Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
    Да ТУК
    Благодаря, разгледах сайта но не можах да намеря цени. Къде да се ориентирам за сумата?

    Коментар


    • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      цената е много добра да не са китайски?

      на сливница ли е сервиза?
      Китайското - главно със соев сос, ама всъщност харесвам тайската кухня повече.

      За гумите - и "Медина-Мед", и "Диана" ги дават на абсолютно еднакви цени (15 цола са, не забравяй). В "Медина" слагам гуми вече трети път, и винаги боксът е бил празен, така че има време да ти обърнат внимание. За адрес -сайтовете излизат веднага в гугъла.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
        Китайското - главно със соев сос, ама всъщност харесвам тайската кухня повече.

        За гумите - и "Медина-Мед", и "Диана" ги дават на абсолютно еднакви цени (15 цола са, не забравяй). В "Медина" слагам гуми вече трети път, и винаги боксът е бил празен, така че има време да ти обърнат внимание. За адрес -сайтовете излизат веднага в гугъла.
        e, точно с 15" съм и аз

        това с китайското беше несполучлива шега от моя страна

        безаварийно да си ги ползваш и с кеф.......... аз като събера стотинки ще те последвам
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

          Цитат:
          Мнение на VKAMBEROV
          ......Yokohama Geolandar A/T-S.... предлагат ли се в България ?


          Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
          Да ТУК

          И аз продавам четири бройки http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28743
          Зима иде

          Коментар


          • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
            Цитат:
            Мнение на VKAMBEROV
            ......Yokohama Geolandar A/T-S.... предлагат ли се в България ?





            И аз продавам четири бройки http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28743
            Наистина добри гуми и добра цена, но Тераното е с 235. Нямали да му натежат 245?

            Коментар


            • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

              Според мен единствено ще му подобрят стойката и стабилността в завои, но най- добре си пусни тема в подфорума на NISSAN и колегите ще ти споделят опит
              Ако имаш други въпроси към мен - давай на лични или на координатите, които съм постнал в обявата, защото така спамим темата.
              Зима иде

              Коментар


              • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                Току що сложих новички гуменца Yokohama A/T-S (Geolandar G012).Ще пиша впечатления,но от Драгалевци до Младост съм доволен за момента
                П.С. Цената в Диана е 214лв.
                Последно редактирано от Bobkata; 29-07-08, 18:04.
                Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                Коментар


                • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                  Първоначално публикуван от VKAMBEROV Преглед на мнение
                  И аз днес видях, че ми се е скъсала едната гума и съм в размисъл. Харесах си тези: Yokohama Geolandar A/T-S
                  В този сайт им дават много добри отзиви. http://www.1010tires.com/tire.asp?ti...brand=Yokohama
                  Има ли някой лични наблюдения, предлагат ли се в България ?
                  Това са много хубави, но и скъпи гуми. Аз съм карал такива, за асвалт , за сняг и за лека кал са перфектни. За голяма кал се запълват и стават галоши. Продават ги Боряна груп.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                    С огромно неудоволствие стогнах до констатацията - е нема такива гуми!
                    С BFG-AT кажи речи чисто нови се видех в приключения -станаха на валяци,дадох повече газчица и аре в коловоза...
                    и помощ от приятел с лебедка!
                    та нема пълно щастие както е отбелявано многократно,не мое и к.р в дупе и душата в рая

                    Коментар


                    • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                      Първоначално публикуван от vasss Преглед на мнение
                      - е нема такива гуми!
                      ..................................и душата в рая
                      +1, так точно, или кой както го приема.
                      Последно редактирано от Yaro; 30-07-08, 15:14.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                        Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
                        .......................................дали е направил сравнения спрямо друга марка и модел гуми ...? мерси за отговора предварително .
                        Кобрите според мен са много добро и бюджетно решение. Карах такива 2 години / без лятото естествено/. Мнението ми е, че регенератът е много добър/ да не кажа отличен/ за предназначението и цената си. В кал и сняг в планината е безкомпромисна гума. Джипът става трактор. На сух асфалт държи 140 км/ч и не се чувстваш тролей-няма особена разлика в шума от шосейните гуми. При мокър асфалт и особено при лед е трагедия в три части, макар че регенерирането е правено с истински каучук. Карал съм с Гудиер, Нокиа, Малатеста, а сега с Бриджстон и изводът е: минимум 2 комплекта гуми. Няма АТ, няма такъв терен, който да е всякакъв / тука стана много философско изявлението/. Оно си требе хеликоптер. А аз въпреки това си купих АТ и пак си ударух главата в стената, а тя /стената/ остана здрава.
                        Та пак ще купувам кобри /но не от предишния продавач/
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                          И аз съм на мнение,е няма пълно щастие.Но при положение,че карането ми е предимно градско и малко черни пътища мисля,че гумата е добра за тези условия.Всъщност търсих Geolandar G051 но никъде не намерих и заради това взех G012.Шарката не ми се стори чак толкова "груба" като на други модели АТ гуми,затова се спрях на този модел.Дано не съм сбъркал....ще видим
                          Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                          Коментар


                          • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                            Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
                            И аз съм на мнение,е няма пълно щастие.Но при положение,че карането ми е предимно градско и малко черни пътища мисля,че гумата е добра за тези условия.Всъщност търсих Geolandar G051 но никъде не намерих и заради това взех G012.Шарката не ми се стори чак толкова "груба" като на други модели АТ гуми,затова се спрях на този модел.Дано не съм сбъркал....ще видим

                            Не си... Аз карам с такива и съм доволен. Единственното което ми прави впечатление е, че са малко по-твърди на возия от предишните ми (Вранглер)..

                            И ако решиш да пътуваш с тях лятото на дълъг път - вдигни им малко налягането. Примерно на 2 - 2,2 атм.

                            Коментар


                            • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              ...На сух асфалт държи 140 км/ч и не се чувстваш тролей-няма особена разлика в шума от шосейните гуми. При мокър асфалт и особено при лед е трагедия в три части, макар че регенерирането е правено с истински каучук.
                              Абе то си е до джипка явно. Мойта набира по-бавно, щото съм турил по-големи. Но веднъж набрала, няма ядове. И поддържа сторостта на по-ниски обороти.

                              За другото съм съгласен, обаче разликата в шума е повече от осезаема, особено при скорости над 80км/ч. Може да ти демонстрирам някой път. Хем на асфалт ги карам твърдички - на около 2 атмосфери. Пробвал съм и по-меки, но шумят още повече.

                              Затова си държа едни LASSA COMPETUS. Пак нискобюджетна гума, но само за пътя, и за сняг (поне на мойта джипка си се справят перфектно). За кал и трева обаче "трагедия" е много мека дума. На мокър асфалт - горе/долу. Знам че много хора ги плюят, ама на мен ми пасват. А и пак да кажа - според мен е до конкретна джипка и конкретен водач. Гумите, които на мен ми харесват, за друг може да са отвратителни, и обратното.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Гуми и за офроуд и за асвалт. Има ли такова нещо?

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Абе то си е до джипка явно. ................................Гумите, които на мен ми харесват, за друг може да са отвратителни, и обратното.
                                Така си е и никой неможе да го отрече. Дори и да го отрече, не е така.
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X