Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Ето малко снимки от вчера http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=266

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Kво става има ли снимки от разходката.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Kво става има ли снимки от разходката.
        Здравей.Исках да те питам КТМ-а който беше показал тук във форума продава ли се или по-скоро склонен ли си на бартер с доплащане.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от dimov125 Преглед на мнение
          Здравей.Исках да те питам КТМ-а който беше показал тук във форума продава ли се или по-скоро склонен ли си на бартер с доплащане.
          Всичко се продава на този свят.Просто зависи от цената.

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Kво става има ли снимки от разходката.

            Направихме си една найстина хубава разходка из Стара планина.Снимков материал няма много защото никои не си носеше фотото и аз трябваше да правя с телефона ,но трудно манипулирах с него,защото беше в раницата.
            Сутринта се чухме с Ради и се разбрахме да ни чакат в кафето на гр.Шипка,а ние минахме през Радецки,Малуша и пуснахме бързо през Черната могила.Казвам бързо,защото карахме стегнато и Денка която беше с нас не даде никаква възможност да я чакаме или да и помагаме, просто се справяше отлично.Пихме по едно кафе и се оставихме на домакините да ни водят.Показаха ни много хубави и нови пътеки ,за което им благодарим.Беше супер.
            Ето я и групата и Тошко които нямаше умора.Предния ден е бил на маратон с мистър Джартов/които в неделя жена му ,му беше сложила белезници и него пускаше никаде с нас/

            Тука ни показаха един природен халадилник с температура в камерата около 11градуса,където мастиката умира от студ



            Пеиките с масата сътворена на скоро от "ЛЮШНАЦИТЕ"



            Тука уж да направим лек ремонт,а то вземахме че хапнахме



            Стефко ми се разсърди, че няма торта за десерт и не се обърна да бъде сниман

            Вачито отиде да почива след обилното хапване

            След това отидохме до Соколския манастир и пак обратно на горе

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
              Някой може ли да ми разясни какви са санкциите при следните ситуации ако ме спрат господата полицаи :

              1.Без книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
              2.Без книжка "А категория" карам регистриран мотор с платени ГО, преглед и данък в общината ?
              3.С книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
              без книжка 100
              без регистрация 100
              без категория 100
              без гражданска 400
              другите не ги знам сам си ги наврьзваи

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от didogn71 Преглед на мнение
                Преди 3 месеца беше така:
                1.от150-300лв.че си без книжка+500за гражданска +300за номер
                2.Аз бях така и заради това попитах познат катажия-от150-300лв.
                3.Отиде книжката за няколко месеца-незнам има ли глоба.
                оууууууууууу браааааааааат при теб са били нещо ядосани

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  [QUOTE=Ненката;817633]Направихме си една найстина хубава разходка из Стара планина.




                  Да разходката беше чудесна и аз искам да благодаря на колегите от Южна България за гостоприемството!

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    За съжаление още една неприятна новина!Оffar/Мариан/си счупи много лошо кръка в глезена при тестване на новата си придобивка.Снощи е бил опериран и засега /дай Боже/всичко е ОК!Скорошно оздравяване приятел!

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      поредната лоша новина
                      [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        При тези лоши новини,които зачестиха БО ДЕБЕЛИЯ предлага в най-скоро време да се направи курбан!Предложението е съвсем серьозно и е към цялата група и всички съмишленици.Чакам "оферти" Офарче знам че ще го прочетеш след около 10-на дена но бади силен и скорошно възтановяване.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          А ние наистина ОРЕДЯХМЕ........!!!!!!
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                            За съжаление още една неприятна новина!Оffar/Мариан/си счупи много лошо кръка в глезена при тестване на новата си придобивка.Снощи е бил опериран и засега /дай Боже/всичко е ОК!Скорошно оздравяване приятел!
                            Стига бе,този човек наистина не му върви!
                            Много жалко,дано да се оправи по бързо.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
                              При тези лоши новини,които зачестиха БО ДЕБЕЛИЯ предлага в най-скоро време да се направи курбан!Предложението е съвсем серьозно и е към цялата група и всички съмишленици.Чакам "оферти" Офарче знам че ще го прочетеш след около 10-на дена но бади силен и скорошно възтановяване.

                              Подкрепям идеята за курбан и наистина трябва да си направим,защото само ние не правим така за разлика от другите.Затова предлагам като се върнем от състезанието да го заформим накъде ,където се разберем и таман Мариян ще може да присътвува.
                              Бързо въстановяване и от мен

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Страхотна идея,мисля,че възможностите са две при Тачката на басейнче или при Ненката на чис ваздух в балканаНасрочваме дата и всичко е ОК!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X