Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разлика между 460 и 463

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: разлика между 460 и 463

    А защо така ги обновяват 460 -> 463 Изключвам случаите, при които изиграват купувачите с някоя таратайка на цената на по-нова
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #17
      Re: разлика между 460 и 463

      Ми защото могат и защото колата позволява
      Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

      [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

      Коментар


      • #18
        Re: разлика между 460 и 463

        на въпроса на колегата дали ако вземе купе от 463 и го сложи на 460 ще пасне- няма да пасне местата на тампоните са изместени по навътре към рамата но може да се премести носещата греда и да се намести

        Коментар


        • #19
          До: разлика между 460 и 463

          Въпрос: Може ли раздатка с блокаж от 463 да се монтира на 460? Писна ми да се оглеждам за по-евтина 463 само заради блокажа в средата. Ама не съм единствения явно
          “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
          Б.Франклин

          Коментар


          • #20
            До: разлика между 460 и 463

            Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
            Въпрос: Може ли раздатка с блокаж от 463 да се монтира на 460? Писна ми да се оглеждам за по-евтина 463 само заради блокажа в средата. Ама не съм единствения явно
            Няма да имаш нужда от него,вземай си направо 460-ка,те са по добри

            Коментар


            • #21
              До: разлика между 460 и 463

              Е сега вече ме застреляхте. Аз като се жених не умувах толкова Повечето мнения - три блокажа та три блокажа. Сега ти - няма нужда от междинен. Една работа като не ми е ясна - оставям я да се бистри сама. Май и сега така ще направя.
              “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
              Б.Франклин

              Коментар


              • #22
                До: разлика между 460 и 463

                колега на 460 няма нужда от 3-ти блокаж защото няма междинен диференциал което ще рече че предницата е постоянно зацепена и няма нужда от блокаж което не я прави по малко проходима

                Коментар


                • #23
                  До: разлика между 460 и 463

                  .................и я прави по-здрава и надежна, със сигурност!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: разлика между 460 и 463

                    Че то щом така стои въпроса с централния диф, варианта Patrol GR + ARB преден диф ми се вижда доста по-лесно осъществим. Пак дилема... . Не може да не е стоял и пред друг този въпрос. Я да сподели. Щото GR като дизайн по-ми харесва (никога не съм сядал даже в такъв). G - то е пословично със здравината си (не съм чувал за по-здрав джип). Това вече е изпробвано. Говорим за серийни изпълнения, с достъпни резервни части. Екзотики не ме интересуват. м/у другото: www.projedte.se Е такова търся, ама се притеснявам,че тва е доста амортизирано. Пък и 20 см. лифт колко ли проблеми ще ми донесе?! Но предизвиква с изгледа си приятни емоции.
                    “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                    Б.Франклин

                    Коментар


                    • #25
                      До: разлика между 460 и 463

                      ако ти го продават го взимай по-ново в магазина повечето лифт е на купето от шасито можеш да си го пуснеш с 10 см като го вземеш

                      Коментар


                      • #26
                        До: разлика между 460 и 463

                        Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
                        Че то щом така стои въпроса с централния диф, варианта Patrol GR + ARB преден диф ми се вижда доста по-лесно осъществим. Пак дилема... . Не може да не е стоял и пред друг този въпрос. Я да сподели. Щото GR като дизайн по-ми харесва (никога не съм сядал даже в такъв). G - то е пословично със здравината си (не съм чувал за по-здрав джип). Това вече е изпробвано. Говорим за серийни изпълнения, с достъпни резервни части. Екзотики не ме интересуват. м/у другото: www.projedte.se Е такова търся, ама се притеснявам,че тва е доста амортизирано. Пък и 20 см. лифт колко ли проблеми ще ми донесе?! Но предизвиква с изгледа си приятни емоции.
                        Колега, тая дилема, за която питаш, в тази тема и раздел, ми се струва, че ще получиш само един единствен отговор - МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА!!!
                        Между двата джипа има бая разлики и ми се струва, че Г-то е по-евтино за подръжка, по-проходимо(с подходящ двигател) и по-здраво!!!
                        Колегите от раздел Нисан няма да са съгласни, но истината е само една!

                        Коментар


                        • #27
                          До: разлика между 460 и 463

                          Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                          Колега, тая дилема, за която питаш, в тази тема и раздел, ми се струва, че ще получиш само един единствен отговор - МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА!!!
                          Между двата джипа има бая разлики и ми се струва, че Г-то е по-евтино за подръжка, по-проходимо(с подходящ двигател) и по-здраво!!!
                          Колегите от раздел Нисан няма да са съгласни, но истината е само една!
                          +1,и няма да имаш проблеми сьс загряване,и главите няма да са ти консуматив.

                          Коментар


                          • #28
                            До: разлика между 460 и 463

                            Ох какви сте ми садисти В отворена рана спирт сипват. Сипвайте, сипвайте, тя раната ще се затвори... Щото и аз съм на това мнение, ама все се надявам някой да каже "Бе давай 2-3Е за едно GR и си щастлив". Ама няма.
                            “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                            Б.Франклин

                            Коментар


                            • #29
                              До: разлика между 460 и 463

                              Не знам за ГР-те, но бях на балкана,и имаше мн. джипове,и там,кадето едно Г беше минало без проблем,Патрола се мьчи 10 минути и с 300 зора някак си мина.Г-то беше Пловдивско,може да е бил някой колега от форума.Успех с покупката.Това е над хижата 7-е рилски езера,нагоре за 5-ото езеро,над прекопаното от еколозите.Не се вижда трапа,защото бях по нагоре с мотора,и мн.хора,които не са се качвали там,ще си кажат,че не е никакьв проблем да минат.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                До: разлика между 460 и 463

                                Покарай и двата дори и само на асвалт и ще решиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X