Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повече няма да правя така!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Повече няма да правя така!

    Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
    Моита е от Люлин бе брато.

    П.п Ни мъ гледаи,че съм селчо и аз се уредих с шопландска гад.
    Оф, то едно уреждане....

    Питай Ясен какви усилия полагаме да стоят разделени една от друга и да не си говорат и пак се намира как едната да надъха другата...

    А бе тема сложна и спорна....И тъкмо се надявах, че успявам да предпазя малкия Х1 да не направи нашите грешки и той сега у кюпа...и не можа да си вземе от другаде,ами от Косанин дол-меката на шопкините...

    Коментар


    • #47
      До: Повече няма да правя така!

      Ахахахахахаххаха
      [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

      Коментар


      • #48
        До: Повече няма да правя така!

        Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
        Оф, то едно уреждане....
        И тъкмо се надявах, че успявам да предпазя малкия Х1 да не направи нашите грешки и той сега у кюпа...и не можа да си вземе от другаде,ами от Косанин дол-меката на шопкините...

        Браво , браво какъв спортист от най-екстремните . и само с екип!

        Коментар


        • #49
          До: Повече няма да правя така!

          Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
          Оф, то едно уреждане....
          Точно еи за това говорих и аз.

          Коментар


          • #50
            До: Повече няма да правя така!

            Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
            .... тия мотори са много опасни, а за уличните да не говорим. Егати работата - реши човек да изродяса малко и вземе, че недай си боже се утрепе. И аз се смазах няколко пъти, ама за всичките магарии пак голям късмет извадих.
            Кажете някой хем адреналинен хем безопасен спорт... картинг се сещам аз...
            Опитвал ли е някой Траял - височинен с алпинистка осигуровка?
            Нещо като високо кръгло трасе и водача вързан за стрелата на Кран - посредата.... ? Предполагам ще се накефите- на високо , адреналин и кръжене после , без гравитационни сътресения.... ще трябват и въже и катерач за осигуряване естествено ... и работа в екип...
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #51
              До: Повече няма да правя така!

              След последната ми катастрофа с мотор реших сериозно да сменя хобито и сега за изразходване на адреналина ползвам една сузуки витара 4 по 4 . Вярно е че е доста по скъпо удоволствие но кефа си е голям , ееe не е като с мотора но е по сигурно и по безопасно . Преди време колега от форума каза думи които остават запечатани за винаги в съзнанието ми ( МОТОРИТЕ НЕ СА ЦИГАРИ ЧЕ ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТКАЖЕШ ОТ ТЯХ) наистина много точна формулировка на израза и наистина това е точно така аз съм пробвал да се откажа от моторите но не мога , и за това казвам че е временно - наистина го вярвам !!!!! Колкото до усигуровката ако е безопастно съм апсолютно сиурен че повечето хора тук ще кажат че тя само пречи и е за луна парка ,ще предпочетат свободата си точно това е оф роуда да караш по ръба на лична преценка . Сам с мотора си и далеч в планината по пътека която виждаш за пръв път ,чувството е незабравимо и неповторимо и не може да се забрави никога .
              Последно редактирано от павле; 31-07-08, 22:53.

              Коментар


              • #52
                До: Повече няма да правя така!

                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                .... Колкото до усигуровката ако е безопастно съм апсолютно сиурен че повечето хора тук ще кажат че тя само пречи и е за луна парка ,ще предпочетат свободата си точно това е оф роуда да караш по ръба на лична преценка . Сам с мотора си и далеч в планината по пътека която виждаш за пръв път ,чувството е незабравимо и неповторимо и не може да се забрави никога .
                Осигуровката - при трасе, направено така, че да не можеш да го преминеш цялото, може да ти даде дозичката адреналин, както и знанието точно до къде ти стигат силите и уменията, за да не се претрепваш в реални ситуации.

                Сам с мотора си ??? - Кой те е съветвал да ходиш в планината надалеч САМ С МОТОРА СИ ? ****да караш по ръба на лична преценка****
                Аз съм аБсолютно сигурна, че нито един утвърден участник във Форума не би те посъветвал да караш САМ в Планината (освен ако не иска гаргите да те кълват, докато си мреш някъде по сокаците).
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • #53
                  До: Повече няма да правя така!

