Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ?

    Тъй като сега видях темата, а " Грация и мощ II ", вече отмина, ще си позволя да третирам темата в аспект - " Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ? "

    - Аз лично бих искал да видя, апологетката на просташките текстове, третирани като " народна романтика " Айтоската дебеланка - Иванка.

    На моя сметка ще я заведа в една " Квартална Кръчма " и ще я запозная с кварталния небръснат САБЛЕЗЪБ, дето цяла вечер да я лигави с доверителното " ТИ Мене Уважааш ли ма ? " Всичко това пошушнато на ушенце с анасонов привкус и мляскане на посинели изпружени венци около единствен зъб, с чуу..уден аромат.

    А след това Соти да я повози, на Червено
    ии ... нещо друго
    забранено,
    от типа
    " Ти мигача, остави на нас
    Щото Ас
    съм Пе..рас
    Само смело давай гас ))


    Ха ха, обзалагам се, че повече няма да пее подобни простотии " Къф си ти бе , немаш никакви комплекси ? "
    Последно редактирано от Nik Nikolov; 30-06-08, 16:19.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

  • #2
    До: Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ?

    А вече не е дебела. Защо бе Николов толкова грубо че текстовете понякога са пошли пошли са, че ги пишат за да пълнят банковите си сметки със парички и това е верно. Но си пълнят и деколтетата със силикон, и после на 99% от мъжкото население им се изцъкля погледа, е на това какво ще кажеш. Ще и откажеш ли почерпка например на една такава хубавица пък била тя и фолк певица?
    И аз обичам Малка нощна музика, обичам и 6-тата симфония, и Рабсодия Вардър. Но обичам и Заблеяло ми агънце (тя някъде сега е забранена щото има шап) Есен се заесенява, харесвам да танцувам и на Битълс и на Пиф, и на много други. Но да си призная когато съм весела и съм си изплакнала устата със анасонова течност или нейно 40-градуусово подобие мога да танцувам и в квартална кръчма, и ще ми е приятно някой когото ми е на сърце да пие за мен, но без да се бие,да кара и да минава на червено. Е чак толкова ли съм пошла а.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #3
      До: Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ?

      Очевидно, става дума за пълзящата простотия. Направо е нетърпимо положението. За да блеснеш, да се отличиш, най лесният начин е да шокираш.
      Например да шокираш, с категорично несъобразяване със социополагащите морални норми.
      Това шокиране на набъбващата вкиснала простотия, комбинирано с очевидното лицемерие на изпълнителките, пеещи за чисти чувства на фона на 15 метрови лимузини, за квартална кръчма в BMW 5, просто предизвиква в децата, категорична девалвация на ценностите.
      Забележете , че аз иронизирам само очевидното лицемерие на певицата, а не анализирам морала на нейните текстове.
      Просто и пожелавам, всичко за което пее да и се случи.
      Да попадне и да престои 2 часа в Квартална Кръчма.
      И да я повозят на червено.

      А иначе Вие си танцувайте на каквото ви харесва. В това е Същността на Демокрацията....................., както съм споменавал не един път ))
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: Коя светска личност бихте искали да видите на нашите мероприятия ?

        Разбрах ви, но си мисля че тектовете се пишат за масово слушане и задоволяване на по голямата част от населението на нашата позатъпяваща държава.(за което ми е много жал) Не съдя и певиците защото те следват чисто човешкият стремеж към лукс и удобство, а при тях, и за тях те идват по лесно и по рано. Трябва ли да осъдим толкова добри и големи артисти, режисьори, за техните прекрасни произведения които гледаме и до днес. Нима в живота си те не са карали лимузини (но май повечето са платили доста голяма цена за гения си) Аз също не се имам за много умна но виждате ли опитвам да пиша и изказвам мнение.
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X