Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цена от 10 лева за да гледаме световното на живо - проблем или не?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цена от 10 лева за да гледаме световното на живо - проблем или не?!

    10 лв вход за 10 годишнината(откакто се провежда световно) на "Горна Росица" , наклонената поляна си стои ,внимавайте да не изкълчите крак , сложено е едно от онези озвучителни неща с които сигнализират за бедствия и аварии и цял ден въртят около 4 песни , не мога да взема решение дали да ходя и утре...
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

  • #2
    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
    10 лв вход за 10 годишнината(откакто се провежда световно) на "Горна Росица" , наклонената поляна си стои ,внимавайте да не изкълчите крак , сложено е едно от онези озвучителни неща с които сигнализират за бедствия и аварии и цял ден въртят около 4 песни , не мога да взема решение дали да ходя и утре...
    Тва с тия 10 лв голяма цигания .......не за друго ама с огед на това че нито место нито нищо кат хората,газиш трева и кал та "пушек се вдига" ама как иначе?!.Аз лично няма да мога да отида но догодина или когато и да е, няма да дам и лев за вход докато е така положението.Поздрави на Богдан Николов и всички от БФМ....
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #3
      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      еми така е като за 10 лв,"навънка" доколкото знам е доста по солено,не казвам че трябва да е като там,но за тия пари толкоз,радвам се че ще има вход,това означава че броя на сеирджийте който идват да си запълнят деня и да чоплат семски ще е по малък,и ние истинските почитатели на този красив спорт ,ще имаме по голямавъзможност да наблюдаваме състезанието,а забравих няма да има и мангали

      Коментар


      • #4
        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
        Тва с тия 10 лв голяма цигания .......не за друго ама с огед на това че нито место нито нищо кат хората,газиш трева и кал та "пушек се вдига" ама как иначе?!.Аз лично няма да мога да отида но догодина или когато и да е, няма да дам и лев за вход докато е така положението.Поздрави на Богдан Николов и всички от БФМ....
        Срамота!! За 10 години ми омръзна да гледам от поляната!! Как не предприеха да направят поне бетонни стълби по които да сядат зрителите !! Какъв страх да берат да има и пласмасови седалки? От какво ги е страх? Тук няма сини и червени да се доказват с къртене и палене?Чух от днешните репортажи, че за двата дни имало около 20 000 зрители!!! По 10 лв??? Ааа... не мога да смятам щот магарту ми изеди сметанката!! Дано вии моити!! Що мълчите бре????
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #5
          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Срамота!! Какъв страх да берат да има и пласмасови седалки? От какво ги е страх? Тук няма сини и червени да се доказват с къртене и палене?
          Чичко Фър,не си прав?!.Позамислих се дълбоко и май не слагат седалки точно заради това че има не само сини и червени, а и оранжеви, жълти, и т.н.......направо не се знае от кои ще започне трошенето.
          А и знаеш ли защо си мълчат може би, за да не трупат червени точици във форума,а може просто така да им харесва....


          Още веднъж ПОздрав на БФМ!!..
          Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 10-04-11, 17:46.
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • #6
            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            10 лева да седиш и да гледаш от ливадата :Д:Д повечето хора си минаваха през нивата без дори да плащат и си гледаха.Поне тези билети да ги ползвахме за сервизната зона или нещо ...
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-04-11, 18:26.

            Коментар


            • #7
              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Колеги поздрави на всички и от мен.Надигнал съм се от Перник да гледам състезанието дадох40лв.за вход за 4ма разбира се(ВИЖДА МИ СЕ ПРЕКАЛЕНО МНОГО) всичко вървеше добре докато човек започне да се развърта къде може да пусне една вода.Там присъстваха доста дами тях не ги мисля как са се справяли с положението.Видях само 1бр.химическа тоалетна за толкова много хора на едно място -Как не ги беше срам? иначе за входа бяха доста стриктни.Като изключим това беше много добре.

              Коментар


              • #8
                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Аа да... и стига сте мрънкали за тия 10лв.!
                Световния елит ви е дошъл на крака, а вие се скръндзате за мижави 10лв. Значи не сте никакви фенове!
                Та един Сух Шпек Перелик струва толкова. Срамота!
                Като не ви кефи наслаждавайте се на П.Василев по първа програма... Не съм чул юстрийм да е задължил всеки един българин с прословутите 10 кинта

                Поздрави,
                Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-04-11, 18:28.

