Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турнир - джип и пушка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Турнир - джип и пушка!

    Споменах на кмета на с.Лазарово за тази стара идея и той силно се заинтригува. Той има опит в организирането на състезания. Говорил е с КОС и е уредил нещата откъм стрелбите. Офроуд полигона е налице и може да се спретне трасе с произволна трудност. Има къде да се стреля по панички и с карабини( а и стрелбището в Плевен е на 20км, това в Луковит на 30км..). Ако има желаещи да го направим през септември!
    Последно редактирано от Георги Василев; 20-07-09, 13:00.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #92
      До: Турнир - джип и пушка!

      Идеята не е никак лоша, само трасето да не е същото като на състезанието миналия месец. Още повече, че "местния шериф" е важен фактор при такова мероприятие, а на-вече е и ентусиаст.

      Коментар


      • #93
        До: Турнир - джип и пушка!

        Ако 10-ина човека заявят участие направо му казвам да насрочва дата и да се захваща с организацията.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #94
          До: Турнир - джип и пушка!

          Ако стане организацията за втората събота на месец септември -12 ти,направо се записвам с Фронтерата и гладкоцевна пушка.
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #95
            До: Турнир - джип и пушка!

            Не ми се изпуска лов, обаче за един ден не е проблемно, така че ме смятай за записан.

            Коментар


            • #96
              До: Турнир - джип и пушка!

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Споменах на кмета на с.Лазарово за тази стара идея и той силно се заинтригува. Той има опит в организирането на състезания. Говорил е с КОС и е уредил нещата откъм стрелбите. Офроуд полигона е налице и може да се спретне трасе с произволна трудност. Има къде да се стреля по панички и с карабини( а и стрелбището в Плевен е на 20км, това в Луковит на 30км..). Ако има желаещи да го направим през септември!
              Давай Жоро!!!
              Бравос на кмета на с.Лазарово и на теб!
              Имате опит, не ви липсва и ентусиазъм.
              Ще помагам с каквото мога и каквото кажете.
              И се записвам веднага.

              Коментар


              • #97
                До: Турнир - джип и пушка!

                Здравейте и от мен Кмета на с.Лазарово!
                Малко късно се включвам в темата , след като на срещата на клуб ГАЗ 69 , която беше на 11 и 12 .07.09г на хижа Кокалското над Етрополе коментирахме с Жоро Василев мероприятието , което от доста време не може да се осъществи .
                Най - подходящата дата е 19септември 2009г тъй като трябва да се съобразиме с Втория Национален събор ,който е преди това и с предстоящото състезание в с.Гложене, Тетевенско.
                Ако има желаещи да пишат по темата тъй като ние започваме да работим по организацията.Не се плашете от трасето, няма да се състезаваме за купи с ракия.Приемаме препоръки и предложения .
                Ще пишем редовно в темата как протича организацията и ще се постараем всичко около мероприятието да е на ниво.

                Коментар


                • #98
                  До: Турнир - джип и пушка!

                  Ето аз съм първата записала се официално жена.
                  С гладкоцевно ли ще се стреля - 12 калибър ли? Или карабина?
                  За 4-колесното - ще си ползвам мойто ловно - ТЛК-95

                  Коментар


                  • #99
                    До: Турнир - джип и пушка!

                    Колеги, пишете ме и мен!
                    Пламен съм язе! СЛР-Булгаристан, Чифсан 12-ка Туркистан, Рейндж Ровър или Киа Спортидж(ако оживеят дотогава)!
                    С двете ръце съм за!!!!
                    Ssangyong Rexton, MT, 2.9D, 2004
                    Chrysler Grand Voyager 3.3, AT, 1996

                    Коментар


                    • До: Турнир - джип и пушка!

                      Първоначално публикуван от kmetstvoto1965 Преглед на мнение
                      Здравейте и от мен Кмета на с.Лазарово!
                      Малко късно се включвам в темата , след като на срещата на клуб ГАЗ 69 , която беше на 11 и 12 .07.09г на хижа Кокалското над Етрополе коментирахме с Жоро Василев мероприятието , което от доста време не може да се осъществи .
                      Най - подходящата дата е 19септември 2009г тъй като трябва да се съобразиме с Втория Национален събор ,който е преди това и с предстоящото състезание в с.Гложене, Тетевенско.
                      Ако има желаещи да пишат по темата тъй като ние започваме да работим по организацията.Не се плашете от трасето, няма да се състезаваме за купи с ракия.Приемаме препоръки и предложения .
                      Ще пишем редовно в темата как протича организацията и ще се постараем всичко около мероприятието да е на ниво.
                      Бравос кмете!!!
                      Пусни един телефон на ЛС,
                      или Жоро да ми го пусне.
                      Искам да почна да търся спонсори,
                      та ще трябва да се уточним,
                      за някои неща.
                      Иначе,
                      гледайте трасето да е по нормално.
                      Ще има хора с всякакви джипове
                      и стари и нови, и дълги и къси.
                      А и в крайна сметка основното са
                      ловните умения, ако бяхме състезатели
                      щяхме да сме в шампионата!!!

                      Коментар


                      • До: Турнир - джип и пушка!

                        Да посъживя темата...
                        Последно - 19 ли е датата? - Да я пиша ли в "спортният" календар със сигурност?

                        Такси? Записвания? или ще е на клубно-приятелска основа

                        Коментар


                        • До: Турнир - джип и пушка!

                          Първоначално публикуван от Zmiika Преглед на мнение
                          Да посъживя темата...
                          Последно - 19 ли е датата? - Да я пиша ли в "спортният" календар със сигурност?

                          Такси? Записвания? или ще е на клубно-приятелска основа
                          Е тук всички са приятели ,а пък ти състезател-не е равностойно.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • До: Турнир - джип и пушка!

                            Здравейте, пиша от морето. Състезанието го виждам така:
                            Ловен триатлон- каране на джип, стрелба по панички, стрелба по движеща се мишена тип "бягащ глиган". Общия резултат е сбор от резултатите от трите дисциплини. Стрелбата е със собствено оръжие и боеприпаси. По "бягащия глиган" може да се стреля и с нарезно( като се замисля и по паничките може). Точната стрелба с нарезно засега не мисля да я включваме, защото голяма част от колегите нямат собствено такова( съответно не ползват и нямат умения дори и организатора да им осигури). Ако участниците са около 30 (което вероятно ще стане) мисля състезанието да се провежда паралелно по трите зони. Единия вариант е въобще няма да има жребий, а просто трите зони се отварят сутринта и се затварят следобяд. Който минал-минал.... Другия вариант е да има жребий само за карането, а другите две зони да са постоянно отворени. По този начин ще може да се уплътни джиповото трасе и същевременно ще може да се ползват и другите две зони.
                            Аз също ще участвам в състезанието

                            п.п.Който от колегите не иска да пропуска ловен ден, на следващия ден организатора кани участниците на лов в района на с.Лазарово.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • До: Турнир - джип и пушка!

                              Йесссс! Много добре ще стане! Само да уточним по Бай Глиган от каква дистанция ще пукаме, че да знам коя пушка ще е късметлийката.

                              Коментар


                              • До: Турнир - джип и пушка!

                                80 или 100м. Още не сме решили. Трябва да може да се порази с гладкоцевен куршум.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X