Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за тенекиджия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инфо за тенекиджия

    Проблема е належащ, че пътуващите отзад вече се мокрят след всяка локва. Мился да взаимствам от колегата "mishelmoto" http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...56&postcount=7
    И да се направят нови калници, та даже и нов под, защото ВСИЧКО е изгнило!
    Горе-Долу на колко може да дойде(калниците да ги изрежа също и пода), като сума? Без антикор защитата.

    Благодарско!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Инфо за тенекиджия

    Аз бях така реди време, оправи ме 1 убавец, но ще трябва и прагове и предни калници, а и диското си е бая голямшко. Лошото е, че съм се наплашил от тенекеджии и не ми се дава машинката. Та се си мисля да се науча и оборудвам и сам да се преборя с тази напас /ръждата/, дайте да си спретнем 1 семинар по заварки и прочее борба с металите

    Коментар


    • #3
      До: Инфо за тенекиджия

      Абе и аз съм си мислил за "Направи си Сам", то така ще ми е най-мирно на главата, но нямам място и време А да ви попитам, къде се пълнят ботилки за телоподаващо и колко излиза една бутилка.
      Чудя се колко може да струва това обрязване ... нека който е правил такава манипулация да сподели. Лек ден.

      Коментар


      • #4
        До: Инфо за тенекиджия

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Лошото е, че съм се наплашил от тенекеджии и не ми се дава машинката. Та се си мисля да се науча и оборудвам и сам да се преборя с тази напас /ръждата/, дайте да си спретнем 1 семинар по заварки и прочее борба с металите
        Вярно че занаят не се дава току така, но се присъединявам към призива!
        LZ1GYY
        0898 436 956

        Коментар


        • #5
          До: Инфо за тенекиджия

          Ето, http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=29150 темичката с места за копуване и пълнене на бутилки с СО2.
          Колкото до занаята,няма грижи-който иска-давам го веднага.В момента съм малко претоварен,но след около месец може да измислим нещо-нЕма да е чак семинар,Се пак съм проС тенекеджия.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Инфо за тенекиджия

            "Само" това ли са дупките ? Това е в багажника. Напред как е ?
            Враца ако не ти е далече ... Ще трябва да го оставиш за около седмица тоя Самурасляк. Ако искаш да се свърши качествено работата. Може и за 2 дена
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #7
              До: Инфо за тенекиджия

              На това само два дена е рязането
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • #8
                До: Инфо за тенекиджия

                Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
                Проблема е належащ, че пътуващите отзад вече се мокрят след всяка локва. Мился да взаимствам от колегата "mishelmoto" http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...56&postcount=7
                И да се направят нови калници, та даже и нов под, защото ВСИЧКО е изгнило!
                Горе-Долу на колко може да дойде(калниците да ги изрежа също и пода), като сума? Без антикор защитата.

                Благодарско!
                Според мен дупките са по-малката беля. Провери добре местата където лягат тампоните между рамата и купето. Вземи една яка отверка и ръгай. Ще бъде грозно, най вероятно. Преди време Void ме вкара в приключение с една Витара. А купето беше по-добре. Поне външно.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X