Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГНП на Паджеро не работи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГНП на Паджеро не работи

    Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
    Сакън не. Ако е за BOCSH сервиз нека е до ТЕХНОТЕСТ в кв. Дружба. Ако има нужда от коодинати ще дам.
    +1. НН Сервиз се казва и наистина си разбират от работата. На Гара Яна също има един дизелджия, прави ми помпата и дюзите и останах много доволен.
    Y61

    Коментар


    • #17
      От: ГНП на Паджеро не работи

      Уточнявайте за какъв Zexel става дума.
      Тая на Паджеро 2 няма нужда да се носи в Атина:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP6163.jpg
Прегледи:1
Размер:214.4 КБ
ID:5245835

      А за колегата по горе с 2-ката, дето се хвали че дал 900лв. немам думи!

      Коментар


      • #18
        От: ГНП на Паджеро не работи

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение

        А за колегата по горе с 2-ката, дето се хвали че дал 900лв. немам думи!
        Не се хваля изобщо като разбрах за цената лошо ми стана. Тогава още не бях във Форума и не се допитах до вас. Били отишли елементи вътре всичко били сменили(Не разбирам от помпи),но е факт че за един ден го оправиха. Всмисъл и джипа им бях закарал и за сваляне и слагане на помпата и проверка на дюзите бяха тия 900 лв.

        А и тогава Паджеро 2 струваше около 15,000 лв. Говоря за годините 2006-2007!
        Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
        ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

        Коментар


        • #19
          От: ГНП на Паджеро не работи

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Уточнявайте за какъв Zexel става дума.
          Тая на Паджеро 2 няма нужда да се носи в Атина
          Забележката ти е на място. Помпта, за която се пита тук е Zexel с електронно управление. Тъй като Zexel e с Бошовски лиценз мисля, че някой, който успешно ремонтира Бошови EDC помпи би трябвало да може да помогне и тук.
          Y61

          Коментар


          • #20
            От: ГНП на Паджеро не работи

            Става дума за Zexel с електроника,още в първия пост съм написал,че е на Паджеро-3.Обадили сме се и на двата сервиза на които колегите дадоха телефоните,ще реша къде ще я занеса,но най-вероятно ще е в Пловдив, и ще пиша за резултата.

            Коментар


            • #21
              От: ГНП на Паджеро не работи

              Доста време мина ,но чак сега решихме проблема.И така закарахме Паджерото в Пловдив в сервиз от там казаха,че за 800-1000 лв.ще го оправят,като изпратят помпата в Гърция.Пратиха я след няколко дни се обадиха,че гърците ще я оправят ......ама срещу 2000 евра....Ъ.Отказахме.Върнаха я раздробена на части,заради ...датчиците–Паджерото отиде на ход до Пловдив преди това.
              Оправихме го с ....нова (втора употреба) срещу 1000 лева за нея. Те така

              Коментар


              • #22
                От: ГНП на Паджеро не работи

                Важното е чеработи ,браво и много безаварийни
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • #23
                  От: ГНП на Паджеро не работи

                  Паджеро 3.2 е с помпа Zexel Covec F.Подобна е на бошовските EDC но има и разлики.Сигналите на управлението са различни, има и допълнителни датчици.Механично в помпата също има разлики.Частите са по-проблемни за намиране.Но най-вече е нужен съответния хардуер и софтуер за настройка на помпата след ремонт.Тъй като аз се занимавам с дизелови помпи и имам много обаждания за ремонт на тази помпа, съм поръчал необходимата техника за ремонт и най-вече за настройка и калибровка на помпата след ремонта.Така че, няма да има нужда да търсите в Гърция, Турция и т.н. Цените също ще бъдат приемливи, за членове на форума-още повече. Ремонта е цялостен, смяна на части, тест, калибровка и гаранция.
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X