Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на Севдалина!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Да помогнем на Севдалина!

    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
    Килимите са от мен.Ще дойдеш да избираме-имам 5-6 на склад.Различни размери са.Може и прахосмукачка.
    Ще дойде Севдалина, след като я изпишат. На мен не ми е нужен килим

    Кой е модератор тук? Търсих откъде се виждаше информацията, но не я намерих, а съм виждал. Както и да е.
    Моля модераторът да сложи в началото на темата съобщение да не се звъни в болницата и да се пита за Севдалина. Поставете се на мястото на лекарите-да вуи звънят по няколко пъти на ден(най-малко) с един и същи въпрос. Това се отразява върху Севдалина.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #62
      До: Да помогнем на Севдалина!

      Абе върти ми се една тъпа мисъл в главата. Всички си спомняте случая Горсов. Да не вземе да се появи таткото (като разбере за парите) и да вземе да изцица парите. Имате ли някаква идея по тоя въпрос?
      Чувал съм че може да се ограничи размера на теглените суми на ден например. Само че това не решава евентуалния проблем. Пък и на Севдалина може да и некой ден да и трябва по голяма сума.
      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

      Коментар


      • #63
        До: Да помогнем на Севдалина!

        Аз имам малка щерка на месеците на детето на Севдалина - демек имам много детски дрехи.

        Кольо, как да изпратя един колет на Севдалина?

        Коментар


        • #64
          До: Да помогнем на Севдалина!

          Първоначално публикуван от Grypho Преглед на мнение
          Аз имам малка щерка на месеците на детето на Севдалина - демек имам много детски дрехи.

          Кольо, как да изпратя един колет на Севдалина?
          Ще го изпратиш на Кольо.Той ще ги предаде по етапен ред.
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • #65
            До: Да помогнем на Севдалина!

            Мерси Стояне.
            1. Какъв му е адресът на Кольо (може да е тъп въпрос, ама не го намерих в профила му);
            2. знаем ли какво мляко пие бебето, да добавя в колета (Хумана, Аптамил ...)?

            Коментар


            • #66
              До: Да помогнем на Севдалина!

              Първоначално публикуван от Grypho Преглед на мнение
              Мерси Стояне.
              1. Какъв му е адресът на Кольо (може да е тъп въпрос, ама не го намерих в профила му);
              2. знаем ли какво мляко пие бебето, да добавя в колета (Хумана, Аптамил ...)?
              Колега прочетохте ли темата или само първото и последното мнение.
              Прочетете темата подробно и ще си изясните всички неща за които питате.
              Няма нужда да се повтарят неща, които са писани 1-2 страници по-напред.

              Поздрави.
              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

              Коментар


              • #67
                До: Да помогнем на Севдалина!

                "Предмети(дрехи, обувки, и каквото ви дойде на ум като полезно) можете да изпращате по Еконт до мен-Николай Тончев Колев, до офиса на Еконт в Шумен, който е на бул. Мадара 1. Няма да е лошо да ме информирате тук в темата, или на лични, че има пратка, за да отида да я получа

                0898 942 541 Николай Колев "


                Това е адреса на Кольо
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • #68
                  До: Да помогнем на Севдалина!

                  Първоначално публикуван от Grypho Преглед на мнение
                  Мерси Стояне.
                  1. Какъв му е адресът на Кольо (може да е тъп въпрос, ама не го намерих в профила му);
                  2. знаем ли какво мляко пие бебето, да добавя в колета (Хумана, Аптамил ...)?
                  За адреса Драев ти е отговорил, а за млякото-ще питам утре. Но нека се има предвид, че бебето ще може да ползва вашите подаръци след около 2 месеца-когато изпишат майката. Не знам какъв е срока на годност на тези млека, но ако е достатъчно дълъг-изпратете. А ако не е-когато ги изпишат ще са по-нужни.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Да помогнем на Севдалина!

                    Преди малко се върнахме с жена ми от болницата. Стояхме към 2 часа, и Севдалина се отпусна, и разказа доста неща за себе си. Които нямам намерение да разгласявам, все пак става въпрос за личният и живот.
                    По отношение на опасенията за таткото и евентуалното му появяване вследствие мириса на пари-Севдалина каза, че той не е в града, и надали ще се появи. Все пак риска си го има, надявам се да не се случи.
                    Детето е било замалко в приемно семейство, и то в родното ми село, но това няма значение. Значение има защо е било-защото майката е влизала и друг път в болницата, и е нямало кой да се грижи за Ивайла.
                    Занесохме и плодове, и кренвирши. Знам, че кренвиршите са антихрана, но тя каза, че много ги обичала, как да и се противопоставим... Засега има достатъчно храна, само, че е суха, и болничната също била такава, а тя искала готвено, ще и занесем и такава.
                    Последно редактирано от Кольо; 08-01-10, 20:47.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Да помогнем на Севдалина!

