Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се поздравяваме!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се поздравяваме!

    Забелязвам нещо притеснително:
    Докато карах Вранглерче, всеки колега с такова возило, с когото се разминавахме, присветваше и махаше за поздрав. Същото правех и аз, и придобих навик.
    Сега търкалям един РР 38А и по навик поздравявам всички колеги с такива колички. За голяма моя изненада, не само че не получавам отговор, а и намръщените лица зад воланите ме гледат като извънземен.
    Кво ви става бе хора, Толкова ли е трудно да бъдете човеци???
    Аз няма да спра да ви поздравявам, дано тази тема промени нещо...

  • #2
    До: Да се поздравяваме!

    Колега, въпроса за поздравяването можем да разискваме във Подфорума за обществените взаимоотношения. Тук обичайно разискваме технически теми за автомобилите Ленд Ровър, а не въпроси на шофьорската етика. И вида на шофирания автомобил няма нищо общо със темперамента и кефа на шофьора зад волана.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Да се поздравяваме!

      Първоначално публикуван от Tury Преглед на мнение
      Забелязвам нещо притеснително:
      Докато карах Вранглерче, всеки колега с такова возило, с когото се разминавахме, присветваше и махаше за поздрав. Същото правех и аз, и придобих навик.
      Сега търкалям един РР 38А и по навик поздравявам всички колеги с такива колички. За голяма моя изненада, не само че не получавам отговор, а и намръщените лица зад воланите ме гледат като извънземен.
      Кво ви става бе хора, Толкова ли е трудно да бъдете човеци???
      Аз няма да спра да ви поздравявам, дано тази тема промени нещо...
      От марката е. Да не беше я сменял.
      А те със сигурност са човеци .... ама мислят за най-краткия път до сервиза, и за това не им е до поздрави.

      Коментар


      • #4
        До: Да се поздравяваме!

        Аааахаха, вярно еее! Но само за собствениците на П38. Ние с Диско 1 си се поздравяваме.

        Коментар


        • #5
          До: Да се поздравяваме!

          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
          Аааахаха, вярно еее! Но само за собствениците на П38. Ние с Диско 1 си се поздравяваме.
          Глупости , сервиза е ясно на всеки собственик на П38, че няма да избяга . А и аз винаги като видя джип все гледам с надежда да видя клубните стикери и да помахам, ама нейсе. Явно се крият по горите

          Коментар


          • #6
            До: Да се поздравяваме!

            Аа,поздравяваме се.Всяка сутрин,между 7.30 и 8.00се засичаме с един П38 и едно Диско200(в Нови Искър).А не се познаваме с колегите,дори незнам даи пишат във форума...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #7
              До: Да се поздравяваме!

              Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
              Глупости , сервиза е ясно на всеки собственик на П38, че няма да избяга . А и аз винаги като видя джип все гледам с надежда да видя клубните стикери и да помахам, ама нейсе. Явно се крият по горите
              За джип ясно, и ние ще ти помахаме, ама тва пи38 пробвал ли си го на кой метър извън пътя окачването влиза в сервизен режим.

              Коментар


              • #8
                До: Да се поздравяваме!

                Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                ...А и аз винаги като видя джип все гледам с надежда да видя клубните стикери и да помахам, ама нейсе. Явно се крият по горите
                Трудно ще видиш стикера в движение, обикновено карат с превишена скорост, поне със 100 над максималната... Възможно е само около някоя патрулка, но със сигурност на всяка бензиностанция

                Коментар


                • #9
                  До: Да се поздравяваме!

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Трудно ще видиш стикера в движение, обикновено карат с превишена скорост, поне със 100 над максималната... Възможно е само около някоя патрулка, но със сигурност на всяка бензиностанция
                  Че те нали са дизелови. Каква бензиностанция.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се поздравяваме!

                    Не пропускам да изпържа с дългите колега с ЛР и да размахам ръце. Наистина - рядко получавам отговор, но когато получа е така приятно! Факт е, че дискавърджиите се далеч по-отзивчиви от останалите.

                    Закономерно си ъпгрейднал краварската джипка с имперския крайцер

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се поздравяваме!

                      Как дизелов бре?! Ти дизелов Джип виждАл ли си?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се поздравяваме!

                        Абе,не останаха свестни хора по пътищата,ама нейсе...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се поздравяваме!

                          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                          Как дизелов бре?! Ти дизелов Джип виждАл ли си?
                          Как да го видя. Като ги изпреварвам все едно се разминаваме.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се поздравяваме!

                            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение

                            Закономерно си ъпгрейднал краварската джипка с имперския крайцер
                            Точно за тва империята я купиха индянците от племето Махундра .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се поздравяваме!

                              Не пропускам да поздравявам и се оглеждам за лепенки на форума, но рядко получавам насрещен отговор, уви!
                              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X