Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS-TOYOTA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: GPS-TOYOTA

    Да се похваля - днес ми пристигнаха дисковете.
    В понеделник по обяд излезе в Тойота - Европа, след обяд ги поръчах, а днес са при мен. Цената е много различна от това, което преди година ми искаха от ТМ Ауто за предишната версия "Е11" (по тази причина не си я купих).
    Вече я тествах в София - покритието е отлично. Разгледах картата за цяла България и мога да кажа, че има няколко главни пътища и по-големите градове, но в тях няма нищо...
    Забелязах, че покритието в Гърция спрямо по-предишната версия "Е10", сега е доста разширено.
    Като пътувам някъде из страната, ще пиша отново.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #47
      До: GPS-TOYOTA

      каква е цената.

      Коментар


      • #48
        До: GPS-TOYOTA

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        каква е цената.
        По-горе съм дал линк към сайта на Тойота, но ще го дам и тук
        Иначе цената е 160EUR с включено ДДС и доставка.
        http://www.nakladkibg.com
        накладки, спирачни дискове, съединители

        088 8613380

        Коментар


        • #49
          До: GPS-TOYOTA

          Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
          Защо да няма БГ? Нещо не разбирам. Дисковете не са ли едни и същи?
          Има разлика твоята е 3та генерация на 120ка. Моята е втора. А България я има само за 3та генерация. Изглежда не им се занимава да ъпдейтват старите модели. Накрая ще си купим от новия модел и там вече трябва да я има.
          Поздрави
          Иво
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • #50
            До: GPS-TOYOTA

            Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
            По-горе съм дал линк към сайта на Тойота, но ще го дам и тук
            Иначе цената е 160EUR с включено ДДС и доставка.
            ОК Благодаря.

            Коментар


            • #51
              До: GPS-TOYOTA

              И аз имам новите дискове, но България е много зле. Но не виждам и шанс да е по-добре. Тойота ползва данни на Navteq, а те не покриват реално България. За сравнение можете да погледнете http://maps.yahoo.com/ с данни от Navteq, а после да сравните с http://maps.yahoo.com/ , където данните са от Tele Atlas.
              Затова съм си сложил един китайски приемник GoClever и си работи идеално. Там картата също е от Tele Atlas.

              Коментар


              • #52
                До: GPS-TOYOTA

                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                По-горе съм дал линк към сайта на Тойота, но ще го дам и тук
                Иначе цената е 160EUR с включено ДДС и доставка.

                така
                и аз да ви дам някой линк щото на мен ми писна с тези тойотски системи изхабих доста нерви средства и време за презаписи на така или иначе куци карти
                общо взето за такива пари дето е дал колегата по-горе може да се закупи нещо като това http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3014
                доста прилична(китайска) техника с WINDOWS CE мисля че върви с гармин
                има USB входове и изходи лесна за обслужване мултимедия

                дано да съм от полза

                Коментар


                • #53
                  GPS-TOYOTA

                  Днес и аз звъннах в ТМ Ауто. Купих от тях един чисто нов Ланд Круизър преди 2 месеца и се надявах на нещо като ъпгрейд. Поискаха ми 220 евро за 4-те диска като нямам никакъв вариант за ъпгрейд - капарираш, чакаш и си ги взимаш.
                  Така че сигурно и аз ще ги поръчам от сайт на Mapudates, щом на niki_p са му излезли 160 евро.
                  Ники, интерфейса на картата същия ли е или има някакви подобрения? С две думи заслужава ли си или да си взема един Гармин?

                  Благодаря!

                  Коментар


                  • #54
                    До: GPS-TOYOTA

                    Първоначално публикуван от forko Преглед на мнение
                    Днес и аз звъннах в ТМ Ауто. Купих от тях един чисто нов Ланд Круизър преди 2 месеца и се надявах на нещо като ъпгрейд. Поискаха ми 220 евро за 4-те диска като нямам никакъв вариант за ъпгрейд - капарираш, чакаш и си ги взимаш.
                    Така че сигурно и аз ще ги поръчам от сайт на Mapudates, щом на niki_p са му излезли 160 евро.
                    Ники, интерфейса на картата същия ли е или има някакви подобрения? С две думи заслужава ли си или да си взема един Гармин?

                    Благодаря!
                    Щом автомобилът е на два-три месеца, то сигурно и версията на картата е "Е11". Тази версия така и не я купих и не мога да направя сравнение с нея...
                    За интерфейса - струва ми се същият, като на "Е10". Промяната е само в покритието на картата.
                    Гармина е в пъти по-добър от тази, но неудобството е допълнителното устройство, което трябва постоянно да прибираш.

                    ПП: Ако поръчваш от Mapudates, напиши си данни на фирма.
                    http://www.nakladkibg.com
                    накладки, спирачни дискове, съединители

                    088 8613380

                    Коментар


                    • #55
                      До: GPS-TOYOTA

                      Да, наличната ми е Е11, но мислех че има по-нова, защото информацията в ТМ Ауто е от 3 ноември - може би Е12 или нещо подобно. Но явно първо ще разгледам новите Гармини и тогава ще му мисля. Благодаря за съвета.

                      Коментар


                      • #56
                        До: GPS-TOYOTA

                        Всъчщност наистина най-новата карта е Е12. Намерих я в ebay за 90 евро и ще се тествам. Ето линк ако се интересувате: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: GPS-TOYOTA

                          Излезе новата версия на Тойота - Е13. За съжаление няма промяна в покритието в България. На пръв поглед никъде няма съществени промени. Направо съжалявам, че я купих - Е12 си е същата. Не се лъжете (като мен), който има Е12 - да си я ползва.
                          http://www.nakladkibg.com
                          накладки, спирачни дискове, съединители

                          088 8613380

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: GPS-TOYOTA

                            Дадоха ми записван диск с работеща карта на БГ, Гърция и други. Диска е записван но вчера не успях да го презапиша и да тръгне, до няколко дни ще го имам. Картата е доста постна, но е по добре от нищото на оригиналната карта. А 90евро определено не си струват за толкова смотана карта.

                            Коментар


                            • #59
                              От: GPS-TOYOTA

                              През празничните дни някой си бе оставил визитката на предното стъкло с предложение за навигационен диск с подробна карта на България и Европа за 2011г. Обадих им се и се оказа ,че диска съдържа подробна карта на цяла Европа и Турция а конкретно за България само София и основните пътища. Цената на диска е 120 лв. Намират се в Пловдив. Някой ако има въпросния диск нека сподели впечатленията си. При проявен интерес мога да дам и телефонен номер. Става на въпрос за навигация на TLC 120.

                              Коментар


                              • #60
                                От: GPS-TOYOTA

                                Аз до сега два пъти съм записвал дискове, които работеха и винаги са били Verbatum DL -R т.е. не +R
                                Сега пак се опитвам, но без особен успех. Записвачките ми ги няма в изброените модели на ImgBurn за съжаление и остава Book type DVD-R
                                Иначе моята тойота е 2003г с оригинална навигация и за нея вървят дисковете за TNS300/310, които имат карти в нет-а за 2010-2011г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X