Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

    Тоя сешоар ще те спъне именно в средни и високи обороти - когато не покрива нужния дебит.

    Коментар


    • #32
      До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

      Няма как да не покрива нужния дебит защото въздушният поток го увлича,може да вкарва повече,но никакъв случай по малко
      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

      Коментар


      • #33
        До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

        Какво му е управлението на "това"?И колко струва?(питам защото преди 5 години съм си правил такова и ефекта не беше кой знае колко голям,но за сметка на това разхода...)
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #34
          До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

          Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
          и без бой, то и без това варненските сузукита още са на фаза "да успеем да дойдем до финала"
          пламене,обърни се назат и виж ти колко състезания имаш завършени
          CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #35
            До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

            Между другото днес сложихме едни 4-точкови колани, да може навигатора да не изпуска роуд бука,нали сме във Витара (много друса),

            решихме да вкараме гумата и крика вътре,че да не тежат по назад

            После дойдоха и лепенките

            И накрая гордо позиране в завършен вид

            утре всички (9) Габровски джипки се събираме в 17:30 на "Техномаркет" и потегляме към Троян,ако не друго поне сме голяма компания и ще бъде весело
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • #36
              До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

              Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
              Няма как да не покрива нужния дебит защото въздушният поток го увлича,може да вкарва повече,но никакъв случай по малко
              Всичко по пътя на въздушния поток може да намали мощността на колата. При високи обороти ако това чудо не смогне с дебита, необходим на двигателя, то налягането в колекторите ще падне, което дори и при малък спад значи по-малко кислород в сместа и по-ниска мощност. Но виж, за по-ниски обороти може и да има НЯКАКЪВ ефект.

              Коментар


              • #37
                До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Какво му е управлението на "това"?И колко струва?(питам защото преди 5 години съм си правил такова и ефекта не беше кой знае колко голям,но за сметка на това разхода...)
                То голям ефект от 100$ няма как да стане,ама никой и на очаква такъв просто смяна на въздушен филтър+ ел.турбинка и масленно К&Н шпрейче, на другият ми джип толкова ми струва филтъра за купето (който сменям с нежелание),така че определено разхода управдава мерака, което е най важно за мен
                П.С. След Троян ще пиша откровенно какви са разликите от филтъра и турбинката не съм им дилър така,че подвеждаща информация няма да има
                Последно редактирано от Smilen; 28-02-08, 20:44.
                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                Коментар


                • #38
                  До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                  Много сте печени само мога да кажа УСПЕХ.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                    успех на цялата габровска група и ще се видим на финала в понеделник дано групата е цяла
                    [FONT=System][/FONT]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                      След двудневно каране по Троянските балкани дойде ред и на затвореният кръг (Ден 3) или иначе казано,който не беше успял да си строши джипа можеше да го направи днес
                      За всеобщо учудване нашата техника издържа (с леки ремонти от рода на скъсани тампони,разервоари и др.) и ето ни на старта

                      Качихме първото екстремче

                      тука ни снимат

                      Добре се държи в завоите

                      Тук внимаваме да не скъсаме лентите

                      имаше и малко локвички

                      и не стига, че се мъчихме толкова време по баири,реки,камъни и др. ами като финиширахме ни накараха да се качим на най високото на стълбата

                      ама за награда дадоха и по две купи

                      и понеже само предният капак не беше крив решихме да го пробваме колко е здрав

                      Искам да кажа съвсем сериозно,че Витарата ме изненада със своята проходимост и здравина,въобще не мислех че ще изкара на моето каране и първият ден пък то какво стана...
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • #41
                        До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                        браво впечетлиаващо подготовка май е била дост по сериозна от едно леко изрязване и защитна клетка поне за постиагне на такъв резултат не е за вярване..
                        поздрави....

                        Коментар


                        • #42
                          До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                          поздрави момчета. тази кола е извадила голям късмет с вас.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                            Благодаря, за поздравленията
                            След "ТРОЯН ТРОФИ" бях обещал да кажа впечатления от ел. турбото ми :
                            -В никъкъв случай не спъва мотора
                            -На ниски обороти при подаване на газ е по рязък
                            -Чек енжина естественно светва
                            -Засмуква по качественно вода през т.н. "Спортен филтър"
                            -Не е подходяща притурка за офроуд автомобил с който се пресичат водни препядствия
                            За шосейна бегачка от рода на Жигули с широки джанти е силно подходяща
                            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                            Коментар


                            • #44
                              До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                              моля модератора да прехвърли снимките от витарата с преден мост о самука в другата тема че там им е мястото
                              благодаря предварително
                              поздрави

                              Коментар


                              • #45
                                До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                                Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                                Благодаря, за поздравленията
                                След "ТРОЯН ТРОФИ" бях обещал да кажа впечатления от ел. турбото ми :
                                -В никъкъв случай не спъва мотора
                                -На ниски обороти при подаване на газ е по рязък
                                -Чек енжина естественно светва
                                -Засмуква по качественно вода през т.н. "Спортен филтър"
                                -Не е подходяща притурка за офроуд автомобил с който се пресичат водни препядствия
                                За шосейна бегачка от рода на Жигули с широки джанти е силно подходяща
                                офф роуда е хубаво нещо ама тези локви по дълбочките да си ги минават тези които имат пари за ремонти отдавна ги избягвам а и почвам да се отвръщавам на някои организатори на траяли когато са направили водни басейни тунинга на една машина не е никак ефтин аз кефа ше си го направя и без да си троша джипа щото на това някои му викат офф роуд
                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X