Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    вече има такава точка (#19)
    Да колега,знам че има направено предупреждение, но то по-принцип беше за засада с радар от патрул.Просто казвам че вече има монтирана камера , с радар , а не патрул.

    Коментар


    • До: Спид камери

      Не знам дали някой е написал но на Окръжна болница в софия м/у четвъртия и петия стълб (след моста на 4 км) за осветление монтираха камери които са в посока центъра.

      Коментар


      • До: Спид камери

        Има и камера в Нова Загора - по посока София - Бургас се пада след Лукойл-а, на завоя - днес пътувах и я забелязах...

        Допълнение към написаните камери в тази тема...

        Успешно и безаварийно пътуване от мен

        Коментар


        • До: Спид камери

          А какви са вариантите и въобще има ли такива камерите да се разделят на фиксирани,мобилни и такива които не засичат скорост,а само следят за преминаване на червено и нарушения?

          Коментар


          • До: Спид камери

            Ако ти разделиш коя камера какво прави, ние ще ги разделим във файла.

            ПП.
            На Сливница, от К.Величков до Мария Луиза , на всеки светофар са сложили камери. И в двете посоки. Чистак, бърсак.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • До: Спид камери

              В poiplaza ги има разделени-недостатък им е обаче,че не е толкова актуална,има доста липсващи камери.В последната версия тук 051 също установих някои липси.На Сливница и Раковска,на Раковска и Дондуков,на Сточна гара има камери,които Гармина не отчита.Освен това на пътя София-Кулата на Симитли редовно съм виждал патрулка-също нищо не казва.

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от plamenst7 Преглед на мнение
                В poiplaza ги има разделени-недостатък им е обаче,че не е толкова актуална,има доста липсващи камери.В последната версия тук 051 също установих някои липси.На Сливница и Раковска,на Раковска и Дондуков,на Сточна гара има камери,които Гармина не отчита.Освен това на пътя София-Кулата на Симитли редовно съм виждал патрулка-също нищо не казва.
                има ги камерите и на Раковска/Дондуков и на Раковска/Сливница във версия 051. Къде точно е камерата на Симитли и какво ме ограничението?
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Нова стационарна камера с радар в Нова Загора. Координати N42 29.865 E25 59.628 гледа към идващите от града и ограничението е 50 км/ч.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Две стационарни камери с радари в Монтана. Май още не работят, ама гаднички са.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Абе колеги,който прави файла да обърне внимание на ограниченията на скороста и алармите,които се появата в червено над картата.Примерно ограничението е 50 ,а там се появява скорост 97 или 80 км./ч

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от docdobrev Преглед на мнение
                        Абе колеги,който прави файла да обърне внимание на ограниченията на скороста и алармите,които се появата в червено над картата.Примерно ограничението е 50 ,а там се появява скорост 97 или 80 км./ч
                        компилирах на ново. може да пробвате
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Малко от новите стационарни камери с радари
                          На магистрала Тракия на Хепи до Пловдив посока София-Стара Загора N42 11.883 E24 38.029 ограничение 130 км/ч
                          От другата страна посока Стара Загора-София N42 11.914 E24 38.253 пак 130 км/ч ограничение
                          Нова Загора N42 29.855 E25 59.636 посоката на гледане на камерата е за автомобили идващи от към града ограничение 50 км/ч
                          Спирка Моряка между Бургас и Созопол N42 25.995 E27 33.466 ограничение 90 км/ч
                          Между Поморие и Бургас N42 33.682 E27 34.367 ограничение 80 км/ч
                          с. Мурсалево N42 07.025 E23 02.314 ограничение 50 км/ч
                          А версия на латински ще има ли?
                          Последно редактирано от alexmitrany; 30-06-09, 00:54.

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Аз само да спомена, че във версия 0.51 не репортва (не е отбелязана) камерата на Цариградско шосе в София (посока Младост > центъра срещу рекламните знамена на McDonalds) тук:
                            N42 39.651 E23 22.769



                            ...м/у другото, вече са и боядисали окулярите със спрей!

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Спирка Моряка между Бургас и Созопол N42 25.995 E27 33.466 ограничение 80 км/ч горе съм объркал

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Още една стационарна камера-По пътя от Околовръстното на Стара Загора за Магистрала Тракия от дясната страна след разклона за село Меджерито ограничение 60 км/ч N42 21.402 E25 39.379

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X