Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да похваля колегата dignatov!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам да похваля колегата dignatov!

    Колеги,
    дано модераторите не решат, че това е реклама и да ми изтрият поста, но искам сърдечно да благодаря на колегата Dignatov!
    След безрезултатно обикаляне из 4-ти познати ми сервиза за Ленд Ровър в София -МП, Дару, Леви и Рам партс 4х4, най накрая намерих свестен сервиз, перфрктно отношение, прекрасно познаване на устройството, детайлите и агрегатите на рейнджа, добри цени за труд, възможност да лазя по нервите на монтьорите с хиляди въпросчета от рода "т'ва за к'во е", т'ва к'во управлява", "т'ва как действа" и пр в лицето на колегата Димитър Игнатов (dignatov). Сервиза му е на изхода от село Бистрица посока към с.Железница, студеничко му е в сервиза, но човека на -15градуса не се поколеба да ровичка из джипката ми, да сваля и качва възглавници, да ремонтира течащата ки като лейка ГНП и въпреки непрестанните ми опити да му вдигам кръвното с хиляди въпроси и безумни мои идеи, човека се оказа със стабилно кръвно налягане, здрави нерви и перфектно отношение към мен, въпреки, че се запознахме, като му закарах джипа си. Горещо го препоръчвам на всички собственици на Рейндж Ровър с молба все пак да имам възможност и аз да го посещавам от време на време. Да не се юрнете сега всички към него и за нас да не остане време!
    Колеги, ползвайте услугите му, ЗАСЛУЖАВА СИ!!!
    Ssangyong Rexton, MT, 2.9D, 2004
    Chrysler Grand Voyager 3.3, AT, 1996

  • #2
    От: Искам да похваля колегата dignatov!

    Подкрепям! И аз се запознах с Митко преди няколко дни и съм с отлични впечатления от него. Дано му потръгнат нещата и да можем дълго да разчитеме на знанията и помощта му!
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Искам да похваля колегата dignatov!

      Да се включа в похвалите и аз
      Митко е страхотен и винаги може да се разчита на него.
      Няма да навлизам в подробности, но доста ми е помагал
      и със съвети и делово. За Land Rover особено за Range P38
      той е Човекът!
      Поздрави
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #4
        От: Искам да похваля колегата dignatov!

        А колегата справя ли се с Дискавъри че имам разни дреболии за оправяне?

        Коментар


        • #5
          От: Искам да похваля колегата dignatov!

          Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
          А колегата справя ли се с Дискавъри че имам разни дреболии за оправяне?
          Ами не виждам причина да не се оправя. Най-добре му звънни и се разберете: 0888674422 - Димитър Игнатов.
          Ssangyong Rexton, MT, 2.9D, 2004
          Chrysler Grand Voyager 3.3, AT, 1996

          Коментар


          • #6
            От: Искам да похваля колегата dignatov!

            Благодаря

            Коментар


            • #7
              От: Искам да похваля колегата dignatov!

              И аз се присъединявам. Митко е пич. Виждам го. Знам го. Без да ми е пипал мулето. Човек когато е в материята, му личи. /Това за тия, които имат нЕкакви съмнения/. Дерзай! Газ!!!
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                От: Искам да похваля колегата dignatov!

                Да, Митко наистина е доста запознат с нашите машинки и има необходимите софтуер, условия и наи-вече огромно желание да се ровичка по тях, подхода му е абсолютно професионален и съм му много благодарен че вдъхна живот и на моита машинка. Само така Митко!!!

                Коментар


                • #9
                  Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                  Здравейте колеги, имам проблем с колата, не иска да се вдига а възглавниците са здрави, само принудително мога да я вдигам като задържа релето за вдигане, трябва ми някой който да установи и оправи проблема?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                    Звънни на Дядо Владо!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Звънни на Дядо Владо!
                      И не ходи без лимонови резенки.
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                        Първоначално публикуван от crazybravo Преглед на мнение
                        Здравейте колеги, имам проблем с колата, не иска да се вдига а възглавниците са здрави, само принудително мога да я вдигам като задържа релето за вдигане, трябва ми някой който да установи и оправи проблема?
                        Колега,
                        в Общите приказки има тема "Искам да похваля колегата dignatov" там е описано къде му е сервиза и има телефон за връзка.
                        Не, че и дядо Влади няма да ти помогне, но Митко Игнатов е специалист по въздушното окачване.
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                          Мерси много за отговорите.
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-04-11, 19:58.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте ми сервиз за Range Rover в София?

                            Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                            Не, че и дядо Влади няма да ти помогне, но Митко Игнатов е специалист по въздушното окачване.
                            Подкрепям!
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Искам да похваля колегата dignatov!

                              Мерси колеги, отидох при колегата Игнатов и останах много доволен, човека пипа внимателно, обяснява и най-важното - знае какво прави!
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-04-11, 08:30.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X