Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Има да, преди един месец трябваше да излезе

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      здравейте, не знам дали тук е подходящата тема да си задам въпроса, ако не е се извинявам предварително. Та искам да попитам следното нещо - преди няколко дни си купих nuvi 200 с инсталирана на него карта OFRM Bulgaria v4.02 (т.е. реално съм платил и за картата), но от Jeff не са ми давали диск със самата карта и съответно няма как да извадя серийния и номер за да я регистрирам . Какво следва да направя в този случай?

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        и ще излезе?...скоро, не много скоро?

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от stbozhanov Преглед на мнение
          и ще излезе?...скоро, не много скоро?
          Скоро, ако това те ориентира по някакъв начин

          Принципно колкото по често ме питате толкова повече се приближаваме към "не много скоро".

          Ако все пак държите да се обвържа с дата, ок - до края на март (ама не съм казал коя година)

          Поздрави на всички нетърпеливи с пожелание да ме оставите да работя по картата

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от Flawless Преглед на мнение
            здравейте, не знам дали тук е подходящата тема да си задам въпроса, ако не е се извинявам предварително. Та искам да попитам следното нещо - преди няколко дни си купих nuvi 200 с инсталирана на него карта OFRM Bulgaria v4.02 (т.е. реално съм платил и за картата), но от Jeff не са ми давали диск със самата карта и съответно няма как да извадя серийния и номер за да я регистрирам . Какво следва да направя в този случай?
            Картата качена на тези устройства е демо, и към нея не върви абонамент. Ако желаете нова карта, трябва да си я закупите. Ако имате желание, моля изпратете е-мейл на: karta mаjmunkа offroad-bulgaria tочka com и ще получите повече информация за цени, възможности и условия.

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Искам да питам нещо Сабин, може би съм в грешка, ама не пречи да питам.
              Купих си картата преди по малко от месец, която е версия 4.40. Поне така пише на обложката на картата, а сега като проверявам от Nuvi-то инфото за картата ми дава че версията на картата е 4.03 (OFRM Bulgaria V4.03). Нормално ли е или нещо съм прецакан ?

              Мерси !!!

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от SCVR6 Преглед на мнение
                Искам да питам нещо Сабин, може би съм в грешка, ама не пречи да питам.
                Купих си картата преди по малко от месец, която е версия 4.40. Поне така пише на обложката на картата, а сега като проверявам от Nuvi-то инфото за картата ми дава че версията на картата е 4.03 (OFRM Bulgaria V4.03). Нормално ли е или нещо съм прецакан ?

                Мерси !!!
                Малко сте прецакан

                В смисъл че поради техническа грешка някой SD-та са заредени с по-стара версия. Пишете моля ви на Karta маймунка offroad-bulgaria.com да ви обяснят как да си сложите 4.40.

                Може и да минете през магазина ни на ул. Гурко 45 София, ако ви е по лесно.

                Съжалявам за неудобството!

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Здравейте,

                  Имам следния въпрос - вчера ми подариха Оф-роуд картата на България. Когато се прибрах вкъщи и ревих да я кача на GPS-a ми, който е Garmin 60CSx, установих, че това няма как да стане, тъй като в пакета на Оф-роуд (в кутийка от CD има една 512 MB SD карта) има само serial.txt, файл с договорните условия, директория garmin, в която има един .img и един .unl файлове. Въпросът ми е, след като Гарминът, който имам работи с microSD карти, а тази в пакета е нормална SD карта, какво трябва да направя, за да си инсталирам картата на устройството. Пробвах и следното нещо: качих картата и ънлок файла на GPS-а, след което пуснах Unlock Wizard-а, откъдето му казах, че отключващият файл се намира на GPS-a и да отключи картата оттам директно. Това обаче не свърши работа, защото Wizard-а така и не се оправи да открие файла.
                  Къде точно бъркам? Помощ

                  Благодаря Ви предварително,

                  Пламен

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Тази Оф-роуд карта,най-вероятно е заключена към SD-картата с която се продава и няма да можеш да я прехвъриш на microSD по този
                    начин.На кутииката има e-mail на който можеш да пишеш за този проблем.Хората са отзивчиви и предполагам,че ще ти помогнат да си решиш проблема.

                    Поздрави!!!!
                    Garmin Nuvi 860 T

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Благодаря ти barir за отговора!
                      Писах на съответния адрес и както каза предлагат решение, като се замени наличната SD карта с microSD.
                      Все пак се оказа, че проблема не е в мен

                      Поздрави,
                      Пламен

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Здравейте,

                        След като оправих проблема с картата и носителите, се натъкнах на нова ситуация. Имам Garmin 60CSх и нещо не мога да се оправя да търся адреси. Искам примерно да намеря блок от даден квартал, но като отида на Find->Addresses и попълня Region=Sofia, City=Sofia, Number=56 Street Name=ZHK. YAVOROV и нищо не ми излиза. Пробвах и търсейки в All POIs, но тъй като там търси точки най-близки до текущата позиция на приемника отново нямах успех. Там пробвах да търся в следния формат: BL56-А ZHK. YAVOROV, както реално е записана точката за блока, гледайки я през картата. Отново нямаше резултат. Моля кажете ми къде греша

                        Благодаря ви предварително,
                        Пламен

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от Patzolino Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          След като оправих проблема с картата и носителите, се натъкнах на нова ситуация. Имам Garmin 60CSх и нещо не мога да се оправя да търся адреси. Искам примерно да намеря блок от даден квартал, но като отида на Find->Addresses и попълня Region=Sofia, City=Sofia, Number=56 Street Name=ZHK. YAVOROV и нищо не ми излиза. Пробвах и търсейки в All POIs, но тъй като там търси точки най-близки до текущата позиция на приемника отново нямах успех. Там пробвах да търся в следния формат: BL56-А ZHK. YAVOROV, както реално е записана точката за блока, гледайки я през картата. Отново нямаше резултат. Моля кажете ми къде греша

                          Благодаря ви предварително,
                          Пламен
                          Поне на пет места е обяснено как става търсене на блокове бе човече, почети малко....
                          Не се търсят като адрес а като сгради в POI

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Не мога да downloadna картата версия 4.40 от даденият линк. Мойе ли някой да помогне.
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Не успявам да downloadna старата версия на картата. Мойе ли някой да помогне. Получих линк от който би трябвало да я downloadna, но нещо не се получава. Ако някой може да помогне, ще бъда много благодарен.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Благодаря ти jako за отговора. Признавам, че пропуснах да напиша във въпроса ми, че прекарах доста време в търсене на тема, която да отговори на въпроса ми, но не успях да намеря точно такава. Съжалявам ако съм задал някой банален въпрос, но наистина не мога да се оправя с търсенето.

                                П.С. jako, да беше дал поне един линк от тия 5 места, така все едно нищо не си ми казал

                                Поздрави,
                                Пламен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X