Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

    Отварям темата произлизаща от тук

    Идеята е да повторим вълнуващото пътешествие на нашия приятел Димо.
    Датата на старта предлагам да е на пролет ще я фиксираме в последствие.
    Неподготвени коли или такива които са без препоръки от приятел, да не се сърдят но не са добре дошли с нас.

    Румбата от София и Гената от Русе са първите пътешественици изявили интерес към обиколката. От тях очаквам да споделят мненията си по организирането на групата. Мое мнение е че трябва да сме максимално 6 автомобила а желанието ми е да са 4Х4.

  • #2
    До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

    Записвам се! Кой ще ме одобрява?
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Записвам се! Кой ще ме одобрява?
      Пепи добре си дошъл. Предлагам да процедираме по следния начин.
      Хората изявили желание до сега са Гената и Румбата заедно с тях "одобряваме" кандидатурата ти от там всеки нов се включва в одобряването на следващия.
      Мисля че това е начина да съберем група с която ще можем да се търпим дълго време .
      Има много неща за обсъждане и обмисляне но имаме достатъчно време.
      Ще трябва да направим списък на минималното оборудване на всеки автомобил, било то части инструменти лекарства резервни части.

      Сега ще се чуя с Гената и Румбата

      Коментар


      • #4
        До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Пепи добре си дошъл. Предлагам да процедираме по следния начин.
        Хората изявили желание до сега са Гената и Румбата заедно с тях "одобряваме" кандидатурата ти от там всеки нов се включва в одобряването на следващия.
        Мисля че това е начина да съберем група с която ще можем да се търпим дълго време .
        Има много неща за обсъждане и обмисляне но имаме достатъчно време.
        Ще трябва да направим списък на минималното оборудване на всеки автомобил, било то части инструменти лекарства резервни части.

        Сега ще се чуя с Гената и Румбата
        Пепи добре си дошъл с нас.

        Искам да уточня някои подробности важни за предварителното плануване, а именно експедицията ще продължи повече от месец над 6000км. като ще струва не по-малко от 10 000 - 15 000лв на автомобил. Това са предварителни прогнози може и повече.

        Коментар


        • #5
          До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

          Момчета, поздравления за началото...
          Щом сте я отворили тази тема - ще я завършите. То е ясно.
          Не знам какъв е оптималният брой участници за дълги пътувания, но гледайте да е нечетен. Ако ще има "демокрация".
          Ако няма да има (което също е вариант-ходили сте в казармата) отсега да е ясно командването.
          Един съвет. Всеки следващ задължително с одобрението на всички предишни
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #6
            До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

            Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
            Всеки следващ задължително с одобрението на всички предишни
            Това и аз имам в предвид

            Коментар


            • #7
              До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Датата на старта предлагам да е на пролет ще я фиксираме в последствие.
              Румбата ти е казал и в другата тема... баш за тогава сме планирали друга експедиция, до гроба на хан Кубрат

              Иначе за тази, по принцип имам желание, но ще се въздържа от записване, докато не стане ясно как ще се развият плановете ми за подготовка на експедиционна машина.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                Румбата ти е казал и в другата тема... баш за тогава сме планирали друга експедиция, до гроба на хан Кубрат

                Иначе за тази, по принцип имам желание, но ще се въздържа от записване, докато не стане ясно как ще се развият плановете ми за подготовка на експедиционна машина.
                Е, то до там и обратно са ви 7 дена, това което планираме е над месец, и ако има някой който иска да идва с вас и да обикаля Черно море ще се съобразим с това. Точна дата още нямаме
                Последно редактирано от zzlatev; 13-11-08, 12:28.

                Коментар


                • #9
                  До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                  Наистина трябва добре да помислим за периода.
                  На мен ми се ще да е след Майската експедиция и в по-малко натоварен откъм работа сезон.
                  Ранната пролет не е особено подходяща не само заради късото време за подготовка,
                  но и заради допълнителният багаж, който се носи при студени дни.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                    Ранна пролет има и нещо друго,че до 15 април трябва да се приключи счетоводно 2008 година.Знам,че не всеки го интересува,но има и такива които трябва да се съобразят с това.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                      Аз трябва да се съобразя само с Пловдивския панаир

                      Коментар


                      • #12
                        До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                        тфу.... един месец не мога да откъсна по никой начин в никой сезон за сега..... за всеки случай кандидатствам за първа резерва, че до тогава (ако иде реч за есента) много вода - може да се случи чудо и да освободя толкоз време...... Джипа ще го доведа до готовност, но с времето нещата са зле.... Трябва да планираме и следващата експедиция до Другата България - Кримския полуостров, която следва гроба на хан Кубрат, така че е добре да се знае датата предварително, че Румбата е от главните действащи лица в Другата България.....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                          Кога беше пролетния панаир,че нещо се бъркам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                            Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                            Кога беше пролетния панаир,че нещо се бъркам.
                            12-17 май, давайте предложения около коя дата да се стягме

                            Коментар


                            • #15
                              До: Подготовка за Черноморска обиколка с 4Х4

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              12-17 май, давайте предложения около коя дата да се стягме
                              След панаира 21 - 22 май как ви се струва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X