                Коментар


                • #9
                  От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  За тия 10 лв. наистина мисля че се излагате. Вярно че е криза, но преди 5-6 години когато всичко беше на половин цена билета пак беше 10 лв. Сега всички се е качило двойно а билета пак си е така. Било кално било прашно, нямало трибуни, нямало едикакво си. Ами на мотокрос е така, не е театър. Сигурен съм че много от вас дават по 5 лв вход за някоя чалготека, а 10 лв да гледаш елита на мотокроса казвате че е много ...... просто звучи смешно и глупаво !!!
                  Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-04-11, 18:28. Причина: поради разделяне на темата
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    А коментарите по-горе за тия 10 лв въобще няма да ги коментирам. Вярно, прави сте донякъде, но това е положението към момента - като не ви изнася не ходете Не мисля, че истинските фенове ги бърка дали седят на ливада, в калта, или в луксозен ресторант , докато гледат състезанието
                    Още миналата година си разменяхме мейли с Богдан Николов относно това да има брошурки и други разни работи, но засега само с озвучението на ливадата има лек напредък, и то пак не се чува почти нищо, ако си дори в средата ...
                    Ония дето продаваха билетите ми викат "ми няма програма при нас, питайте на централния вход" Айде, аз си я печатам от нета, ама тези, дето са скарани с компютрите?
                    Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-04-11, 18:29. Причина: поради разделяне на темата
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                      ...

                      А коментарите по-горе за тия 10 лв въобще няма да ги коментирам. Вярно, прави сте донякъде, но това е положението към момента - като не ви изнася не ходете Не мисля, че истинските фенове ги бърка дали седят на ливада, в калта, или в луксозен ресторант...
                      Абе въпроса не е във тея 10лв......и 30лв бих дал,като знам че няма да "ПОТЪНАТ",а ще отидат за подобряване на материалната база и за подпомагане на този спорт У НАС.НО като гледам че нищо не се е подобрило(даже става по зле),тези левчета НЕ ми се дават!!!!!Ами вие си пишете с Богдан колкото си искате и -мейли,може и приятели да сте станали ...Файда от това няма!!!!! Та това искам да разберете,въпроса е принципен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Да за съжаление, не е въпроса колко е таксата за вход, а къде ще отиде или " потъне".Много са нещата, които човек, отишъл за първи път не забелязва заради еуфорията, но хората които редовно ходят там със сигуност няма как да изпуснат ръждясалите вишки и много ама мног други уж дребни неща.Ама както винаги г-н Румен Петков е усмихнат до уши и всичко е розово, ама за него.Незнам място, където той да се наврял и после да не е увяхнало всичко, виж за Богдан Николов не съм му голям фен, но малко или много е бил в този спорт и съм сигурен, че по голямата "вина" за провеждането на кръг от световното е негова.Отделен е вече въпроса кой, наистина трябва да дърпа лостовете в този спорт, за мен човека е един, Димитър Рангелов.Аз нямам ни най-малка предтсава, защо най-великото име в Българския мотокрос е толкова настрана от всичко това.Но съм сигурен, че ако той отговаряше за мотокрос спорта у нас, всичко щеше да е много по-добре развито нямаше да я има тази куртоазия и лицемерие, да не забравяме, че рибата се вмирисва от към главата.
                        MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Ами то в целия свят където се правят някакви големи неща, много от паричките потъват. Да не мислите че лесно се контролират парични потоци, още повече в БГ.
                          Другия вариант е да не се краде, ама и тогава няма да се направи
                          Мисля че за приходите от билети никой няма да скрие информация къде отиват. Предни години даряваха на домове за сираци, сега как ще е, не знам, но който има желание съм убеден че може да разбере.

                          Имайте в предвид че, на световно, конците ги дърпат италианците от Youthstream, а не нашата федерация. За да се организира такава проява на високо ниво трябват много, ама много пари и те определено не са от няколкото хиляди продадени билета.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #14
                            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Ами изобщо нямам предвид парите от билети (не че са малко като приходи, защото само за пропуски и paddock гривни съм остави близо 100 лв.,за двама човека), имам предвид прозрачноста около истинското финансиране отвън.И откога Румен Петков стана такъв голям подръжник на мотоспортта, сигурно лапането е яко там а лицемерието му двойно по-голямо, та той ако знае и назове имената само на двама състезатели (без Петров и Гочев разбира се) и без да му подксазват, ама уви.Всичко си има граници и на мен ми е писнало от такива "подръжници" на мотоспортта, очевидно, където се отвори ниша за крадене на пари, обучените за това стари комунета са първи и докато им се позволява да го правят няма да се спрат дори и с цената да затрият бъдещето на този хубав спорт.
                            MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Така е, политици, ама нали ние си ги избираме и съответно после търпим. Като не е тоя ще е следващия лапач, имаш право да избереш кой по-малко ще краде
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X