Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tракторни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Tракторни гуми

    Ас сащо мога да кажа, че ако някой има идея за гуми които да са по добри от тракторните гуми за лов и за супер офроуд и какво ли още не сравнено с идиотско каране.Да ги слага и да казва от каде тръгваме после ще беседваме.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #62
      До: Tракторни гуми

      Е ТОВА Е ДУМА.............
      МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

      Коментар


      • #63
        До: Tракторни гуми

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        И аз казвам, че са калпави, ама имам едни 7,50Х16 дето купих джипа с тях, 2 пъти пренарязвани и още са здрави и прави. А междувременно изхвърлих 3 комлекта гъзарски и скъпи гуми. Много хубави пък им се кривят протекторите. А Динамика търпи. Ее? Де е Илия на кирия?

        4 броя 7.50-16 на Динамик вече са в моя гараж... Ще има отзиви по-натам

        Коментар


        • #64
          До: Tракторни гуми

          Здравейте!Аз карам с тракторни гуми на Динамик от 3-4 години(6,00-16)и съм доволен!Повече ги карам по черни пътища и остри каманаци,на дебел сняг се справят добре ,но на отъпкан се хлъзгат здраво.Направими впечатление ,че след монтажа на гумите волана олекна много-сякаш джипа имаше хидравлика.На асфалт при по високи скорости поднася(50-60) ,особено в завои и трябва да се внимава!!Те все пак са направени за скорости до 30км/ч!За калта са перфектни и еФтиниПоздрави!
          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

          Коментар


          • #65
            До: Tракторни гуми

            И аз карах с 6х16 но ги махнах от съображения за сигурност
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #66
              До: Tракторни гуми

              Към NIK.Какво те отказа от тях(6,00-16)та ги смени?Аз когато ги копувах ,ме беше страх да взема 7,50-16 защото машината ми беше произведена някаде към 65-70год. и мислех ,че мостовете няма да издаржат .Тогава в провинцията нямаше почти никаква информация като сега в този порталТа сега ако копувам ,ще бъдат по дебелшки
              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

              Коментар


              • #67
                До: Tракторни гуми

                Свалих ги защото нямам клетка отвътре, само с орегиналните шпригли съм, сети се за какво говоря, с тези гуми навсякъде има път, сигурно знаеш
                7,50х16 са си по добри спрямо 6,00х16 за в повече коловози
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #68
                  До: Tракторни гуми

                  Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                  Свалих ги защото нямам клетка отвътре, само с орегиналните шпригли съм, сети се за какво говоря, с тези гуми навсякъде има път, сигурно знаеш
                  7,50х16 са си по добри спрямо 6,00х16 за в повече коловози
                  Аз поне се обедих в това Венци от Лозен ми показа за какво иде реч.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #69
                    До: Tракторни гуми

                    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                    4 броя 7.50-16 на Динамик вече са в моя гараж... Ще има отзиви по-натам
                    Можеш ли да споделиш откъде ги купи и цени.Благодаря.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Tракторни гуми

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Можеш ли да споделиш откъде ги купи и цени.Благодаря.
                      По нагоре е дал доста цени на различните производители
                      а и е написал че са на Динамик
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #71
                        До: Tракторни гуми

                        От завода в Илиенци. Обаче преди седмица останаха точно 8/осем/ бройки, а вече йок производство....

                        Имаше само една 9ка останала....Много респектираща гума....на "военните" ще пасне като песница на нос

                        Коментар


                        • #72
                          До: Tракторни гуми

                          колега какво стана щеше да има отзиви за гумите...сподели
                          МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Tракторни гуми

                            Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
                            колега какво стана щеше да има отзиви за гумите...сподели
                            Отзиви може да има само едни....НАПРЕД..
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #74
                              До: Tракторни гуми

                              знам за какво идва реч колега...но аз питам за конкретните гуми"динамик"
                              МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                              Коментар


                              • #75
                                До: Tракторни гуми

                                Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
                                знам за какво идва реч колега...но аз питам за конкретните гуми"динамик"
                                Динамика колега е много тварда гума,неподава ваобще.На лед е много зле и по каманите не се реже а направо падат парчета от грайфера.Разликата от МИТАС.ТРАЯЛ,БАРУМ е много голяма,а цената им е горе долу една.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X