Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    231.
    Да поразчистим гаража
    Последно редактирано от kinex; 05-02-09, 21:55.

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Смених гарнитури на изпускателите (6лв бройката от вест ауто), гарнитурата към турбината (във вест ауто е 20лв, но я нямаха и се наложи да ми я правят по поръчка в един цех - 5лв) профилактика на задни накладки (почистване, оправяне на ръчната, барабаните ги закарах на стругар да им махне ръба) Днес ще му измия двигателчето и ще му налея ново масалце, че през изминалите седмици имах бая премеждия... Да знаете някой, който може да ми бае на джипа?

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
        Смених гарнитури на изпускателите (6лв бройката от вест ауто), гарнитурата към турбината (във вест ауто е 20лв, но я нямаха и се наложи да ми я правят по поръчка в един цех - 5лв) профилактика на задни накладки (почистване, оправяне на ръчната, барабаните ги закарах на стругар да им махне ръба) Днес ще му измия двигателчето и ще му налея ново масалце, че през изминалите седмици имах бая премеждия... Да знаете някой, който може да ми бае на джипа?
        Ми колега можеш да го осветиш в църква или ако искаш да се обадиш на Албена 0888648187 от Трилисник 10-ина км от Пловдив,добра гледачка,а и касметче ще ти направи.

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Аз миналата седмица му смених 4 шарнира,стабилизираща щанга и предни наклатки.След саботната разходка минах през един пън и се откачи стабилизиращата щтанга,но се разминах само с един болти 300 мл масалце за моторчето,че ми салзи една гарнитура

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от alexi2828 Преглед на мнение
            Ми колега можеш да го осветиш в църква или ако искаш да се обадиш на Албена 0888648187 от Трилисник 10-ина км от Пловдив,добра гледачка,а и касметче ще ти направи.
            ...!

            Вчера му смених маслото, сложих 5W40 Castrol, заедно с филтъра разбира се, измих му двигателя, вън и вътре (с изпиране на салона) и разбира се като излязох от автомивката - заваля. Това какво се нарича - незнам!!!!!!
            Утре ще ходя в Трявна и ще запаля свещичка в църквата срещу часовниковата кула...

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              На XJ, смяна на 3-те гумички на конзолата за масления филтър.
              К/т от БС преди 2 години - около 20 лева (2 седмици доставка)
              труд - 40 лева
              YJ 1995 Sport. 2.5, AX-5, Command-Trac (NP231)
              XJ 1996 Sport, 4.0. AW4, Selec-Trac (NP242) - retired
              WJ 2000 Limited, 4.0, 42RE, Quadra-Drive
              KJ 2002 Limited. 3.7, 45RFE, Selec-Trac (NP242)

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Остъклих дограмата ...
                На принципа на другарската (джипарската) взаимопомощ със Сашо (Айсрънър), след успешна борба с дребни проблеми по "патрола" му , дойде ред на моя "Джип4о"
                Занесох рамката на предното стъкло (черчевето) в "Кобра" за остъкляване....и стана по весело от цирка ...
                След представянето ми и какво търся
                Дабела кака: Каква марка е джипа ви?
                Аз: "джип Си Джей Седем"
                Дебелата кака: Не модела! МАРКАТА
                Аз: ....ъъъ...джип...ъъъ...марка "джип".....на фирмата "джип".... модел "CJ7"
                Дебелата кака: ъъъъъ...... това какво е
                ....прескачам реплики и физиономии...
                Аз: джип после се ситих и и помогнах, пиши "вранглер от първите"
                Дебелата кака: Номер на колата!
                Аз: Ми незнам сега е реставрирам.
                Дебелата кака: Не е ли тук.
                Аз: Не
                Дебелата кака: Тогава за какво сте дошли!!! На какво ще слагаме стъклото
                Аз: На рамката....на бавно помътняващия и поглед, обясних че рамката на предното стъкло се сваля и е тук...та на нея...без фактури, бележки и бонове! Искам да обменя пари срещу предно стъкло за "вранглер от първите"...хеле кандиса 95 лв. + 5 лв монтаж
                Щастлив, вземам листа хартия (дори не погледнах какво пише) и с рамката и уплътнението в халето ...чичко "майстор" в движени е решава да е направи (все пак за труд 5лв.) .....уплътнението се оказва живо и със свое виждане за нещата Понеже не бяха го намзали със смазка (сапунена вода примерно) още на първите две страни уплътни и категорично не искаше да доуплътни другите две. След около 20 минути борба (разбрах че е последното такова стъкло) все пак остана да стърчи от едната страна 5 мм, .....но по добре стърчащо стъкло, отколкото никакво взех си "остъклената дограма" и си тръгнах Утре ще се мъча да си я донаместя и ще си я монтирам
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  казвай да идваме да помагаме.... ако не с друго, поне с окуражителни възгласи!
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    оф, б@си мам@та! с всичко е така...
                    не бързам за никъде...
                    XJ 2.5TD '98

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      В този филм, "Каква марка е джипа", и аз съм участвал няколко пъти.

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        казвай да идваме да помагаме.... ако не с друго, поне с окуражителни възгласи!
                        Може, може....куче с кокал и мене с гости....трудно
                        П.П. "Кинекс"-е трийни го след викенда че си е спам
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          В този филм, "Каква марка е джипа", и аз съм участвал няколко пъти.
                          ...съжалявам за спама...ама и аз.. и то в КАТ
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Чудих се, в това студено време дали да постъпя като домашните любимци (първата снимка)..ама реших студ или не, да монтирам "дограмата", а и вратите (втората снимка) и да видя къде какво се е изметнало след всичките рязаници и кърпеници в окончателен вариянт....май за тридесет годишен "джип" се получи добре . Само чистачки трябва да му намеря и в калта
                            П.П. От липса на рАкия ли от студ ли ама май са ми треперели ръцете при снимането
                            Прикачени файлове
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              В четвъртък разкачих задната чистачка и лампичките на задния номер,днеска се поизмъчих малко с лепенките(две тънки лентички минавашти под дръжките на вратите,по циалата дължина на джипа).Свалих подкалниците и пласмасовите вежди,останах приятно изненадан колко място има отдолу.С нетърпение чакам да дойде утре да си ръчкам по джипа.

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от alexi2828 Преглед на мнение
                                В четвъртък разкачих задната чистачка и лампичките на задния номер,днеска се поизмъчих малко с лепенките(две тънки лентички минавашти под дръжките на вратите,по циалата дължина на джипа).Свалих подкалниците и пласмасовите вежди,останах приятно изненадан колко място има отдолу.С нетърпение чакам да дойде утре да си ръчкам по джипа.
                                Тия работи с каква цел ги направи?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X