Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.2011г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

    Ясно, ми значи трябва да събираме пари за хелмет камери
    Все някой ще е щракнал някоя и друга снимка ...

    А пък на тебе Марине, ти се забранява да участваш по такива мероприятия, защото няма кой да отрязява
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #47
      От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

      Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
      Ясно, ми значи трябва да събираме пари за хелмет камери
      Все някой ще е щракнал някоя и друга снимка ...

      А пък на тебе Марине, ти се забранява да участваш по такива мероприятия, защото няма кой да отрязява
      Това за камерата е много добра идея,а това за забраната и ,,evil-rivers''няма да са доволни.
      [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

      Коментар


      • #48
        От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

        Здравейте колеги,

        извинявам се за закъснението по отразяването на традиционния мотокрос, този път есенното издание, което се проведе на 10-и септември тази година. Напоследък съм суперзает и не остава време за нищо ...

        Иначе "репортажа" ми вече бе в главата, и вече бях понамислил какво да на пиша и покажа, но внезапно нещата се обърнаха на 180 градуса ...

        Има две новини - добрата е, че този път съм ви направил много и смятам прилични снимки (тях ще ги пусна малко по-късно),


        лошата: с изключително голямо прискърбие искам да ви съобщя, че преди няколко дни почина нашия приятел, колега и съфорумник Христо (Дуцата - H.D) , който бе едва 15 годишен
        Най-искрени съболезнования на семейството му, от няколко дни все това ми е в главата, и не мога да проумея защо така се е получило ...
        Най-голямата трагедия в Априлци ...
        Най-много ми е тежко, когато си отиде млад човек ...

        Почивай в мир, адаш

        В негова памет, в този пост слагам само негови снимки, от последното състезание, на който той се представи много добре, но много съжалявам, че се забавих и не можа да ги види































        Последно редактирано от HD; 21-09-11, 23:07.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #49
          От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

          Ето и част от останалите снимки от надпреварата. Ще съм по-оскъден с коментарите ...

          Горе долу във всеки клас имаше по 3-4 участника, което беше добре, защото и последен да си, пак си трети.

          Традиционно всичко започва със записване на участниците и скара:


          Поздравления за най-малкия участник, забравих му името, но е само на 4 г. мисля:





          Вярната му машина:


          Малко кадри от първи манш на най-бързите - Тихомир с Ямаха YZ426 от Evil River Racing Team доминира убедително във всички маншове. Мартин Кукенски с YZ250F в ролята на Джеймс Стюард (и той направи яко падане по време на тренировките, добре че се размина без особени контузии):








          Стефан Колев (КХ250) - нямаше ден май той:

















          Старт първи манш на малко по-бавните. Тук имахме и гости от Енина в лицето на Жельо (XR250), който се представи много добре също.

















          Заигравка между маншовете:


          Продължава ...
          Последно редактирано от HD; 22-09-11, 23:34.
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #50
            От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

            Старт на кралския клас - с мотоциклети около 600 кубика.
            Марин Илчев винаги правеше страхотни стартове, но после нещо не му достигаше и поизоставаше.
            Тотю Чубриков (KLX650) се представи блестящо, като взе и двата манша.


























            Старт втори манш на ултрабързите - както вече казах, Evil River Racing Team пак доминираше убедително, в лицето на Тихомир:




            Старт на не чак толкова бързите - във втория манш Христо (лека му пръст ...) с КДХ200 не им даде никакъв шанс и заслужено завърши първи:


            Бившия мотокросист Иван Христов прави демонстрации с шампионската Ямаха:




            Старт втори манш на тежките стругове - Марин Илчев пак нави тревата зад него като килим.




            Отново беше изпреварен от шампиона в този клас:




            Тук се заформи яка битка между Тотю и Николай (да ме извини ако му бъркам името), която продължи до края:




            Следва ...
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #51
              От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

              Мако снимки от награждаването.
              Тук е момента да благодарим на кандидат кмета Бенко затова, че осигури добри парични награди - браво!
              Който не дойде, изпусна много, защото изборите са сега, а не догодина (ако ме разбирате накъде бия).
















