Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо избрах да карам 4х4 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо избрах да карам 4х4 ?

    Защо избрахте да карате 4х4 а не обикновен автомобил ? Каква е вашата лична причина за това решение и как стигнахте до него ?
    1,549
    4х4 е моята страст, по цял ден съм в планините и чукарите
    23.89%
    370
    Защото е много по-просторно от обикновен автомобил
    13.75%
    213
    Погледнете ни улиците и ще разберете защо. Проходимост, без нужда от ексцесии.
    39.38%
    610
    Изисква ми го ежедневието. Много деца, кучета, пътувания...
    11.81%
    183
    Чувал съм, че с 4х4 се намират по-лесно гаджета :)
    4.91%
    76
    За да мога да участвам в този форум :)
    6.26%
    97
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

    Бих гласувал за повече позиции в анкета . По същество : търговия с недвижими имоти . Основно в района на Троянския балкан . Отделно се заформя още една линия с луксозни имоти из страна . Така че за мен има значение лукса и проходимоста . Не можеш да караш човек примерно да купи нещо за 200 000 еуро , и да последни 300-500 метра да гази в калта . Или да го расхождаш из БГ убеждавайки да инвестира няколко миллиона с примерно Витарка . Затова последното ми добиче е Гранд Чероки 97 г. Три в едно : хубово и луксозно вози , проходимо е и не на последно място - сякаш почват да ми дават път . Не като беше когато карах Пежо 106 .
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

      То е ясно - заради гаджетата....
      Всъщност заради нито едно от тези неща. Просто обичам да съм независим от пътя и условията. Освен това да не съм всеки ден някъде, но събота или неделя ходя някъде да "заредя батериите сред природата".
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

        Трябва ми позиция "Не знам защо"
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

          За разходки сред природата и риболов-все места където с берлингото не мога да стигна
          Николай Папазов

          Коментар


          • #6
            Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

            Въпроса не е зададен много коректно - има и автомобили 4х4!
            Аз за лични нужди използвам комби 4х4 защото е много стабилно, комфортно, сигурно и удобно, а за работа - L-200. Просто работата ми го изисква.
            Последно редактирано от pepo4x4; 04-04-07, 21:28.

            Коментар


            • #7
              Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

              освен че обичам да съм независим от пътя и пътните условия, кеф ти на пътя кеф ти в гората,това е част от бизнеса ми
              МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

              Коментар


              • #8
                Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                Защото обичам приключението,защото ставам по-независим,защота обичам да се изкача на високо в планината/правя го всяка събота и неделя/и като погледна на долу се чувствам по-пречистен и по- свободен и защото ми е омръзнало като ходя за риба да влача/често на големи разстояния/наличния инвентар.......Ето за това...
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #9
                  Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Защото обичам приключението,защото ставам по-независим,защота обичам да се изкача на високо в планината/правя го всяка събота и неделя/и като погледна на долу се чувствам по-пречистен и по- свободен и защото ми е омръзнало като ходя за риба да влача/често на големи разстояния/наличния инвентар.......Ето за това...
                  Именно затова говорим. Но няма такава опция в анкетата.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                    Айде по модераторски добавете липсващи логични опции, наистина има неща, които липсват.
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                      Аз лично нямах особено влечение по джиповете допреди примерно 9 месеца, година... Една весела вечер се прибирах от заведение посред нощите, вaлеше сносно силно. На кръстовището на НДК-то (МцДоналдс) бяха станали сносни локви. Аз се позасилих да се правя на моторница с peugeot-o и ... почти успях. Колата мина ок през локвите, леко се закашля но се оправи след 15 секунди. Оправила се ама не, воден удар. Кола на има няма 40 000км и аааииде. Основен ремонт, смяна бутала, вaлове и какво ли не. Пък остави колко пъти съм изправял jaнти, пyкъл гуми по дупки и какво ли не друго.

                      Е това беше преломня момент, в които просто реших, че пейото се продава и се качвам на нещо проходимо.

                      Без да имам някакво пристрастие към оффроад карането, комфортен паркетен джип ми звучеше все по-добре като алтернатива. Едно приятелче имаше Туарег по това време, повозих се няколко пъти и вече бях решил какво искам.

                      Въпрос на 2-3 месеца беше преди да скоча на 4х4-то и в последствие открих този форум и че всъщност оффроад-а може да бъде нещо много приятно. В тази връзка знам какво да очаквам от колата си, както на пътя така и извън него. Аз искам да имам копче за масаж, двд, телевизор, атермични стъкла, мощност и много други неща, които hard джиповете не предлагат.

                      Така че съм много доволен от избора си, той оправдава очакванията ми прекрасно досега, макар и да не съм имал ясно изградена концепция за 4х4 предварително.

                      Аз мисля, че най-важното е човек да се чувства добре и да е доволен от изборите, които прави. От там нататък хора различни - избори различни - щастиа различни

                      p.p. prevoda na kirilitza e praven ot online prevodachka (abv.bg) poradi lipsa na kirilitza, izvinete ochevidnite greshki
                      Последно редактирано от tutin; 05-04-07, 13:59.
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                        Планини и чукари е малко пресилено за мен, но сред природата по ми допада, най-вече да се отърва от сивото градско ежедневие и цивилизацията, а с 4х4 е много по приятно.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                          още една практична причина - добре подготвеният /с лифт и големи гуми/ автомобил 4х4 се намира по-лесно на паркинга
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                            на мен пък 4х4 ми беше мечта от детството, да карам кола на разни недостъпни места, да се състезавам ... и ето сбъдна се
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Защо избрах да карам 4х4 ?

                              Не съм избирал - повишената проходимост ми допада, така както ми допадат разни девойки.Избора е след това, умната или русата:-)))
                              Последно редактирано от cop187; 06-04-07, 02:21.
                              LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X