                  Повече няма да прекалявам с яденето на гъби.
                  По-добре малко, въпреки, че са вкусни, отколкото много, и после повръщане цяла нощ!
                  Обещавам!
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Повече няма да правя така!

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Село Капитан Андреево , карам си аз с 50км. и нещеш ли настигам трактор с ремарке тои си кара с прибризително с 15 км. аз предприемам изпреварване подавам мигач и газ , подминал съм вече задната броня на ремаркето и съм ускорил достатъчно , в този момент виждам тракториста как почва да прави ляв завои и ми отрязва пътя без да даде мигач ,които го няма без да погледне в огледалото което също го няма без да погледне на зад дори не направи усилие да махне с ръка и да предупреди за маневрата
                    Колега, аналогичен случай при мен с предишния мотор, Хонда Врадеро, само че карах с около 120, настигайки трактора леко стиснах спирачките да намаля и в този момент тракториста просто затвори пътя без никакво предупреждение. Точно като на филм. Анализирайки ситуацията след това си дадох сметка, че ако вече не бях стиснал спирачките, нямаше да имам достатъчно време да извърша контролирано спиране. Случката се развива на натоварен път от първокласната пътна мрежа.

                    Давам линк към сайт, който не е за хора със слаби нерви. Вярвам, чи поуките от катастрофите, описани там, ще ни бъдат полезни в избора как да си караме моторите си. На пътя с моториста може да разчита само на себе си:

                    http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

                    Коментар


                    • #55
                      До: Повече няма да правя така!

                      Първоначално публикуван от Zarkic Преглед на мнение
                      Егати сайта

                      Коментар


                      • #56
                        До: Повече няма да правя така!

                        Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                        Егати сайта
                        Сайта е ЖЕСТОК!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Повече няма да правя така!

                          Сайта наистина е много...як. И води до доста поуки как да караме. Повечето кадастрови стават с пистови мотори в следствие от голяма скорост. Затова понякога се замислям дали да си взимам пистов. С ендурото стават далеч с пъти много по малко инциденти. Заттова карайте внимателно и умната. БАВНОТО КАРАНЕ НИКОГА НЕ ГРЕШИ.
                          Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Повече няма да правя така!

                            Мисля ,че да караш мотор е много яко,велико нещо.Просто като се качиш ставаш друг човек ,чувството е неуписуемо и просто това да се качиш веднъж на мотор и просто се влюбваш и без мотор неможеш да живееш и почти всичко отива за него ,за да го имаш ,караш и да те кара да се почустваш някакси върховно Дори да чуя мотор и веднага целия почвам да настръхвам и да се кефа и адреналина става на мах само от звука и вида . Много от тези инциденти с пистовите мотори стават поради невниманието на другите очастници в ПТП-то ,а и там скоростите са много голями,моторите мощни и трудни за удържане и тръгне ли веднъж Той ти доставя удоволствие да му навиеш ръчката и те подвежда за още и още
                            При ендурото също стават инциденти,но се движим на групи и всеки следи за другаря си. Виждал съм доста пъти да прекарват и ендура от който нестава на нищо с джипове
                            Така,че все пак трябва да се внимава !
                            Никой не е застрахован какво ,кога,къде и как ще му се случи
                            Иначе моторните спортове са просто едно неуписуемо нещо

                            Коментар


                            • #59
                              До: Повече няма да правя така!

                              Пускал съм снимки от тоя сайт,ама нещо не бяха удобрени и изтрити,все пак това си е чистата истина и отразява действителноста по пътищата

                              Коментар


                              • #60
                                До: Повече няма да правя така!

                                Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                                Пускал съм снимки от тоя сайт,ама нещо не бяха удобрени и изтрити,все пак това си е чистата истина и отразява действителноста по пътищата
                                Ама абсолютно си прав. И ако мислите, че такива гледки на хора приличащи на парче кайма по нашите пътища няма... е я си помислете пак! Или питайте някой който е бил миналата седмица на бояна, да ви каже каква е била гледката
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X