Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

    Не съм сигурен понеже имам за донор един английски и ми го правиха приятели в сервиза си и пипаха нещо по електрониката,но в понеделник мога да ти отговоря компетентно.Тикакво имаш предвид под -подобряване на пълненето и празненето?
    [FONT=Comic Sans MS]
    [/FONT]

    Коментар


    • #17
      До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

      Твърдо отзад зад кабината. Мисля да е по поръчка по-широк и нисък за да не го качвам много нагоре. С два големи вентилатора по 40 см. Точното място не съм определил защото още чакам резервоара, който ще бъде под него. Мисля да вкарам въздух към него над кабината.
      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • #18
        До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

        Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
        Не съм сигурен понеже имам за донор един английски и ми го правиха приятели в сервиза си и пипаха нещо по електрониката,но в понеделник мога да ти отговоря компетентно.Тикакво имаш предвид под -подобряване на пълненето и празненето?
        Филтър и генерация засега. Валове по-нататък.
        IvoVarbanov.bg

        Коментар


        • #19
          До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

          Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
          Твърдо отзад зад кабината. Мисля да е по поръчка по-широк и нисък за да не го качвам много нагоре. С два големи вентилатора по 40 см ...
          Каква е консумацията на "хеликоптерите" и предвиждаш ли някакъв ъпгрейд на електрическата система?

          Ще слагаш ли някаква допълнителна (електрическа) помпа на охладителната течност или смяташ, че щатната водна помпа ще се справя?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

            Мисля за такъв Спал. Не мисля да слагам ел. помпа. Относно ел. системата, искам да бъде с два акумулатора с управление, но още не съм гледал нищо.
            IvoVarbanov.bg

            Коментар


            • #21
              До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

              Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
              Мисля за такъв Спал. Не мисля да слагам ел. помпа. Относно ел. системата, искам да бъде с два акумулатора с управление, но още не съм гледал нищо.
              Иво, ел.помпата е задължителна.
              По голямото количество вода и пътя й към по-високо вдигнатия радиатор го изисква.

              Имам 3,5 с 24 вентила и не го пипвам, все пак и Терзиев и Савата...как беше: " Самосатоятелно разхождащ се двигател "

              Успех!
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                Готин проект.
                В момента и аз си изработвам горни носачи за паджерото .но за единица.
                Помисли за усилване на задния мост.Чупил съм два ръкава на двойка.
                Водата без ел помпа трудно ще циркулира.Дори да е с помпа която храни и задното парно под седалките.
                Успехи в новата готина.

                Коментар


                • #23
                  До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  Готин проект.....Дори да е с помпа която храни и задното парно под седалките.
                  Успехи в новата готина.
                  Ставаше въпрос за рейсинговата помпа с керамични лагери и дебит около 90л/час.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                    Помпа ще слагам след тестове. Довечера ще ходя да взема още снимки и ще пиша. Усилването на задния мост е задължително.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • #25
                      До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                      Снимките от ftp-то ще ми помогнат да си направя клетката, но имам въпроси: какви тръби използвате (диаметър, дебелина, материал) и колко килограма тежи цялата клетка (приблизително)?
                      Благодаря предварително.

                      Поздрави
                      Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                        Първоначално публикуван от Георги - Euromel.com Преглед на мнение
                        Снимките от ftp-то ще ми помогнат да си направя клетката, но имам въпроси: какви тръби използвате (диаметър, дебелина, материал) и колко килограма тежи цялата клетка (приблизително)?
                        Благодаря предварително.

                        Поздрави
                        Тръбите за клетката са 42,3 мм диаметър със стена на тръбата 3мм безшевна и по някъкъв стандарт по DIN, но не го знам.
                        Вътре клетката не тежи повече от 60 кила, но не съм сигурен.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                          ... Вътре клетката не тежи повече от 60 кила, но не съм сигурен.
                          Ако не ме лъже паметта, тръбите с този размер тежаха около 3 кг/метър.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                            няма и 2 кг.
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • #29
                              До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                              Днес намерих точно такива тръби. Един метър е три килограма, а цената е 7.02 лв за метър.
                              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Подготовка на Pajero 2 за сезон 2009

                                Някой да се е сещал ,че на паджеро 3000V6 блока на двигателя от главите надолу съвпада с митсубиши GT3000 twin turbo искам да видя паджеро с 2 компресора ама май няма място за тях...........
                                [FONT=Comic Sans MS]
                                [/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X