Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на децата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да помогнем на децата.

    Здравейте,

    Предадох тетрадките за Хасково, на кумеца ми, който ще ги достави до дома.
    Стигнах до с. Илаков Рът и с. Керека, където мисията е изпълнена.

    Остават:
    с. Стража
    гр. Петрич
    гр. Варна
    с. Гомотарци
    с. Ново село
    с. Бърдарски Геран
    с. Търнава
    с. Крушари
    с. Стоб
    с. Преколница
    гр. Берковица
    с. Гаврил Геново
    гр. Чепеларе
    гр. Лом
    с. Добри дол

    Поздрави!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Stanko; 05-10-08, 19:51. Причина: прикачване на снимки

    Коментар


    • #47
      До: Да помогнем на децата.

      Днес със Станко обиколихме и разнесохме тетрадките в Преколница, Стоб и Благоевград. В Петрич пристигнахме доста късно и домът беше затворен. На помощ ни се притече колегата от Сандански sl.daskalov, който утре ще занесе тетрадките в дом Слънце в Петрич.
      По-късно Станко ще качи снимки.
      sigpic

      Коментар


      • #48
        До: Да помогнем на децата.

        Здравейте,

        И аз се добрах до легло.
        Специални благодарности за колегата от Сандански!
        Реагира моментално и пое ангажимента!

        Поздрави!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          До: Да помогнем на децата.

          Браво момчета!!!

          Коментар


          • #50
            До: Да помогнем на децата.

            Тези дни ще пътувам към Враца и Бяла Слатина. Мога да закарам до с. Бърдарски Геран и с. Търнава. За съжаление няма да имам възможност да карам по-нагоре, но ако някой колега може да поеме нататък мога да закарам до Враца каквото е необходимо.
            Телефона ми е 0898 436 956
            LZ1GYY
            0898 436 956

            Коментар


            • #51
              До: Да помогнем на децата.

              Чудесно е че научихте, къде са всички домове.
              Върти ми се една идея из главата, на почистването, ще я обсъдим.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #52
                До: Да помогнем на децата.

                Писах по-горе, че в неделя сл обяда мога да взема тетрадки-нищо не отговорихте-казвайте до довечера!

                Коментар


                • #53
                  До: Да помогнем на децата.

                  Събота и неделя сме на Въча и нямаме възможност да работиме по този проект, а и няма ка да вземем тетрадки. В понеделник сме на линия.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да помогнем на децата.

                    Ок! Говорих с Румен.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да помогнем на децата.

                      Станко пътува за Варна с поредната пратка тетрадки.Надяваме се да пристигне днес надвечер и да занесем тетрадките в двата дома които са във Варна.На 15.10.2008г. ще занеса тетрадките и в дома в с.Крушари ( Добричко - около 80 - 90км. от Варна).Ако има желаещи да дойдат с мен тел. ми е 0888272565 - Женя.

                      http://www.krushari.bg/info.php?id=84 - това е инфо от нета.
                      Последно редактирано от jenia7812; 13-10-08, 12:48.
                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да помогнем на децата.

                        Доставени са тетрадките в домовете в гр.Варна.Ето снимки от единия от тях.Другият се оказа само дневен център и нямаше деца.Шапка свалям на Станко за всичко което е направил и продължава да прави.
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да помогнем на децата.

                          Здравейте ,малко късно се включвам ако от Варна са останали тетрад ки мога да ги взема от Станко като минава обратно за София и да ги занеса в дома в Стража .

                          Николай Колев 0878737901
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да помогнем на децата.

                            Здравейте,

                            Появи се някакъв шум в двигателя и ей сега се прибирам
                            Както и да е, радвам се, че се запознах с Женя! Въпреки късният час, тя дойде, заедно с най-младата доброволка
                            За Стража тетрадките ще донеса към края на седмицата, живот и здраве!

                            Поздрави!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да помогнем на децата.

                              Колеги, съжалявам но тази тема ми е минала между редовете.

                              През вторник наш бус пътува по маршрут - София - Варна, като според заявките минава през Плевен, В. Търново, Габрово и Русе. Не мога да ангажирам като време шофьора да минава през домовете, но ако трябва да доставя до някой колега пратки може да се товари буса според свободния капацитет. Същия бус минава следващия ден по дестинация Варна-София, като пак според заявките минава през Бургас, Сливен, Ямбол и Нова Загора.
                              А също така през седмица пътува до Видин.

                              Мога да направя дарения под формата на шампоани за деца. Ако някой ми каже някаква бройка, мога да видя, колко ще ми позволи бюджета, единственото условие за това е да има документ за дарение - изисква го ръководството. Може да не успея да дам на всички отведнъж, но периодично може и да помогна на повечко деца да се къпят с нещо свястно.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да помогнем на децата.

                                Докладвам:
                                Доставени са тетрадките и в с.Крушари.Вътре не съм снимала ,че децата точно сядаха да обядват и беше малко неудобно.Обяснила съм за документите ще бъдат изпратени.Ето снимка на домът отвън с помагачката при носенето:
                                Женя Вълчанова 0888272565

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X