Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Момчета, по точно Лъчо ( защото само той пуска снимки ) . Имам едно предложение. То е всеки излет на дадено място да бъде отразен в отделна тема, а когато има групово излизане да се отразява в " Обединението прави силата " . ТАка по лесно ще се намира това което търсим. Например караме на Лесидрен отваря се тема " Разходка покрай Лесидрен " ( примерно ) . КАра се в Троян , съответно Разходка в покрайнините на Троян " . След това когато се повторят излетите, снимките се пускат в съответните теми. Броят на темите които може да си пускаме е неограничен ( стига те да са смислени и съдържателни ). Това предлагам аз.

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Момчета, по точно Лъчо ( защото само той пуска снимки ) . Имам едно предложение. То е всеки излет на дадено място да бъде отразен в отделна тема, а когато има групово излизане да се отразява в " Обединението прави силата " . ТАка по лесно ще се намира това което търсим. Например караме на Лесидрен отваря се тема " Разходка покрай Лесидрен " ( примерно ) . КАра се в Троян , съответно Разходка в покрайнините на Троян " . След това когато се повторят излетите, снимките се пускат в съответните теми. Броят на темите които може да си пускаме е неограничен ( стига те да са смислени и съдържателни ). Това предлагам аз.
      на мене ми е все едно аз като сам си професионалист мога и да ги гледам разбъркано царвулчо
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
        на мене ми е все едно аз като сам си професионалист мога и да ги гледам разбъркано царвулчо
        Няма да е лошо да почерпиш за този кенеф дето го взе днес, докато не му е гръмнал двигатела като на вора. Чакам обаждане и после в Милканата. Айде.

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Няма да е лошо да почерпиш за този кенеф дето го взе днес, докато не му е гръмнал двигатела като на вора. Чакам обаждане и после в Милканата. Айде.
          Ако мисли да черпи само теб пак влиза при вора.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Ако си мисли тоя аматиор да не черпи ша са откажа чрез държавен весник от него

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              еи чуите сега като неможах да си намера кросов мотор теглих една маина и си взех шосеен CBR 1000rr 2004g нали сам си стар рокер ще си карам на пътя пък когато намера части за Вора тогава и по балкана да ми е честито аматиори
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                еи чуите сега като неможах да си намера кросов мотор теглих една маина и си взех шосеен CBR 1000rr 2004g нали сам си стар рокер ще си карам на пътя пък когато намера части за Вора тогава и по балкана да ми е честито аматиори
                само едно ще ти пожелая - БЕЗАВАРИИНО! иначе мотора е много красив!

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                  нали сам си стар рокер
                  Че си стар, стар си, ама чак пък рокер .

                  Неделя наближава. Отправям последна покана за Априлци - х.Тъжа - Водопадът и обратно. Ще се кара изцяло в разрешеният маршрут. От Априлци съобщиха за нов сняг паднал по високото. Ще има шоу

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Може да направим среща на х.Тъжа, ама незнам ще намеря ли желаещи. Най сериозния ми спътник Христо бере рози, та ще видим-има време до неделя. То в събота има мотокрос в Слатина и ще проведа агитката на живо. Така де, няма само вие да се обеденявате. Време е да направим обеденение между Севера и Юга
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Че си стар, стар си, ама чак пък рокер .

                      Неделя наближава. Отправям последна покана за Априлци - х.Тъжа - Водопадът и обратно. Ще се кара изцяло в разрешеният маршрут. От Априлци съобщиха за нов сняг паднал по високото. Ще има шоу
                      Жоро в неделя има мотокрос в Слатина ще има клас ендуро.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Жоро в неделя има мотокрос в Слатина ще има клас ендуро.
                        Де беше това Слатина ? И от колко ще е състезанието ? Може и там да дойдем, че спътниците ми от Априлци, се оказаха на работа

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Де беше това Слатина ? И от колко ще е състезанието ? Може и там да дойдем, че спътниците ми от Априлци, се оказаха на работа
                          Където слязохме от средна гора на 5 кл. от мен.Направо те записвам в ендурото.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Жалко че ви се проваля карането до х.Тъжа
                            А що се отнася до Слатина мислех и там да ходим, ама в събота

                            Ако искате може да спретнем някакъв маршрут, само желание да има
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Жалко че ви се проваля карането до х.Тъжа
                              А що се отнася до Слатина мислех и там да ходим, ама в събота

                              Ако искате може да спретнем някакъв маршрут, само желание да има
                              Човек само кажи, че идвате на Тъжа и сме там, а следващата неделя на Кърнарската пътека

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Аз Тъжа съм се амбицирал вече и ще доведа поне още двама, като единия познава района. Само дано времето се поуправи, че горе пак се върна зимата. Ако искаш утре да уточним подробностите, че преди малко се върнах от Средна гора и съм гроги.....
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X