                      Току що се върнахме пак от болницата.
                      Севдалина много иска да излезе, и да се събере пак с детето си.
                      Разбира се, ще трябва да изчака докато лекарите кажат, че е време.
                      С всяка среща тя се отпуска все повече, даже вече започна да се шегува.
                      Първоначално тя е била лекувана за пневмония, но като нямало подобрение се усъмнили, и правили някаква операция за достъп до белия дроб, така и са поставили точната диагноза. Онзи ден са махнали конците, и сега раните я сърбят... Направи ми впечатление, че поддържа добра хигиена, и се дразни от някои нечистоплътни пациенти. А и в репортажа се вижда как жилището и е поддържано в идеална чистота, подредено, както много жилища не са поддържани.
                      Всички необходими лекарства са налице, от Бг мама вече са изпратили колети с дрехи и храна до тяхната съфорумка от Шумен, тя също посещава или се обажда на Севдалина когато може.
                      Отделно от това се обаждат хора от Чехия и Англия, и май са започнали първите постъпления по сметката.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Да помогнем на Севдалина!

                        Щом са постъпили първите постъпления,това е доста добре.Да се надяваме,че ще се събера прилична сума за да може след изписването си да си помогне в началото.
                        Стоян Драев тел:+359877915301
                        blood 0 RhF +

                        Коментар


                        • #72
                          До: Да помогнем на Севдалина!

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          Щом са постъпили първите постъпления,това е доста добре.Да се надяваме,че ще се събера прилична сума за да може след изписването си да си помогне в началото.
                          Не знам със сигурност дали са постъпили суми, но в БГ мама някои дами писаха, че са изпратили пари. Сметката е само на Севдалина, и само тя може да прави справки. А засега не и дават да излиза от болницата. Не съм сигурен защо, но май още е заразна, или поне има риск да е! И от мерки за безопасност...
                          Когато има резултат колко пари са се събрали-ще дам информация.
                          Последно редактирано от Кольо; 09-01-10, 22:40.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Да помогнем на Севдалина!

                            Има постъпления,има!
                            А относно таткото,има го като вариант.Да се надяваме че не ползва интернет,и че някой "приятел" на Севдалина няма да го светне за тази инициатива.Не че и в другият вариянт няма да бъде излекуван от "внезапно появило се чувство за отговорност към жена и дете",но по-добре да не се стига до там.
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #74
                              До: Да помогнем на Севдалина!

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Има постъпления,има!
                              А относно таткото,има го като вариант.Да се надяваме че не ползва интернет,и че някой "приятел" на Севдалина няма да го светне за тази инициатива.Не че и в другият вариянт няма да бъде излекуван от "внезапно появило се чувство за отговорност към жена и дете",но по-добре да не се стига до там.
                              НЕ!
                              Няма да се появи отнякъде. Днес имах среща с... И бях уверен, че таткото не е такъв. Повече не мога да кажа, защото съм обещал да не говоря, много е лично.
                              А и ако се лъжа-Севдалина вече ме има за приятел, и ако има проблем ще ми се обади, сигурен съм.

                              Понеже виждам, че в момента и koko bg чете темата-да кажа, че преди малко той ми се обади от... ъъъ, много далеч, да предложи помощ.
                              Благодаря му от името на Севдалина.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Да помогнем на Севдалина!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                НЕ!
                                Няма да се появи отнякъде. Днес имах среща с... И бях уверен, че таткото не е такъв. Повече не мога да кажа, защото съм обещал да не говоря, много е лично.
                                А и ако се лъжа-Севдалина вече ме има за приятел, и ако има проблем ще ми се обади, сигурен съм.
                                Ако пък случайно се появи, Кольо имаш пълното право и абсолютното съгласие от нас да му влееш малко акъл в празната глава. Ако не става с думи и внушения - чисто физически е доказано че става. Дето има уедна дума му регулирай клапаните.
                                Егати тъпака да си остави жената и детето.
                                Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X