Обява

Свий
Няма добавени обяви.

снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

    Здравeйте и от нас - www.photokp.com - официалния медиен екип на EVROS TROPHY 2008.
    Кирил Панайотов,
    Силва Кирилова,
    Константин Кирилов,
    Стоян Драев,
    Ефтим

    Извиняваме се за късното включване, но за 4 съзтезателни дни на нас медиите ни се събраха не повече
    от 15 часа сън и го отдадохме на почивка.
    Съзтезанието започна на 01.05.2008г и приключи на 04.05.2008г.
    - класът на сътезанието беше трофи , бих казала истинско трофи,
    на което не подготвените не биха могли да издъжат.
    Почти липсваше рали стилът за сметка на ектремните условия,
    в които организаторите вкарваха съзтезателите.
    Стартираха 48 джипа - 20 отбора по 2 джипа и 8 индивидуални.
    До финала достигнаха 45 джипа - което показва
    проходимоста на трасето, въпреки трудните траяли.
    Откриването се състоя на площада на град Орстиада, намиращ се на 60 км от Свиленград.



    На обяд организаторите се покрижиха публика и съзтезатели да напълнят кореми и да сплакнат очи.













    Даже Кирил, въпреки адреналина, който го тресеше преди първото им съвместно участие с Петър Минчев от клуб 4X4H - Шумен, България, не пропусна
    да поснима красивите български девойки: Елена, Поли, Катя и Нина - добре че си ги водим с нас.





    Защото определено не знам на кого се зарадва повече Пейливанов / главния организатор на Берово Трофи в Македония /
    - на Киро или нашите сладурани.







    Силно турско участие - 6 джипки комшиите, коити определено ще останат със силни впечатления - нашия приетел Мехмед успя да се обърне
    в една от реките на 02.05.2008 и потъна целия - но успяха да се възстановят и на следващия ден пак бяха на старта.




    Не пропуснаха по една снимка и организаторите Димос, Раптис и нашия приятел Димитър - който беше наш гид из трасетата простиращи се в
    южни Родопи, и Нико, който се оказа запален ендураджия и прояви интерес към нашето съзтезание в Стара Загора.









    Не може да пропуснем и неотменната помощ на г-н Стоян Драев, който бдеше над девойките и контролираше композицията им в кадър.






  • #2
    До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

    На старта всеки отбор се снима с нашите момичета и потегли към нощния траял,
    който стана традиционен за EVROS TROPHY.











    Киро и Петър решиха, че могат да сложат отпред по една красива самодива за късмет.







    Етапа беше затворен - с дължина около 1 км. Всеки отбор имаше по 15 минути за преминаване на траяла,
    Времето за преминаване определяше стартовата решетка за следващия ден.

















    Пресечена местност с камъни над 1м,
    които изиграха лоша шега на един от турските навигатори,
    който си счупи крак докато опъваше лебедка,





    една любопитна змия излезе от дупката си за да гледа но...



    почти отвестни каменни стени, който повечето преодоляваха с много газ и сериозни скоци.
    рай за фотографите












    не малко бяха опитите за обръщане, но навигаторите винаги бяха на щрек
















    тези вседеходи въобще не усетиха, че имат праг...







    Нашият отбор не направи изключение и демонстрира как се надскача колче







    Румънските ни колеги копираха техниката ни за преминаване на отвестните скали
    и спестиха няколко секунди



    Нощувката беше в хотел в Орестиада. Цената беше включеана в таксата са участие.
    Това беше и последната суха нощ за съзтезателите за следващите 3 дни.
    В хотела трябваше да се разделим и с нашите прекрасни офроуд лица, които толкова
    се запалиха, че очакват с нетърпение някой да им позволи да направят по кръгче из кълта.
    Тъсят се желаещи....

    Коментар


    • #3
      До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

      Било е много интересно състезание,особено за пуликата с тези екстремиСигурен съм че всички са изкарали добреПочти всички са били и добре подготвени щом от 48 джипа са финиширали 45
      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

        Как се представи българският екипаж?
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #5
          До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

          След екстрема на 1 ден усетихме нещо да штрака в задния деференциал и приключихме състезанието.Нямахме резервна корона и пинйон, а и не можехме да си доставим от Гърция, защото почти всички Самураи и Джимита бяха с мостове на Тойота и ги бяха изкупили предварително.
          siko

          Коментар


          • #6
            До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

            Пусни още снимки

            Коментар


            • #7
              До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

              Приключението EVROS TROPHY 2008 продължава...

