Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенската група. Обединението прави силата

    Асенчо, пускам ти няколко снимки, на моторчето което се продава. Ако искаш свирни на твоя човек и да не се чуди много, зщото такава цена няма и докато се чуди, друг ще подкара ктм- чето.




    Малко е палаво моторчето прави номера


    Коментар


    • До: Плевенската група. Обединението прави силата














      Тук на Светльо му дойде в повече концентрацията

      Коментар


      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

        Браво за крането,а Даката е най добрият коментатор , уникален е .
        Последно редактирано от pepimotos; 12-04-10, 21:21.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

          Еваларка Фи другия път ще прескачаш атв-та А за коментара нямам думи
          [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

          Коментар


          • Поздрави за Данчо от Стара гара!

            Докато си карах,забелязах следното нещо.......
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 13-04-10, 23:31.

            Коментар


            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Снощи след работа към 18 часа Тръгнахме скромна група Аз Крика и Филип/ имената са по реда на пристигане/ да раздвижим кръвчицата във вените. Няма как да опиша карането, пълен БАТАК. Карахме предимно нови места: Кариера, Търкулни гъз и завършек Плъзни гъз със гаснене накрая за гориво на Крикчето. Благополучно в 21 часа се прибрахме без фарове на последни капки и изпарения бензин.
              Данчо само може да съжалява, че не дойде. Най малкото щеше да му се счупи обектива на фотоапарата от ЕКШЪН. Но може би така стана по добре, поне нямаше кой да мрънка, че сме падали, че сме бутали, че сме замръкнали и др. Всички останахме доволни и предоволни от скромното каране коато направихме.
              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

              Коментар


              • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                Имам и клипове и снимки от днешното каране, ама ми идее да умра. Ето една снимка, за да добиете малка представа, какво стана днес. Средна гора гръмна. Това е малка част от групата. Някой ако може да даде информация колко мотора бяхме. Според мен надхвърляхме 300.

                Коментар


                • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Eто и на кратко съботната история.
                  Тъмно е и още ми я няма смяната, но аз съм готов и макар и сам тръгвам.

                  Преди Троян. Вече е светло, но дъждът продължава. Валя цяла нощ, което предвеещаваше огромна кал

                  И се започва изкачването.

                  Първа спирка за почивка. Снимам се сам. Добре е че съм бърз. НАтискам копчето и на момента съм пред обектива



                  Троянски проход отворен, ама тука поговорката "сняг до колене" не е в сила.

                  Какво ли има отдолу ? Нищо

                  Вятърът и слънцето са си играли да си правят фигурки. Деца, какво да ги правиш.

                  Южната страна на Стара планина. Тук снегът е значително по малко.

                  Долу при домакините ми в Кърнаре е доста по добре, но отново започва да вали.

                  От Кърнаре без много снимки каз към Каравелово, където ще е пътвата почивка за събиране на групите.

                  Имаше всякъкви хора със всякъкви мотори.

                  Ето и чичко Фър. Обяснява на Пачароза, че наред с "Наглите" ; "Къртиците" и другите подобни, е излязла мисия " Граничарите" . В тази мисия очаствал и той, заедно със Шорца и Елин. За това били облечени така.

                  НА тази снимка се събрахме само съфорумци.

                  ТАзи е същата, но си разменихме местата с Ники.

                  Първа спирка. Водопой и спукана гума.

                  "Граничарите" в акция.



                  Някой от преминаващите мотори издаваха странни звуци. Когато отидох да видя защо е така , неможех да повярвам
                  Следваща спирка за още по голяма сбирка. Тука незнам кой даде идеята да тръгваме, ама трябва да сме му благодарни. След тази поляна следваше един екстрем. Първите бяхме облагодетелствани, ама последните браха големи ядове , след като се появиха коловози дълбоки по метър.

                  Тук се разигра шоуто. От тази пътека са и клиповете които ще пусна по късно.



                  Някой си отбутаха



                  Ето ни на Бяло Камене.



                  БАт Шори- щастлив както винаги.

                  Всичко беше добре до тази физиономия на Пачароза. След кратко мислене предложи да отидем до Дерменка. Трябваше да слезнем от Средна гора в Кърнаре, а от там да се качим в Стара планина. Не беше никак малко разстояние. Аз веднага се съгласих, ама все още незнаех, че ще се качваме по прословутата кърнарска пътека.

                  На път за Кърнаре.

                  Сан не снимай. Вика Пачароза. Срамота е да видят че дърпаме ямаха

                  Всички хижи в Средна гора бяха претъпкани.



                  Ето я и нея - Кърнарската пътека. Осъмних се, когато всички се отказаха и останахме само двамата с Пачароза, но въпреки всичко продължих.

                  Много жалко, че от снимките не може да се добие никаква представа за стръмнината и живите камъни.

                  Докато се осъзная и бяхме горе. Оставаше един участък от 500 метра който беше най шибаният. Там моторът ми направи задно салто заедно с мен

                  Всичко е супер викам аз. Пътеката не е нищо особенно, ама следващата снимка ме издаде.



                  Гледката си заслужаваше всички мъки.







                  Снимки от спускането нямам. Имам клип, ама клиповете по късно.
                  Пачароза вика: Писна ми да мия само калпави мотори. Дай да измия един хубав мотор. Е как да не се съглася. Вижте само колко е доволен.


                  С тази снимка приключвам.
                  Искам да благодаря на домакините ми и на всички взели участие в шоуто за деня. Чувствам се като пиян, но си заслужаваше.
                  Лошото е, че когато всичко приключи и всички се прибраха, на мен ми оставаха още 130 километра до дома

                  Коментар


                  • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    От цял Плевен да ми изпратите най големия аматиор.Но се представи достойно БРАВО.

















                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 18-04-10, 16:42.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      И накрая вика с матора съм аматиор но ПЕШ нямам стиганееее
                      Прикачени файлове
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Браво, супер е било карането! А до Дерменка стигнахте ли?

                        Коментар


                        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Е браво Жоро много си точен първи пусна материал,през денят е било готино ,но за вечерта и изявите на Енинската група по-късно от нас!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            От цял Плевен да ми изпратите най големия аматиор.Но се представи достойно БРАВО.
                            Еееее Пачароз ти си ми направил цяла фото сесия бе човек .

                            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                            Браво, супер е било карането! А до Дерменка стигнахте ли?
                            Лъчко стигнахме до хижа Мъка. От там нататък нямаше смисъл, защото се сдрачаваше , а и съм ходил доста пъти. Не стигнахме до Дерменка.

                            Първоначално публикуван от paula1972 Преглед на мнение
                            Е браво Жоро много си точен първи пусна материал,през денят е било готино ,но за вечерта и изявите на Енинската група по-късно от нас!!!!!
                            Те за подвизите на енинската група казаха по телевизията .

                            Много се радвам на това каране, а още повече че се видях с приятели: Енинската група; Христо живота; Яха ямаха; Николай; Иван Минков; адаша gorosop; моите домакини на чело с Пачароза и още хиляда човека да не ги изброявам, че ще пропусна някой.

                            Коментар


                            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Ето няколко клипчета.



                              Мъки мъкиииии



                              Евала на Минков. Мислех че само пише във форума, ама се оказа че кара доста добре. Браво Ванка.

                              Коментар


                              • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Ей го и ПАчароза. Скача като бесен





                                За съжаление картата на апарата се напълни и трябваше да изтрия някой клипове, за да освободя място. За мое нещастие, съм изтрил клипът на деня





                                Лъчо, абе дайте някоя снимка от вашето каране. Как беше ? Защо в това хубаво време сте се върнали толкова рано

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X