Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

    Неее, не е от страх. Казвам че нямам подготвена джипка за хард изпълнения, а не искам да съм в тежест и само да ви бавя и да ме теглите. А тя джипката и на Хасфалт може да се счупи.

    В събота се катерих по Витоша по сняг, по трасе 4М, и се справят гуметата. Ама видят ли кал си ходят на където си искат. Пълнят се и стават сликове. На няколко места съм карал по диагонал 10-ина 20 метра. Стигнах до там, до където се беше докопала някаква виетнамка. По-нататък път просто нямаше.

    За LASSA COMPETUS става въпрос.

    А че ме е шубе - ми шубе ме е, ама гледам да не му се давам. И след първия половин час вече го няма. А пък и като сме група е друго.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Нека тогава се съберем в Неделя - 09.12.07г. в 09.00ч.на бензиностанция "ОК" тоест пак на същото място.Пак повтарям ако има разминаване в мненията ни,сега е момента да се уточни и корегира мястото,деня и часа.Май и Любо бачкаше в събота?
      А ако пуснете координати - цена нямате.
      Пък и софиянци можем да тръгнем организирано от тука, ако има желаещи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Неее, не е от страх. Казвам че нямам подготвена джипка за хард изпълнения, а не искам да съм в тежест и само да ви бавя и да ме теглите. А тя джипката и на Хасфалт може да се счупи.

        В събота се катерих по Витоша по сняг, по трасе 4М, и се справят гуметата. Ама видят ли кал си ходят на където си искат. Пълнят се и стават сликове. На няколко места съм карал по диагонал 10-ина 20 метра. Стигнах до там, до където се беше докопала някаква виетнамка. По-нататък път просто нямаше.

        За LASSA COMPETUS става въпрос.

        А че ме е шубе - ми шубе ме е, ама гледам да не му се давам. И след първия половин час вече го няма. А пък и като сме група е друго.

        абе човек щом сме в група на никои неси в тежест,всички чакат и последното пиленце. По-яките джипки помагат.
        Апък за сликовете аз съм си с такива, те вече ина асвалта си превъртат хихи.

        Бензиностанцията е в Стара загора на изхода за Казанлък преди загорка.
        boko
        Jeeep---KIA
        https://www.facebook.com/autoboko/

        Коментар


        • #19
          До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

          Що никой не ми се обажда вашта ... !

          Пък има и други идеи за почивните дни - умерен преход в посока х."Българка"
          Стефане, знам чудесен вълнуващ път към х. Българка !

          Пичове, този уикенд съм в Гърция и няма да мога да дойда, за което сигурно съжалявате много, както и аз.
          Току-що се връщам от разходка по Стара Планина. Сняг има и пак започна да вали, така че ще си направите кефа.
          Приятно каране ви пожелавам !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #20
            До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Що никой не ми се обажда вашта ... !



            Стефане, знам чудесен вълнуващ път към х. Българка !

            Пичове, този уикенд съм в Гърция и няма да мога да дойда, за което сигурно съжалявате много, както и аз.
            Току-що се връщам от разходка по Стара Планина. Сняг има и пак започна да вали, така че ще си направите кефа.
            Приятно каране ви пожелавам !

            Жороо в Гърция и кал няма вее- само дебели гъркини: коша праиш таммм.
            boko
            Jeeep---KIA
            https://www.facebook.com/autoboko/

            Коментар


            • #21
              До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

              Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

              Жороо в Гърция и кал няма вее- само дебели гъркини: коша праиш таммм.
              Ще решаваме съдбините на ендурото на балканско ниво, нама как !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #22
                До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Що никой не ми се обажда вашта ... !



                Стефане, знам чудесен вълнуващ път към х. Българка !

                Пичове, този уикенд съм в Гърция и няма да мога да дойда, за което сигурно съжалявате много, както и аз.
                Току-що се връщам от разходка по Стара Планина. Сняг има и пак започна да вали, така че ще си направите кефа.
                Приятно каране ви пожелавам !
                Жорка мислех да минем през ..селце-дюля-7-8км до българка и който иска хард от българка нагоре към върха (след бариерата) Ако знаеш друг маршрут ще бъдеш много полезен!!!
                Не знам при тези снеговалежи дали изобщо ще долазим до горе.
                Прехода ще е един ден Без спане (студенски празник всичко е заето).
                Деня се съобразяваме с всеки който е потвърдил ,че ще идва!!
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #23
                  До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                  Ми банда аз сьм на банкет в сьбота,ако кажете за неделя може да поровим задружно,шопите да не се услушват ми да доидат у зарата да видат кво е топло посрещане,и кви сме купонджии тука
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #24
                    До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Ми банда аз сьм на банкет в сьбота,ако кажете за неделя може да поровим задружно,шопите да не се услушват ми да доидат у зарата да видат кво е топло посрещане,и кви сме купонджии тука

                    ААа щом си на банкет в събота , то в неделя само на трета бавна.
                    boko
                    Jeeep---KIA
                    https://www.facebook.com/autoboko/

                    Коментар


                    • #25
                      До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                      И аз потвърждавам за неделя малко след 8-ми няма да знам къде се намирам ама ще ссе справя
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #26
                        До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                        Здравейте.Тази седмица почивам и двата дни,но според мен да го оставим за неделя тъй като ще могат да дойдат и повече хора.За софиянци добре сте дошли и....без притеснения всички от групата ще се завърнем.По отношение на подготвеността ...."Сговорна дружина ,планина повдига"....така че никой няма да бъде изоставен.
                        За притесненията,и аз съм притеснен/като никога/,защото съм с кални гуми а те за сняг не ги бива много много,но това не може да ме спре.Ако трябва оставям джипа в гората и като стопи снега ша ходя да си го прибера.Майтапя се разбира се.Очакваме ви.Поздрави.
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                          СРЕЩА В НЕДЕЛЯ 09.12.2007Г.В 09.00Ч.НА БЕНЗИНИСТАНЦИЯ "ОК"-,а за желаещите колеги от други градове и от чужбина да търсят пивоварна "Загорка" просто няма как да не видят джиповете!Потегляне около 09.30ч.с цел изчакване на всички участници!...

                          Коментар


                          • #28
                            До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                            Тука в габровско сме два РР и евентуално може да щурмуваме от северната страна. Ако шипка не е затворена Кога очаквате да сте на Бузлуджа? Дайте повече инфо за маршрута за да знаем има ли смисъл да се включваме или да щурмуваме Мазалат
                            Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                            Коментар


                            • #29
                              До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                              Предполагам това е бензиностанцията:

                              N42 27.096 E25 37.862

                              Някой може ли да каже колко време е пътя от София до Стара Загора?

                              MapSource ми изчисли маршрут от 242км.

                              Не за друго, ами да си направя сметка в колко сутринта да тръгна, така че да не ме чакате. За 3 часа възможно ли е да се стигне, без глупости по пътя? С джипката по магистралата мога за поддържам 110-120. Тръгване в събота и преспиване за мен е "аут ъф куесчън".

                              И ако има повече желаещи от София или от друг град на повече от 100км., не е ли по-добре срещата да е към 10:00?
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                До: СЪБОТА/НЕДЕЛЯ - СНЯГ НА ВР.БУЗЛУДЖА

                                Денят е къс, затова 10 е късно. 9 часа е добре. Ако поддържаш устойчиво 120 по магистрала 2 часа ти стигат. Но според мен ако тръгнеш в 6 няма да имаш проблеми, освен изгряващото слънце, което си е КЕФ ))). Аз планирам да спя в Зарата засега, но ако тръгвам сутринта, може и да се сговорим нещо.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X