Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенската група. Обединението прави силата

    Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
    Някой клип с вас по екстремите няма ли!
    Няма Лъчо. Пътеките по които отидохме и се върнахме, бяха изцяло само екстрем, но отиването и връщането бяха толкова скоростни, че това е всичко което успях да заснема. На отиване закъснявахме за откриването ( а без нас неможеше защото отчето беше с нас ) а на връщане, нощта щеше да ни завари из горите.
    Имам една добра новина за вас с атв-тата. Енинските пътеки така са отъпкани от тамошните атв-та, че са станали доста проходими и широки. Стягайте се и по нататък да атакуваме.

    Коментар


    • До: Плевенската група. Обединението прави силата

      Днес беше първият ден от състезанието на казанлъчани, на което бях поканен и нямаше как да не отида. Качихме се с дъщеря ми, свирнах на шефа и отпрашихме да отсрамваме плевенски окръг.
      Имам много клипове и малко снимки. ето някой от снимките.
      Няма какво да коментирам. Всичко беше на ниво. Респект към участници и организатори. Най вече искам да благодаря на Главния, защото без негово съдействие нямаше да има нито клипове нито снимки. Човекът дойде с две деца, а гледаше три. Благодаря.


      Шефе ти си ....... ти си знаеш

      На въпросът ми Защо колелото ти няма верига човекът ми отговори : Защо ми е верига, като нямам педали

      И се зпочна......



      Лошо се бяга от мотор.





      Джартата обяснява нещо на Т.Пашов, ама и аз незнам какво.

      Така изглеждаше стартът.

      Ето ги и организаторите.





      Австрия тим.

      Въпреки доброто каране на Кокера, австрийците победиха. По точно Петер. Ето го и него.

      Това са австрийците. Оставиха ме много замислен. Карат ненормално.

      След тежкият ден имаше кратка почерпка . Тук чичко Фър набива обръчите на Шефа



      Това са снимките. Клипове по късно, а може и утре.
      Отново отсрамихме плевенчани. Ще продължаваме.

      Коментар


      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

        Единствено Плевенската група отрази слетобеда.Браво чаках снимки цял ден.

        Коментар


        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

          Чух че на Фъра му е свършила лентата на апарата

          Коментар


          • До: Плевенската група. Обединението прави силата

            еее Жоро ,та нали ми обеща да ми върнеш този жест ,когато дойдиме на Плевенска територия.Тогава аз ще ти предоставя ти да гледаш трите(жени),а аз да снимам

            Коментар


            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
              Единствено Плевенската група отрази слетобеда.Браво чаках снимки цял ден.
              Какво чакаш нали беше там бе и видя всичко

              Коментар


              • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                Немах Фото там е проблема

                Коментар


                • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Да избързам да отговоря на въпроса който някой ще зададе: Кога спиш.
                  Отговор: И аз не знам

























                  Коментар


                  • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    След като публикувах снимката на човекът с колелото без педали, е време да разкрия и самоличността му. Става въпрос за небезизветният български Том Джоунс.











                    за широката публика
                    Българският Том Джоунс е с талант, но без късмет

                    На 50 години човекът с най-мощния глас у нас не е издал нито един албум

                    Иван Караиванов стана на 50 години, но не заприлича на шоумен. Остана си същият шишкав, с дебели очила чичко. А всъщност близо три десетилетия лъскавите барове го слушат захласнати, а мъжете в поп музиката мечтаят за неговия глас. Навръх юбилейния си рожден ден българският Том Джоунс за първи път реши, че може да си позволи да бъде център на общото внимание поне няколко часа. Съюзът на артистите му връчи съответните грамоти, а илюзионистите го удостоиха със златната си магическа пръчка. Иван прие наградите със сълзи, мълча развълнуван, докато приятелите го хвалеха, после запя. Последваха ръкопляскания и викове "Браво". Така е винаги, когато е на сцената.
                    На 50 години човек може да се откаже от любовта, но не и от мечтата да стане велик, смята българският Том Джоунс
                    Фото Кирил Константинов През зимата Иван Караиванов изглежда като повечето граждани на Шипка. Ходи с цървули, брадясал, върти се край бащиното стопанство - истински земеделец. Невзрачната му външност с нищо не би могла да привлече вниманието на минувача. Дори журналистите, които понякога идват в Шипка, го отминават с безразличие, забързани към къщата на японеца Лео и съпругата му - голямата сензация на градчето. През лятото обаче звездата е Иван - при това не на Шипка, а на Слънчев бряг. Колкото и странно да звучи, заведенията се пълнят не когато се появят дългокраките дами, а когато запее той. Иван би трябвало да бъде много благодарен на Господ, защото го е дарил с глас и талант малко в излишък. Разбира се, може и да му се поразсърди - лишил го е от късмет. С подобен глас и тяло на мачо Том Джонс се превърна в световна звезда, а Караиванов не можа да стане и българска. Той не стигна до големите сцени, не натрупа лавица дискове, не го познават и спират за автографи. Тъкмо обратно, в рейса го вземат за контрольор и бягат по-далеч от него. Тези, които знаят кой е, не се возят на автобус. Това са хората на лъскавите коли, които обичат да отмарят в луксозните нощни заведения. Там свитият балканджия е Царят вече повече от 20 години. А историята с Том Джоунс станала съвсем случайно. Защото той по никакъв начин не мислел да се сравнява с него. Имал три по пеене, но покрай голямата си любов - радоитехниката, се поотъркал в музиката. Станал барабанист в градския ресторант. Веднъж го накарали да вземе микрофона да пее и се усмихва. Когато свършил, едно момиче казало, че има гласовите данни на Том Джоунс. Констатацията била съвсем точна. Наскоро на сенчестия пазар се появи поредната нелегална БГ-компилация. Знайни и незнайни фолкдиви се мъдрят на обложката на диска, на който внушително е отбелязано: Made in Europa. Хитът обаче, заради който продукцията така силно се харчи, е назован "Овча поезия" с автор-изпълнител овчарчето Калитко. Всъщност това са музикални смешки на Иван, които приятелят му Николай Дамянов превърнал в песен в модерния сега стил хаос. Разбира се, това е шега без претенции. Пратили я в някои от радиата, но как тя е попаднала във въпросните издатели и защо те поне от кумова срама не са посочили имената на авторите, днес никой не може да каже. Истината е, че самият Караиванов дълго търсил по магазинчетата диска със собственото си изпълнение. Намерил го с връзки и платил за него 9 лева. Такъв е късметът на българския Том Джоунс - някой печели на негов гръб, а той самият винаги си плаща. Вечно натикван в задимените барове, Караиванов само веднъж попаднал на голяма сцена. Преди няколко години го извикали да пее в деня, в който починал Франк Синатра. Той бил единственият неизвестен сред всички участници. Когато изпял песента си, залата се взривила. Три пъти го изкарали на бис. Сценичните работници объркано се питали: Кой е пък този? Изведнъж ми стана много неудобно, спомня си преживяното Караиванов - все пак аз бях Господин Никой, а там бяха събрани най-добрите изпълнители на България.
                    Исак Гозес

