно се навиват на такива мероприятия отведнъж.Трябва им време.В края на краищата и десет човека да се съберем,ще е добре като за начало!
                      Знам,бе Доки,на никой не е опрял ножа и зор та де непременно да е.Преди няколко години се събирахме от раз за седмица-само някой да дадеше идея.Сега си е...а мамата.Щеше да ме е яд ако не пробвах,от това може само да спечелим приятели и весели моменти, па ако ще и трима да сме.Относно политиката-УЖАС ,как за септември-тогава в разгара на избори-мани още повече заети и кисели хора от предизборни дебати.Остави,не зная защо но съм останал с впечатление,че си от Варна,ако е така-Хайде на по бира при Ванко,на буната-месност Траката,може и на дегостация на вино в Галерията при Ламбрин.Със Здраве!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                        Павле, прав си, всеки с проблемите си. Моите са някакви си 3000 км, ама ш зема да ви засрамя, и да кацна за някоя среща. Ако ме приемете с Панчаревото де!
                        Краси ,ако правилно съм те разбрал-жаргона на "Паджерото" ние го наричаме "Митсубиши Панчарево",ако е така къде е Хондата от подписа ти.Тя не може ли да дойде.Иначе Добре си дошъл-може със всичко да доидеш важното е приятели да има,че на последък нещо все повече уредяват,а колкото до кой каква кола си купил,кой каква решил да кара тука-няма никакво значение!
                        имах и Toyota Rav 4 2006g.
                        Mitsubishi Lancer 2008g.
                        Honda CR-V 1998г.
                        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                          CR-V- то и Rover- а са в Англия, където съм и аз, през повечето време. В БГ движа с Pajero(Shogun) Pinin, за сега. Нещо ми отесня, та в скоро време май ще го сменяваме с по-голямо 4х4.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                            Мястото за среща е идеално.Ако е през септември ,предполагам,че ще има много желаещи.Аз съм за!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери?

                              Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                              Остави,не зная защо но съм останал с впечатление,че си от Варна
                              Всъщност съм на 220 км. от Варна....От Тутракан съм.А пък ако септември не става,давай след изборите!
                              [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
                              [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X