Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

    Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
    Ех ЧИЧКО ФИЛ тез младежи си ги прекарал през наи хубавите пътечкиче да те благославят цял живот

    Само, по по- известните и познатите, другите, са коз!!!
    Последно редактирано от kocha; 10-09-09, 21:05.
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      алоу - да не мислите че не караме

      по - скоро не правим снимки

      последните 4 дни поне аз се сцепих от каране - за другите не знам

      с Доката плътно изгорихме по 5 резервоара бензин - който иска да ги смята в километри

      а днес хвърковатата чета хвърка много
      естествено - няма много снимки ама то във въздуха трудно стават







      тук сме на Боженци - Доката е изкарал пак налудничевета физиономия - сещайте се какво е имало преди това и какво следва




      Като за предпоследна снимка от деня - чичко Фил снима


      След това по пътя се срещнахме с Габровската морска група ама снимките са в тях, така че като ги пуснат те, ще ги пуснем и ние
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

        Малко снимки от Хисаря
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          много трудно качвам снимки явно са много големи последен опит
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            Искам да се обърне внимание на тази снимка как двама ендуристи некарат, и на всичкото отгоре се смеят на колегата
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              Я к'во става тук, Шорито не можел да кара,,,няма такова нещо

              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                Eто и разхоткаджиите.

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  След поредните запои в Еленския балкан ,оффф голям зор ама убаф живот не умръзва ша знаите, ъиго на




                  Тая сутрин Жабока и Таличката като ме заядаха в караваната:Еиии не са нахоика наи после та набарахме ,казваи къде ша на водиш днес ?Виш какво хубаво време няма кал няма пепел идеално.Аз от зор и кафето си не изпих.Речено сторено .Пък и пилето се престраши наи после да тества ИЖ ДОМИНАТОРА. Тои до сега само знаеше пътя от тях до караваната и един път Чинела да си направи снимка с него и туи му бешеТа започна се:



                  с ремонти



                  Добре че имаше инстументи,даже и зап части за пръскачки,знаеш ли някои може да е закъсал в някое лозе ,амчи тъи деее




                  Еии саалам маторджии,тук бяхме до любимата скала на Търновлии и решихме да не я атакуваме нали си е техен патент,проверка на състоянието на ГСМ ,,аабива я да изпразня другия









                  Тук сме над Тъжа,пропуснах да отбележа че исках да ги заведа до Кадемлииското пръскало





                  Стигаики до бариератана парка бяхме щателно проверени за непозволени неща,обученото куче откри че караме със спукана сума ,което не е позволено от тук на там ,атози нарушител не може да продължиОлелеее ужас как ме позна но с ходатаиство от моя страна и като разбра че съм Чичко Фър,каза :Амчи що не каза до сега бе току виж че станала някоя беля,аиде минаваи напред!!







                  След като бяхме пуснати по нагоре достигнахме нашата цел но днес природата не бе снас,имаше мъгла и не можахме да се налюбуваме на омаини те гледки на Тъжанския джендем,но все пак и на това сме доволни.Еее не пропуснахме да се изкачим до подножието на водопада .Живко каза че хямало там вода и го било страх Нали е Жабок




















                  Еии лошо куче не го пусна със спукана гума и товае.Че се наложи да викаме пътна помощ



                  ПО обратния път влязох да видя един малък ВЕЦ,ооо чудо на чудесата!Но нали работи к'во шамуи...





                  На връщане решихме да се спусним по пряката пътечка,ее бързо се слиза но на места има сериозни прагове които на изкачване ще създават ядове,но от вида на терена ми се стори че нее имало мераклии за изкачване.Натагадък пресякохме полетата и тук на края сме доволни пред дома на един от нашите участници.

                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Еии мамкаму все ще се натисне някои клавиш дет не трябва!






                    Ето ги и бъдещите Офроудъжии




                    В заключение да кажа:Останахме доволни от днешната разходка.ИЖ ДОМИНАТОРА благополучно издържа днешния тест .Хапнахме по една чорба в Шипка където се засякохме с Карловска група окаляни като нас маторджии.Засега чао и до нови срещиЧичко ви Фър!!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                      Абе чичко Фър, защо не питаш, че да ти кажа къде е пътеката от която да се качите на най големият камък на водопада Айде другият път живот и здраве да ми отремонтират моторетката и ще ви заведа. Иначе вие сте моите герои. Отсрамвате енинската група.

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                        Браво Фър
                        хубава разходка сте направили

                        А ние днес имахме куцуз ден - поне за Борката беше много куцуз
                        Но пък издрахме една нова пътека

                        Чичко Фил след малко дано пусне снимки и видео
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                          Днес, малко на карък тръгнаха нещата! Спукани моторджийски гуми от сутринта, два часа търсене на гумаджия, тъкмо да тръгнем и пак тая гума Беше станало окло 14ч., главите мътни още от предната вечер, та взехме решение, резачка, мачете и другото ми АТВ, и айде да прокарваме някоя нова пътечка!!!

                          Пробвахме един улей, ама той и пеш нямаше качване, намерихме втори и започнахме разчистването с падналото дърво насреща!



                          Ей такова дЖувотно, не бях виждал по нашия край!



                          Сената побърза да се окопае още на равното!



                          Снимките и видеото не са много добри, ама с GSM толкова!



                          Поразчистихме и се заехме с остъргването на трасето, че беше един дюшек от борови иглички и рохка пръс! На всеки опит пробивахме по 1-2 нови метра!



                          Тук съм на три метра преди финала(хубав праг за капак)!



                          Тошката и той до мен!



                          Време е за хапване и по бира за главите



                          И хайде на снимачната площадка



                          Тошката на вашите екрани!!!





                          Моя милост!
                          До към средата на клипа снима Тодор, как държи пътя с тез треперещи ръце, незнам



                          Днес си прекарахме готино, че и ползотворно, пътечката се оказа шорткът, на една друга, трябва да я продължим!!!
                          Последно редактирано от kocha; 04-10-09, 19:57.
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение

                            Моя милост!
                            До към средата на клипа снима Тодор, как държи пътя с тез треперещи ръце, незнам

                            Днес си прекарахме готино, че и ползотворно, пътечката се оказа шорткът, на една друга, трябва да я продължим!!!
                            Нямаше power вече брат
                            И аз видях сега, че треперя яката - дано не е от циганката

                            Пътеката ще я продължим от другата страна към другия бряг
                            ще стане стръмно изкачване с още по- стръмно спускане и после пак изкачване

                            Предлагам да я опазим поне малко в тайна или който пита за нея, да идва да подере малко и от другата страна

                            Че те майсторите карат ама на вече направените пътеки пък докато стане ...
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                              Еиии Баи Фил,днес когато спускахме пътечката над Тъжа,в момент на голямо припотяване от зор ,,, от зор я и то надоло ми мина през акъла добре не бе с нас!!!! Както винаги тръгваш след мен ,, Големи благословии щеше да имаТо маината на благословиите ами Х..Т ще ше да е голям!!!!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                                По миналата година, като ми свалиха гипса, докторът ми каза:
                                - Леки раздвижвания момче.
                                Аз на следващият ден отидох на вр. Ботев с мотора.
                                Гледам " Тъпото парче " и той е минал на леки раздвижвания из тежките енински пътеки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X