Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевен 3-ти март...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плевен 3-ти март...

    Решихме съвсем инцидентно да се разходиме из околните поля.

    Учавствали аз и Радослав - Avcho с Патроля, и негов познат Пламен с Хонда CRV.

    Начало, още сме сами след първата загрявка:



    Вече сме с двете коли, и на мен ми се иска да стигнеме до Среброструй, и да покараме малко в горичка над него... Да, ама не. Има си препятствия:





    Това първото не ни спря, ама следващото не можахме да го преборим....





    Нямаме триони, ще пробваме с налични средства



    И понеже не стана, решихме да ходиме към МЯСТОТО, там дето Радо си удави Нивата

    На път :











    Пламен все още мисли че кара джип



    Продължаваме





    Ей го и МЯСТОТО :



    Тук раздавам команди и помощни средства. Общо взето се правя на тарикат/пилот, докато шерпите/навигатори вържат лебедката

    Съвсем банално се изтеглих и поехме по обратния път, като се чудех къде да отидеме още....





    Заради лек наклон, и мокър сняг Патроля се движеше с вратите напред.



    Айде да си ходим. И потегляме...:




    Само че тук, загубихме близо 40 минути.....



    После излязохме на финалната права и стана съвсем интересно....

    Най вече за Хондата:







    Към въпроса: Защо на УАЗ-ите им са триъгълни вратите....











    После ходихме за бензин, че Хондата го изяде, и докато стигнем до асфалт почнало да се здрачава.....

    Всички са прибрали живи и здрави, говоря за колите, и крайне доволни - за участниците.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

  • #2
    До: Плевен 3-ти март...

    Супер разходка-само че защо не пробвахте Хондата да върви напреде щот така като гледам и е било бая зор в коловозите на Патрола?Абе честно казано според мен май тая Хондичка си е баш за разчистен асфалт или за леко заснежени места.Но браво-щом няма щети отдолу значи са ви останали само положителни емоций.

    Коментар


    • #3
      До: Плевен 3-ти март...

      "С бели маратонки" ,просто ме срази колегата,че май са и от плитките,дето играят тенис с тях.
      Иначе добре сте си изкарали.Браво.
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • #4
        До: Плевен 3-ти март...

        Браво пичове вчера и аз ходих в полята беше супер.

        Коментар


        • #5
          До: Плевен 3-ти март...

          Браво момчета!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            До: Плевен 3-ти март...

            Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
            Супер разходка-само че защо не пробвахте Хондата да върви напреде щот така като гледам и е било бая зор в коловозите на Патрола?Абе честно казано според мен май тая Хондичка си е баш за разчистен асфалт или за леко заснежени места.Но браво-щом няма щети отдолу значи са ви останали само положителни емоций.
            Тези коловози се получиха при нашето преминаване в посока надолу към МЯСТОТО и моето преминаване на връщане и после те се задълбочиха докато се върнах да го дърпам, и в процесса на самото дърпане . И и прави чест че не я влачих и натам, а само на връщане. Иначе си прав - колицата е за асфалт.....

            Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
            "С бели маратонки" ,просто ме срази колегата,че май са и от плитките,дето играят тенис с тях.
            Иначе добре сте си изкарали.Браво.
            Ми то човека го изкарахме от кръчмата - дегустираше вина. Ама искаше му се да докаже че кара джип
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Плевен 3-ти март...

              Благодаря на Злой за хубавата тема и за возенето.
              Вижте какво открихме под снега:
              Прикачени файлове
              Радослав Йончев

              Коментар


              • #8
                До: Плевен 3-ти март...

                Аз пък благодара на Радо/Авчо за компания и хубавите снимки.....


                ПС, Клипчета нещо не успях да ги отворя, така че не съм ги качил никъде...
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  До: Плевен 3-ти март...

                  Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
                  Благодаря на Злой за хубавата тема и за возенето.
                  Вижте какво открихме под снега:
                  Какво е това?
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Плевен 3-ти март...

                    Полска мишка.Зимен сън,какво да правиш и трябват такива ,като тях и след това все едно за училище в 04.00 часа.
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Плевен 3-ти март...

                      преди години правихме офроуд на таба юнус бей табия ама без джипове, пешком.
                      Bertone freeclimber 1.8 115hp

                      Коментар


                      • #12
                        До: Плевен 3-ти март...

                        Хубава разходка сте си "спретнали" приятели. Поздравления.
                        За съжаление, не можах да се присъединя.
                        Когато ми се обадихте, вече се бяхме приготвили за семейна разходка в града, където посетихме най-подходящото за 3-ти март място:



                        Затова пък, предния ден 02.03.09 г., разходката около Плевен беше от мен.
                        След като извърших малко снегопочистване в двора на къщата на село, реших малко да се "поразтъпча" с джипа по близката снежна поляна.
                        Оказа се, че почти седмица след снеговалежа, никой не беше изявил намерение да "гази" снега.



                        Единствените следи от някакъв "превоз", ги оставих аз.



                        Снегът беше започнал да се топи, което водеше до две неща: дебелината му беше значително намаляла - от 70-80 см. до 20-30 см. и отдолу беше станала голяма киша, което водеше до "изгребване" на почти целия пласт сняг от грайферите на гумите и достигане до земята.



                        "Побръмчах" малко по едно баирче, направих няколко снимки, след което "отплавах" обратно към Плевен.



                        На тази снимка (в горния ляв ъгъл) се вижда къщата - съвсем наблизо.



                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #13
                          До: Плевен 3-ти март...

                          Золтанр ми аз тука каде съм бил

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X