Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    оффтопик: Явно това е най-лесния начин да се изпере един камион пари. Лошото е, че пред парите не признават дори това от което са произлезли, тяхната мама!
    Дайте да вдигаме панаира от рано и току-виж сме спасили мястото!

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      Aми ето на какво ще посветим събора - НЕ на МЕГАпростотиите по черноморието ! Така даже ще привлечем повече медиен интерес към събитието.
      Позволих си без да питам да пусна тази тема:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67126
      Aко сте против - махам поканата веднага.
      Последно редактирано от upi; 29-07-09, 15:29.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Сузукитата сте сила, действайте! Хем ще си направите кефа, хем може и да спасите кътчето.
        пп.: дори името на предстоящия комплекс е селяндурско и тривиално: "Корал бийч елит" еб.. деее ...

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
          Сузукитата сте сила, действайте! Хем ще си направите кефа, хем може и да спасите кътчето.
          пп.: дори името на предстоящия комплекс е селяндурско и тривиално: "Корал бийч елит" еб.. деее ...
          Елате и вие на срещата. Собствениците на Сузитата са готини, весели и широко скроени хора и нямат ограничителен режим към тези които не притежават такива возила. Не сме затворено общество, като Л. ров. ентусиастите, така че заповядайте и Вие да си направим кефа.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Елате и вие на срещата. Собствениците на Сузитата са готини, весели и широко скроени хора и нямат ограничителен режим към тези които не притежават такива возила. Не сме затворено общество, като Л. ров. ентусиастите, така че заповядайте и Вие да си направим кефа.
            Благодаря за поканата Знам, че сте пичове, следя ви изявите с интерес, но нямам 4х4 и няма да мога да се насладя да покарам с вас на разходките които организирате. Надявам се след някой месец да си поправя грешката с едно Джимни и съм първа пушка 2010-та.

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Aми ето на какво ще посветим събора - НЕ на МЕГАпростотиите по черноморието ! Така даже ще привлечем повече медиен интерес към събитието...
              Идеята ти е много добра, пусни я в темата за подготовка на Събора!

              Мисля, че и община Приморско, в лицето на кмета, ще застане зад подобна идея.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Идеята ти е много добра, пусни я в темата за подготовка на Събора!

                Мисля, че и община Приморско, в лицето на кмета, ще застане зад подобна идея.
                Здравей ,
                Не знам дали си даваш сметка, но именно тук е темата за подготовка на събора (Тази е темата - в която си го написал).
                Ако имаш предвид темата за общия събор на форума - няма проблем да я пусне като идея който и да е. Не гоним авторство, а цели.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                  Спокойно от сега знам новото място
                  Не трябва да сме спокойни, най-лесно е да ни изгонят и да си намерим ново място. Да запазим природата и да си отстояваме територията - откъде накъде някакви испанци ще се разпореждат с нашите земи и то незаконно.
                  LZ1PPR, 0 (Rh+)
                  Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                  За мен: https://goo.gl/8SebdR

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    ... Ако имаш предвид темата за общия събор на форума - няма проблем да я пусне като идея който и да е. Не гоним авторство, а цели.
                    Разбрал си ме правилно!
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Първоначално публикуван от stroitelenartist Преглед на мнение
                      Не трябва да сме спокойни, най-лесно е да ни изгонят и да си намерим ново място. Да запазим природата и да си отстояваме територията - откъде накъде някакви испанци ще се разпореждат с нашите земи и то незаконно.
                      Абсолютно съм съгласен с твойто мнение. Това че испанците са си застроили крайбрежията не значи, че трябва и при нас да го правят това. Друго на ръка е, че кметът на местността се е съгласил със строжа, който уж е законен ...
                      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Най-лошото е , че такива планове все още има и за други хубави места Например, Кара дере, северно от Бяла... и пак някакви испанци, южно от Обзор... голеееми комплекси.. Определено на Зелените не им стигат силите Нямам нищо против да им се помогне в това начинание...
                        Николай
                        VITARA 1.6, 93 къса кабр
                        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          макар че си вадя хляба със строителство и аз съм с вас момчета ,бройте ме в групата
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Ще си отстояваме правата на Българи,НЕ на глобализацията и унищожаването на природата,и без друго не остана много,ще си взема снаражението,може да стане напечено,каса Ариани все ще помогнат
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              За колеги, които тръгват от София - ако искате да си съгласуваме пътешествието. Стига да не ми мине котка път, аз съм там и смятам да тръгна в петък най-късно около обяд.

                              Като гледам новините от движението към морето, съм склонен да стигна докъм Стара Загора по магистралата, а после през Раднево и т.н., и малко през Странджа. Ако се съберем повече от двама - защо не и малко по черно.

                              Поздрави!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Ние мислим да тръгваме в петък към 5 сутринта - за да съм реалистичен, разбирай 7-8 часа. Ще пътуваме 2 витари, така че брой ни.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X