                    Коментар


                    • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Еи за това няма да та обичат Плевенчани!!!!Нерде плевен ?Нерде шипка?Браво респект!!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                        Еи за това няма да та обичат Плевенчани!!!!Нерде плевен ?Нерде шипка?Браво респект!!!!
                        И както казва един велик ендураджия ( няма да му споменавам името ):
                        чест и почитания чичко Фър.
                        Та да ти кажа все ми е тая, обичат ли ме или ме мразят плевенчани. Факт е, че имам приятели в цялата страна , които ме канят постоянно да караме заедно, така че плевенчани нито ми влизат нито ми излизат .
                        В ендурото имам две мечти: Шефа да си направи мотора, че само той ми понася на акъла и второто да имаме повече свободно време да почнем да обикаляме страната

                        Коментар


                        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          И както казва един велик ендураджия ( няма да му споменавам името ):
                          чест и почитания чичко Фър.
                          Та да ти кажа все ми е тая, обичат ли ме или ме мразят плевенчани. Факт е, че имам приятели в цялата страна , които ме канят постоянно да караме заедно, така че плевенчани нито ми влизат нито ми излизат .
                          В ендурото имам две мечти: Шефа да си направи мотора, че само той ми понася на акъла и второто да имаме повече свободно време да почнем да обикаляме страната
                          да бе така е истина ви казва и между другото и на мен неми пука нали съм ви казвал и аз мога да карам както и на асвалт така и на балкана оффроуд даже и със джипове добър сам вав всичко и на мен мие през хя карам кадето изкам сас когото изкам

                          Ама Витлиемов е много по добър от мен и за тия приказки дето е написал много ще го черпя, ама МНОООООООГО. Каквото и където пожелае.
                          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 02-05-10, 20:55.
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                            [QUOTE=Жоро Витлиемоф;1145232]След като публикувах снимката на човекът с колелото без педали, е време да разкрия и самоличността му. Става въпрос за небезизветният български Том Джоунс.











                            за широката публика
                            Българският Том Джоунс е с талант, но без късмет

                            На 50 години човекът с най-мощния глас у нас не е издал нито един албум

                            Иван Караиванов стана на 50 години, но не заприлича на шоумен. QUOTE]


                            Браво Геца за изчерпателният разказ. За съжаление в неделя вечер/02.05.2010г/ по БТВ в предаването "България търси талант" журито отряза/според мен неоснователно/ достигането на финала на Иван Караиванов
                            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                            Коментар


                            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Не можах да изтрая и се разровичках за да видя повече за Ванката,След видяното стигнах до извода, че освен музиката има и голяма любов към моторите,щом на сцената му дадоха стол, а за да присъства на хилклаиминга е извървял близо два километра по каманаците подпираики се на колелото без педали!!!!!! Благодаря Ванка ,за уважението ти към нас!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Неделното излизане в което участваха Ники, Филип, Светльо и аз от Бели осъм през Беклемето - Чифлик - Васильов - Лесидрен и наобратно пак до Беклемето (за агнешката чорба) беше изпълнено с уникални преживявания. По време на трасето се запознахме и карахме с няколко групи колеги от Троян и Шипково, специални поздрави на тях. Минихме през всички възможни баири в района, че някои и по два пъти. Но от бързане направихме два клипа на кръст(понеже си бях наумил да снимам яко)но както и да е. Ето да добиете представа за пътуването качвам всички клипове и снимки каквито и ще да са

                                P.S Това Лесидрен си е жив мазохизъм с АТВ(горкото сигурно НЕ ще да ме види поне седмица) в момента съм на разтривки, че ми се схвана чак мозъка от подскачане , а после ще ходя на курсове по ориентиране щото в оная гора се затрих 100 пъти







                                и се почна със съединителя на Светльо






                                Ей това е една униклна полянка точно преди спускането за Лесидрен мисля някои път да си направим Цър-Пър там



                                Качваме Лесидрен посока Васильов



                                От тук гората се стеснява все повече докато накрая задните ми гуми от двете страни вече опираха между дърветата



                                По време на изкачването Ники удари нерфбара в един камък и той подпря в гумата опитахме безуспешно да го ремонтираме



                                последен напън и сме на поляната


                                Има и малко снимки но ще ги кача после

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X