              Няма как без обща снимка:




              Накрая се проведе един последен манш с общ старт на всички класове, ейтака за кеф - Тихомир (Evil River) отново не им даде никакъв шанс:


              Ето и клипче от старта - Тотю Чубриков си видя предния калник за малко:
              http://vbox7.com/play:f1a38038ee


              Това е същото, но в оригинална резолюция и високо качество - ВНИМАНИЕ!!! На по-слаби компютри ще насича, затова съм направил и с ниска резолюция (предното):
              http://vbox7.com/play:ef972901cf

















              Личи си, че Стефан е от ултрабързите - едва го хванах в обектива някак:








              Накрая имаше и заигравка за малчуганите с велосипедите:


              Леко падане още в първите метри:




              Ами това беше от мен, искаше ми се да коментирам по-другояче и по-подробно, но нещо нямам настроение - обстоятелствата са такива ...

              Това бяха малка част от направените от мене снимки - всички снимки ТУК ! ! ! Необработени и в оригинална резолюция!
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #52
                От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                Много хубави снимки са се получели,жалко че бяхме много малко мотористите и не можахме да покажем повече умения.В класът на 600 кубиковите стругове това беше най хубавото,че карачите бяхме 3 ма и всички се качихме на почетната стълбичка.Аз дори и с навяхната ръка (още на тренировките преди състезанието) завърших 3 ти.Стартовете ми бяха мнгого добри но умората и болката в ръката ми си казаха думата и затова изоставах,а и този състезател (Тотьо Чубрика) няма минаване първоначално му посиних тялото с камъчета които новата ми гума хвърляше но след това той се ядоса и ми го върна пъпкано.Битката в този клас не отстъпаше по нищо на хората с по големи мотори.Мисля,че вече се обосновах за това което съм направил и,което направиха колегите в класа ми.
                Поздрави!!!
                [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                Коментар


                • #53
                  От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                  Много хубави снимки са се получели,жалко че бяхме много малко мотористите и не можахме да покажем повече умения.В класът на 600 кубиковите стругове това беше най хубавото,че карачите бяхме 3 ма и всички се качихме на почетната стълбичка.Аз дори и с навяхната ръка (още на тренировките преди състезанието) завърших 3 ти.Стартовете ми бяха мнгого добри но умората и болката в ръката ми си казаха думата и затова изоставах,а и този състезател (Тотьо Чубрика) няма минаване първоначално му посиних тялото с камъчета които новата ми гума хвърляше но след това той се ядоса и ми го върна пъпкано.Битката в този клас не отстъпаше по нищо на хората с по големи мотори.Мисля,че вече се обосновах за това което съм направил и,което направиха колегите в класа ми.
                  Поздрави!!!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                  Коментар


                  • #54
                    От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                    Важно съобщение към всички мотокросисти ендурджий полянкаджий и сеирджий..На 02.06.2012 в 10:00 ще се проведе ендуро Априлци старта ще е в 10 часа.Свободни тренировки от 01.06 до 02.06 до към 9:30. Мироприятието ще се проведе на местноста ,,радина ливада'' на 100 метра от механа сватовете.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                    Коментар


                    • #55
                      От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                      Предварително записване няма да има то ще се състои в деня на състезанието.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                      Коментар


                      • #56
                        От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                        Здр .колега интересува ме ендуро или мотокрос ще .Ако е мотокрос ще доида ,за ендуро не съм много навит че направо си помилам мотора, в смисъл няма да има гуми, трупи и разни други предмети тип счупи мотор

                        Коментар


                        • #57
                          От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                          Колега виш снимките от предишните издания на събитието ще е с леки промени на трасето няма да има препядстивя ,,счупи мотор''
                          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                          Коментар


                          • #58
                            От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                            Ок, аз ги видях вече, и адмирации за това което правите ,много е хубаво да има такива мероприятия, продължаваите все така.А аз на 02.06 съм при вас със сигурност.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                              Ок колега ще се радваме на хора изявили участие от други места.Ако случайно не знаеш къде е трасето пиши ще ти обясня/
                              [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                              Коментар


                              • #60
                                От: Традиционно състезание Ендуро, АТВ и велосипеди - затворен кръг - писта-11.06.201

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1115.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5378135Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1116.jpg
Прегледи:1
Размер:161.1 КБ
ID:5378136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1117.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5378137

                                Ето и малко снимки идващата седмица се надявам да има и кадри от трасето.
                                Прикачени файлове
                                [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X