              На 2.05.2008г всички бяха на линия в 5.00 ч., макар старта да бе даден в 9.00. Всеки организатор знае че най-важното е дисциплинат на екипа, който помага. Ние също бяхме на старта леко сънени, но гърците бяха подсигурили закуска, хран за обяд и огромо количество вода и безалкохолни.




              тези гърци въобще нямат страх от обръщане,



              естествено имаше и по съобразителни,



              отделям особенно внимание на коланите, хората наистина държат на това и си пазят горите. Нека поне този пример вземем от тях













              мисля, че тази техника е доста полезна - алекс често я прилагат





              ето го и НЕЩОТО....



















              не мина и без лебедки, аз съм очудена как другите минаха само на газ. Изключително добре подготвени машини. Сигурна съм, че нашите съзтезатели не биха издържали на такъв вид трасе, което ни предложи ЕVROS TROPHY 2008.























              a това е SAMURAI





















              ето и гръцкия вариант на Зори - съдийката. Мисля че всички ще се съгласите с мен, че нашето си е НАЙ - НАЙ













              нашите оператори май много много не щадята техниката и то за какво - да станат най-яките кадри...





              ето го и нашия отбор юнаци...









              тази тойота определено върви, а и скача...








              ето една ПО-МАЛКА ЛОКВИЧКА....



              ето ЕДНА ПО-ГОЛЯМА ЛОКВИЧКА.....



              ето една НАЙ-ГОЛЯМА ЛОКВИЧКА...

              Коментар


              • #8
                До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                още малко незабравими скоци



                Коментар


                • #9
                  До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                  Лелей, страхотия! И състезанието, и снимките - надминали сте себе си! Браво!
                  [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                  Коментар


                  • #10
                    До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                    на тази граница задръстване нямаше



                    но контролите бяха по стриктни и от митничари

                    Коментар


                    • #11
                      До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                      Този район на южни Родопи, който привидно изглежда доста равен, ни изненада с разнообразието си от терени за офроуд, които още зимата гръцките ни колеги бяха подготвили за съзтезанието.









                      това беше единствения ремонт на джип по време на цялото съзтезание, с изключение на огънатите ламарини на турците.





                      това е поезията на г-н Драев...











                      Коментар


                      • #12
                        До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                        няма начин да минем и без любимите ми водни препятствия



                        въпреки 2 метровото си потъване, приятелите ни турци помагаха на всеки с преодоляването на реката. Евала комшо !









                        любимите "панделки " на Киро по трасето изненадаха всички, все едно че е имал нещо общо с правенето. Е определено научиха и те нещо от нас - начина за чекиране, което за първи път изпробвахме на ШУМЕН ТРОФИ 2006, те го наемат от България и го прилагат при тях за 2-ри път. Врътките по трасето също го копираха като техника, заслугата за което, е изцяло на Киро.







                        все още не могат да повярват турците как са се наиграли в рекичката. Добре че навигатора е имал диплома за водолаз и е избил задните прозорци.





                        ето го и ЧОВЕКА, който успя да изтегли 5 джипа с мицубишито си















                        учудващо за мен и с целия ми натрупан по съзтезания опит организатори успяха да приберат всички джипове от гората до 19.00ч.











                        Нашия екип също беше на бивак навреме за изнасяне на резултатите и агнешкото.

                        Коментар


                        • #13
                          До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                          ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКИТЕ:



                          ... ще пробием няколко дупчици, ще направим няколко тунелчета... ще построим няклоко мостчета и воала - цял римски път си стана.

                          WELCOME TO EVROS TROPHY

                          Коментар


                          • #14
                            До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                            Много са хубави снимките,ама мен са ме снимали така че да се вижда "специалната"ми прическа на темето
                            Стоян Драев тел:+359877915301
                            blood 0 RhF +

                            Коментар


                            • #15
                              До: снимки и коментари от EVROS TROPHY 2008

                              Специално за г-н Драев...
                              Най-добрите му профили...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X