Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Дали е удачно да се повдига джипката директно на дифа ?
    Ми то няма къде другаде...Така си е по сЦеПификация
    Ако искаш, мини утре към 13:00, да видиш как е смачкан при опит за една хард-раСотка

    Коментар


    • #17
      До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

      Надали ще мога, сега съм нощна утре пак и затова цял ден спанак инак не се издържа

      Ама ти умната с тези расотки..

      Впрочем Лазаре, има вече Малатеста термик като моята 235/75/15 за 160 лева мисла има и други номера, при чичкина в Красно Село днес бях там...

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

        Завършека на историята е следният.
        Смениха ми крикчето с ново, но за съжаление от същия модел. Културно и възпитано, без да се правят на луди - ама защо, как, кога и т.н.

        В заключение мога да кажа, че въпросното "крокодилче" става за лека кола от типа на Тико, Корса, Марути, Панда, Поло...Смарт
        За двутонен джип не става.

        Коментар


        • #19
          До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

          Особено със стъпало в цилиндъра)
          Китайците ме отвращават. Макар че тъкмо от подобен модел крик съм напълно доволен. Нито капка масло за сума години.

          Коментар


          • #20
            До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            +1.
            Но за да се ползва хай-джек при Диското, трябва подготовка.
            Каква? Допълнителни прагове ли? Защото задницата се вдига и на теглича.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

              Имам такъв китайски крик в гаража си и го ползвам от няколко години. Единственият проблем, който съм имал с него е, че му изпадат зегерките на щифтовете. Откъм хидравлика нама проблеми. А често съм го претоварвал жестоко...
              При китайците всичко е до конкретна бройка. Имал съм "удоволствието" друг китаец да спусне плавно и мазно едно интеграле върху гърдите ми. Добре, че един приятел беше наблизо...
              Никога не лягайте под неосигурен автомобил.
              Друг е въпросът доколко такъв крик е удачен при автомобил с голям просвет...
              За джипа ползвам един анитичен винтов крик.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

                Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                Странно, с такъв и малко по-голям работим вече 5-6г. и никакви проблеми
                аз също - евтинджос от метро... вдигал съм и Тойотата и Галопера - по-тежки са от Диско... Ако е от Метро, до 3 дни след покупката може да го върнеш и да вземеш друг или нещо друго...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

                  Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                  Щом искате хидравличен крик-вземете си един камионски-да кажем 20t.Той със сигурност няма да изпусне а и освен това вдига на две че и дори на три степениАз лично съм с джека и един винтов-оригинален си за УАЗ и вдигам с него смело на ръкава на дифа и няма ядове
                  Колега, различните крикове изпълняват различни функции.
                  Тези от тип "крокодил",но с по-дълго рамо първо са много устойчиви, хода на повдигане е съвсем приличен и е много удобен за коли и джипове

                  А маслените топузи, за които говориш са с малък ход(правени са да отлепяд на сантим и половина камионджийска гума от земята),а да не говоря какви мускули би направил някой работник в сервиз, като трябва да го използва по N пъти на ден
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • #24
                    До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    Само да уточня, че крикчето изпусна малко над средата на общия му ход. Тъй като гумите на снимката са много ниски, просвета между земята и "прасето" на дифа(там повдигах)
                    В книжката на моето диско се подчертава, че се вдига на определени места и никъде другаде. Ще се поразровя, за да намеря мателиали и ще ги кача.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от velio; 01-11-07, 23:40.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

                      Това е нормално за колите с въздушни възглавници, крика се слага под и се вдига за моста, това е, за да не излезе някоя възглавница. Дори при вдигане на подемник не е правилно да стои така, въпреки че моята съм я вдигал
                      Прикачени файлове
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #26
                        До: Крикче тип "Крокодил" и ЛР Дискавъри 1

                        Почти сигурен съм, че моето Диско няма въздушни възглавници. Диско 1 е /предполагам/. Август '98 е произведено.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X