Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

    Рекламните агенции може да започнат да наддават за тебе. И стила си хванал ...
    Брат ми, и без да сипеш вода в маслото моторът няма да спре току така. Може просто да пробиеш картера с някой камък. Карай си, кой ти пречи. Просто не го претоварвай, и в никакъв случай НЕ ГО ГАСИ. Еле па разработен двигател. А ако вече и наближава основен ремонт ще издържи и повторно пускане.
    Никакви модификатори, особено пък универсалните, нямат заслуга за тая работа.
    Пък плацебо ефектите са работа на психиатрията, не на трибологията.

    Коментар


    • #47
      До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

      Това че не вярваш,не прави автоматчино Модификатора безполезен.
      Ако забелязваш аз се обаждам предимно по неща които съм виждал или пробвал.Което не знам или не съм сигурен питам.Колкото до рекламите аз не правя такива защото не се занимавам с търговия,а и моите занимания не се вписват към масовите

      Коментар


      • #48
        До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

        Ти си готов да работиш там. Това е много по-високо майсторство от натрапчива реклама по форумите.
        Умрем от любопитство как доказа че моторът е работил именно заради това мастило. Къде са ти сравнителните изпитания без него?

        Коментар


        • #49
          До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

          За маслото в двигателя работата е много относителна. Никога не можеш да докажеш, че даден мотор е издържал повече или се скапал заради сложена добавка (или защото не е сипана такава). Без масло, каквато е прословутата реклама, може да работи всеки мотор, само че различно дълго.
          Ако вземеш обаче един диф, който вие на умряло и му сипеш добавка и това отдалечи ремонта с година да кажем - това вече е постижение! Има само няколко детайла вътре и всичко е ясно. Някой да рекламира такава?

          Коментар


          • #50
            До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Ти си готов да работиш там. Това е много по-високо майсторство от натрапчива реклама по форумите.
            Умрем от любопитство как доказа че моторът е работил именно заради това мастило. Къде са ти сравнителните изпитания без него?
            е трапер сега остава да го емнеш без масло
            и аз съм виждал в нета кола която върви без никакво масло и други буклуци в нея.мина около 30км

            Коментар


            • #51
              До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Умрем от любопитство как доказа че моторът е работил именно заради това мастило. Къде са ти сравнителните изпитания без него?
              Аз не мога да докажа че моторът е работил и няма повреди именно заради добавката,ама и не ми е необходимо да го доказвам
              За мен Модификатора си е добър-но това е мое мнение и не задължавам никой да го вярва.

              Коментар


              • #52
                До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                За маслото в двигателя работата е много относителна. Никога не можеш да докажеш, че даден мотор е издържал повече или се скапал заради сложена добавка (или защото не е сипана такава). Без масло, каквато е прословутата реклама, може да работи всеки мотор, само че различно дълго.
                Ако вземеш обаче един диф, който вие на умряло и му сипеш добавка и това отдалечи ремонта с година да кажем - това вече е постижение! Има само няколко детайла вътре и всичко е ясно. Някой да рекламира такава?
                май не а пък на мен ми требе такова нещо

                Коментар


                • #53
                  До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  За маслото в двигателя работата е много относителна. Никога не можеш да докажеш, че даден мотор е издържал повече или се скапал заради сложена добавка (или защото не е сипана такава). Без масло, каквато е прословутата реклама, може да работи всеки мотор, само че различно дълго.
                  Ако вземеш обаче един диф, който вие на умряло и му сипеш добавка и това отдалечи ремонта с година да кажем - това вече е постижение! Има само няколко детайла вътре и всичко е ясно. Някой да рекламира такава?
                  Аз имам на едната джипка диф дето вие. Ама не е на умряло.
                  Не мисля че добавка може да отдалечи ремонта. По скоро качественно масло може да свърши тази работа.
                  Добавката намаля шумът. Съмнявам се че подобрява смазването.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Добавката намаля шумът. Съмнявам се че подобрява смазването.
                    Точно де! Ако не вие дифът и ти няма да му обръщаш внимание! Какво те интересува какво се случва вътре?

                    Коментар


                    • #55
                      До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                      В не много шумящи скорости сипах от присадките на керамична основа май се казваше ксерамик или нещо такова, ефект няма само 45 лева хвърлени напразно. За двигателя съм убеден , че всички отлагания които водят присадките сипани допълнително са вредни . Само ремонт е истината другото е ефекта на внушението , както спомена някой по горе.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                        Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                        В не много шумящи скорости сипах от присадките на керамична основа май се казваше ксерамик или нещо такова, ефект няма само 45 лева хвърлени напразно. За двигателя съм убеден , че всички отлагания които водят присадките сипани допълнително са вредни . Само ремонт е истината другото е ефекта на внушението , както спомена някой по горе.
                        Вземи един мъртвец и му бий каквито искаш инжекции,прави му изкуствено дишане ако щеш-няма да се съживи.Но ако една здрава кутия третираш с КСЕРАМИК-има вероятност да не я отвориш никога...
                        С моторите е аналогично.Няко са милионници...
                        П.С.Добавките НЕ СА ПАНАЦЕЯ!!!Но пък някои от тях са полезни...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #57
                          До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                          Аз съм имал следния случай-колото е Пежо 406 1.9 тди -98 година.Със 120 км удрям куче на магистралата и от там трите радиатора заминаха кучето оживя.това посред нощ лятото И без никакви добавки в мотора само със маслото което си беше без вода в двигателя се прибрах до София. Ако има нужда при експлоатациятя на която и кола да вземеш ,във инструкцията ще е написано след еди си колко километра направете това и това или добавете еди акво си .Аз това досега не съм видял на нито една инструкция.
                          От трибологията се знае, че за да работят двойките и да има ефективност една машина ,то повърхността трябва да бъде подбрана по твърдост.Най износоустоичиви са двойките меко- меко и твърдо- твърдо.Нример природата също така е изобретила почти идеалната трибодвойка-ставата на коляното там се трият твърдо в твърдо със мека връзка помежду им.Това в двигателя практически не може да се получи.За да няма отделяне на топлина при работа на трибодвойките не трябва да има триене или съпротивлението трябва да е минимално.това става само при двойки от типа тефлон тефлон а той няма достатъчно носещи своиства. По идея би трябвало УМ просто да запълва неравностите в контактните повърхности с някакъв реагент и да осигурява известен пробег без масло.Но както каза Стефан по горе това е само в сферата на илюзиите.
                          В контактната двойка сегмент цилиндър се слагат или хромирани сегменти с нехромирана риза или хромирана риза с нехромирани сегменти.Ако сложиш хром по хром то живота се увеличава многократно. но тогава при ремонт няма да се сменят само сегменти или бутала ,а директно се отива на цял двигател.
                          Никой няма полза от вечни машини

                          Коментар


                          • #58
                            До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                            А Дуралюба към кой точно вид добавки спада?
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                              Вижте на какво попаднах: http://www.moto-guard.com/
                              Някой може ли да каже дали го е пробвал и ако е , да даде мнение по въпроса...............

                              Коментар


                              • #60
                                До: Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

                                Щом тази Мото-гад е разработвана в БАН , трябва Стефан да е чувал, ако не е чувал, може да попита колеги, ако и те не са чували - бегай далече от нея !
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X