Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
    Търся ви Ерзберга на Гугъл Ърта ама нещо...то по снимка без да познаваш месноста малко трудно....
    Ето го мастото, на 500м от дома ми..., а аз едва днес разбрах.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
      Здравейте. Пробвах пистата ви . Супер е.
      Браво колега! Като гледам как се кефиш явно е много готино изкачването! Дай повече газ на тая "веячка" и горе ще си на скок! Тогава ще осетиш адреналина!
      Същотото важи и за спускането!
      Успех с тренировките!

      Към създателите на трасето: Браво за инициативата и дано ерозията не ви попречи на идеите!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
        Към създателите на трасето: Браво за инициативата и дано ерозията не ви попречи на идеите!
        И това съм го мислил при това сериозно, когато започнат да се топят снеговете дали няма да се изрови....
        НО тази пръст е такава от която се правят тухли...затова е така там, било е кариера за пръст за тухли..
        Зададох същият въпрос като теб Иване и ми казаха да опитам да изровя една тухла...
        Но кой крив и кой прав само времето ще покаже, да доживеем до пролетта пък ще видим.

        П.П. За две от качванията не може със скок защото трябва веднага да завиеш иначе ЛОШО...
        така, че най-правилно е да прецениш кога да върнеш газста за да направиш завоя.
        За останалите си прав...особено за спукането, така не се изравя коловоз.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Вчера беше един необикновен ден за Дупница екстрийм, но за това по-късно.

          Сега искам да ви кажа, че след като "открихме" ендурото, днес открихме и нов вид спорт.
          Лека атлетика с мотори.. и за да не съм голословен ще ви покажа веднага.

          Първа дисциплина: ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ
          ...


          Втора дисциплина: ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ...


          И сега ако не кажете,че сме иноватори...

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Хехе, браво на иноваторите . Но ми се сви сърцето за копието . Не ми казвай, че това се е случило в днешния прекрасен слънчев ден, докато ние се чудихме накъде да се запилеем...
            Иначе поздравления за фотографа, може директно да заминава за следващата олимпиада
            И чакаме снимки... Чакаме... Чакаме...

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
              . Не ми казвай, че това се е случило в днешния прекрасен слънчев ден, докато ние се чудихме накъде да се запилеем...
              Да това се случи днес, прекарасно синьо небе, нямаше грам облаче..
              Снимки най-рано утре, че и снощи и днес съм гроги..
              Щях да пропусна, и копието и гюлето са в перфектно техническо състояние
              въпреки опитите ми да засенча Юсейн Болт в леката атлетика..

              А фотографа е както винаги АСЕН, и аз съм много приятно изненадан колко добър е станал.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Щях да забравя да добавя и още един спорт...ХАНДБАЛ.

                Ето го и вратаря на отбора по хандбал, спасявайки решаващ удар..

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Да добавя и царицата на спортовете...ЛЕКАТА АТЛЕТИКА.

                  Тук съм заел нисък старт и чакам да пукне пистолета и да стартирам..

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Aз знам, че Мики има около 1000 снимки от събота
                    Последно редактирано от Chinela; 30-11-09, 08:04.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Прекарахме страхотна събота след поканата на Чинела,
                      събрахме се над 20 мотора на новоизграждащото се трасе край с. Яхиново...времето беше страхотно за каране...
                      Някои караха, други си хвърляха моторите (за това по-късно )...ама кой за каквото е учил

                      Общ изглед







                      ММ


                      Стоян


                      Милко

                      ЕМо






                      Ади














                      П.С. Има много снимки, ще ги пускам на порции по 20, коментарите ще са оскъдни, защото ще ми отнеме много време
                      П.П.С. Смея да заявя, че поставих началото на лекоатлетическите дисциплини още в събота и Чинела е взел пример, та в неделя се е представил достойно
                      Последно редактирано от Тануцо; 29-11-09, 22:00.
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
                        Aз знам ,че мики има около 1000 снимки от събота
                        Той хубаво има ама за колко време ще се качат според вас ?
                        100 снемки с коментари и всичко са към 2 часа. А 1000 - значи 20 часа- 1 ден -кой да се занимава? По - скоро само най-хубавите да се качат.
                        KTM sx-f 350 2011
                        Honda Montesa Cota 250
                        KTM exc 450 Supermoto

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ



























                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ













                            Как се качи там Ади, само той си знае


                            Невероятният Домакин-Чинела!!!


















                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ







                              Малко състезание
























                              Втори манш
















                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Аз съм силно впечатлен от мястото и от карането на всички, което показаха в събота. Мисля, че може да се получи едно чудесно и зрелищно състезание на това място. Новата дисциплина също е атрактивна, но тя сигурно е породена от натрупалата се умора, защото в събота не беше много застъпена. Все пак







                                Все пак в събота преобладаваше професионализма.

















                                Надявам се като понапредна малко в ендурото да се наредя някой ден и аз в редицата



                                Ето и приноса ми към снимковият материал от събота. Има какво още да се види.

                                http://htftp.offroad-bulgaria.com/bo...%2028.11.2009/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X