Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

    Понеже не намирам верен според мен отговор в анкетата не гласувам...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

      Нещо като "имаш 100лв-оплакваш се,нямаш 100лв-трайкаш си".
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #18
        До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

        Да, защото иначе можем да разрушим бизнеса на човек който е инвестирал хиляди в собственият си сервиз само защото ще влезе някой и ще го обвини в каквото си е намери за добре и това ще му коства доброто име... А и тези 100 лева уважаеми колега са само гаранция за сериозност... ако се окаже че искащия е прав му се ВРЪЩАТ! Ако ли пък тук се намери човек който да няма 100 лева... то макар че тази хипотеза ми се вижда доста измислена ще намерим механизъм за това как да си намери гарант...

        И не забравяйте че ако даден сервиз или доставчик бъде признат за виновен то той ще си понесе и всички последствия от това като ограничаване на правата му тук... което си е наистина сериозна санкция която би му донесла много сериозни финансови щети... Тъй че всичко трябва да става с ред и яснота!
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

          ОК Венци съгласен съм с теб, само, че не ми стана ясно как този "съд" ще ми съдейства да си възстановя щетите нанесени от колега съфорумец?

          Иначе приветствам идеята ти и заставям зад думите си с цялата отговорност която мога да поема!

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

            Съжалявам но не съм убеден че този "съд" би ти възмездил щетите въпреки че си позволявам и такова предположение. Защото само си представете какво точно се случва ако някой тук официално бъде обявен за мошеник...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Да, защото иначе можем да разрушим бизнеса на човек който е инвестирал хиляди в собственият си сервиз само защото ще влезе някой и ще го обвини в каквото си е намери за добре и това ще му коства доброто име... А и тези 100 лева уважаеми колега са само гаранция за сериозност... ако се окаже че искащия е прав му се ВРЪЩАТ! Ако ли пък тук се намери човек който да няма 100 лева... то макар че тази хипотеза ми се вижда доста измислена ще намерим механизъм за това как да си намери гарант...

              И не забравяйте че ако даден сервиз или доставчик бъде признат за виновен то той ще си понесе и всички последствия от това като ограничаване на правата му тук... което си е наистина сериозна санкция която би му донесла много сериозни финансови щети... Тъй че всичко трябва да става с ред и яснота!
              Венци , истината има много лица. Ще се получи , че този , който има повече приятели ще надделее и ще успее да убеди "съда" , че е прав.
              Историята помни много такива случаи. Какво ще правим тогава?

              Коментар


              • #22
                До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                ОК, поне ще предпазя други потенциални потърпевши...

                Нека обсъдим процедурите, правилата и да дадем ход на "делото"?

                Очаквам конкретни предложения?

                Приготвил съм си "разноските по делото" от сега, това съвсем сериозно!

                Поздрави,
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #23
                  До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                  Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                  Венци , истината има много лица. Ще се получи , че този , който има повече приятели ще надделее и ще успее да убеди "съда" , че е прав.
                  Историята помни много такива случаи. Какво ще правим тогава?
                  Аз не случайно по-горе писах че ще избирам лично такива хора за заседатели които да не са пряко засегнати а и на заседателите ще им бъде давана ясна и точна задача по която да се произнесат с "да" или "не"... Факт е, че някой може да има обструкции и съмнения, както относно повечето хора тук, така и към моята лична позиция и безпристрастност...
                  В такъв случай обаче не виждам какво би търсил тук... така че ако има доверие в хората тук ще трябва да приеме и решението...

                  Аз и затова искам точна и ясна процедура, защото всяко обвинение има и две страни... може да е справедливо но може и да е клевета, неразбирателство и т.н. А да дадем възможност на всеки, да обвинява просто ей така някой друг, ще е точно началото на края...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #24
                    До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                    Нека поставим началото тогава, с приемането на правила:

                    1. Доказателствата са задължително, неотменно и необходимо условие за повдигане на обвинение/я
                    а) документи на хартиен носител
                    б)свидетелски показания
                    в)документи/аргументи в електронен формат
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                      Доказателствата и документите предлагам да оставим на "хипотетичният съд" и на "заседателите". Като първа точка искам да чуя мнението на повечето хора тук относно идеята и предложението... всичко останало после...

                      За целта ще създам и нарочна тема с анкета... Моля всеки да гласува и ако счете за необходимо да обясни гласът си... Отстъпвам от принципите си и в този случай давам изцяло право на мнозинството да определи да или не...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                        Гласувайте тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28702
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #27
                          До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                          аз първо питам колко струва.приятел неприятел първо се пита.на който не му изнася да не купува.аз така правя.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Трябва ли да бъде давана публичност на измами от страна на съфорумци???

                            Уважаеми колеги, смесиха се двете теми в които става въпрос за едно и също и затова заключвам тази... моля пишете в другата... там са преместени и всички останали мнения...

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28702
                            VPetrov.photography

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X