Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления от Витарите в Петрич?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Впечатления от Витарите в Петрич?

    Някой да има впечатления от Витарите в Петрич които се продават ?

    Имаше преди време тема за Дайхатсутата там ,че са пълна скръб, но
    не знам дали за същатата автокъща става въпрос.

  • #2
    Re: Впечатления от Витарите в Петрич?

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Някой да има впечатления от Витарите в Петрич които се продават ?

    Имаше преди време тема за Дайхатсутата там ,че са пълна скръб, но
    не знам дали за същатата автокъща става въпрос.
    аз бях писал за Дайхатсутата но не бяха от авто къща а от един мошеник тогава тои имаше и 2 витари които без пари да ги даваше нямаше да ги взема
    сега какво е положението незнам
    ако видиш че колата е боядисана ,намазана с антикор бягаи балеч

    Коментар


    • #3
      Re: Впечатления от Витарите в Петрич?

      При един колега докараха една витара купена от Петрич,незном от човек или от автокъща,погледната отпред колелата имаха еднакъв странечен наклон(не бяха на трапец,а бяхя наклонени в една посока)при елементарно замерване на диагонали и отстоянието м/у мостовете с рулетка...ужас 3см разлика в диагоналите,мисля около 1.5 в дължините.Ака я качат на стенд за реглаж предница незнам кво ще покаже.Иначи на външен вид,чудесна колица,лъскава боя(вероятно нова),запазен салон,прилични луфтове м/у детайлите.За 6000лв-толкова,малко "яде" гуми,но изглижда чудесно.Незнам дали всичко което продават там е пооправено и напудрено само за продан,но явно много трябва да се внимава.Успех в покупката.
      ПП.то не,че на Горубляне не е същото,ама кво да се прави...
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        От: Впечатления от Витарите в Петрич?

        Колеги здравейте! Темата е доста стара, но казуса е отново актуален Та някой може ли да сподели впечатление или някакво инфо за един авто търговец от тоя край. Продава предимно джипове и има доста Гранд Витари и се намира някъде на 4 км. след Петрич по главния път в посока Златарево. Мисля, че се казваше Ников. Ако има колеги от Петрич сигурно го познават или поне имат представа читави ли са му автомобилите. Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: Впечатления от Витарите в Петрич?

          Здравей колега.
          Преди време,като си продадох моята Витара и бях в процес на търсене на нова,избирането ме отвя в Петрич при въпросния джамбаз.
          Огледа на трите Витари,които имаше към момента продължи не повече от 10мин.,просто нямаше какво да ме задържи там за по-задълбочен оглед.
          Всички бяха нескопосано маскирани на външен вид,личеше къде са замазвани,удряни и доизлъсквани/маскирани/,веднага си запалих колата и се махнах от там.
          После джамбаза ми звъня,сърдит че не съм му звъннал като съм отишъл.
          Също така в последствие разпитах мои приятели от града за него и ми казаха "мани го тоя измамник".
          Това мога да споделя,дано не обидя някой.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • #6
            От: Впечатления от Витарите в Петрич?

            Благодаря ти колега за ценната ифмормация. Надявам се да е полезна и за други колеги, които си търсят Витара. Поздрави!

            Коментар


            • #7
              От: Впечатления от Витарите в Петрич?

              Въпросният NIK вече е г-н Ников, импровизираният му автосалон е в село Беласица, до Петрич. Зловещ мошеник, представя се за земеделски производител, всъщност основното му занимание е да продава реанимирани кенефи, най-често Витари. Сърбал съм му попарата лично...При ремонта на моята установихме, че единият обтегач на веригата беше заваряван с електрожен.
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #8
                От: Впечатления от Витарите в Петрич?

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Въпросният NIK вече е г-н Ников, импровизираният му автосалон е в село Беласица, до Петрич. Зловещ мошеник, представя се за земеделски производител, всъщност основното му занимание е да продава реанимирани кенефи, най-често Витари. Сърбал съм му попарата лично...При ремонта на моята установихме, че единият обтегач на веригата беше заваряван с електрожен.
                Значи и аз съм поредния измамен от въпросния продавач. Просто съвет:

                НЕ КУПУВАЙТЕ НИКАКВИ АВТОМОБИЛИ ОТ ТОЗИ ГОСПОДИН, КОЛИТЕ МУ СА КУПУВАНИ ЗА ПО 500-1000 ЕВРО, РЕАНИМРАНИ ВИЗУАЛНО И ПОДГОТВЕНИ САМО ЗА ПРОДАЖБА. ВСЕКИ ЗАКУПИЛ АВТОМОБИЛ ОТ ТОЗИ ГОПОДИН Е НА РИСК НА 80% ДА БЪДЕ ИЗМАМЕН С КОЛА, КОЯТО МАКСИМУМ ДО 1000-1500 КМ. ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА СИ Я ЗАКУПИ ПОВТОРНО ПОД ФОРМАТА НА РЕМОНТ !!!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X