Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

    Разбрали сме се с Искрен, че един ден ще ми гостувате из Рила, а аз ще се опитам да покарам с вас...

    Коментар


    • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Разбрали сме се с Искрен, че един ден ще ми гостувате из Рила, а аз ще се опитам да покарам с вас...
      Да , а това ще е най-вероятно на 03.05 в неделя , ако нямате нищо напротив, разбира се.
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

        Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
        Да , а това ще е най-вероятно на 03.05 в неделя , ако нямате нищо напротив, разбира се.
        Аз съм за...но за всеки случай в събота по едно контролно прозвъняване на GSMите.

        Коментар


        • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Аз съм за...но за всеки случай в събота по едно контролно прозвъняване на GSMите.
          Ейй, изчакахте да ме няма 5 дни и веднага наредихте перфектна програма без мен. Аз па като се върна ще карам с Жоро XR600
          Per aspera ad astra.

          Коментар


          • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

            И си мълчите че ще карате аАко няма нищо против Аз съм за

            Коментар


            • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

              Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
              И си мълчите че ще карате аАко няма нищо против Аз съм за
              На теб погача ли да ти замесиме за да те каним...
              Нали затова е този форум, освен да пишеш можеш и да четеш.
              Ако досега не си разбрал време е да разбереш..всеки е добре дошъл винаги.

              Коментар


              • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                На теб погача ли да ти замесиме за да те каним...
                Нали затова е този форум, освен да пишеш можеш и да четеш.
                Ако досега не си разбрал време е да разбереш..всеки е добре дошъл винаги.
                Абе разбрал съм Просто се базикам Та какъв е плана за Неделя

                Коментар


                • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                  Аз ще съм готов най-рано 12 часа по обяд и ще съм с вас за малко защото ще ми е първо каране от 6 месеца и не знам колко мога да издържа.
                  Оставам на вас организацията и маршрута а аз ще се закача някъде по трасето.

                  Коментар


                  • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Аз ще съм готов най-рано 12 часа по обяд и ще съм с вас за малко защото ще ми е първо каране от 6 месеца и не знам колко мога да издържа.
                    Оставам на вас организацията и маршрута а аз ще се закача някъде по трасето.
                    НЯма проблеми само групата от София да се разбере ние можем да ги чакаме във Ярлово Ние ще сме около 7 мотора само да кажат към колко и сме там

                    Коментар


                    • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                      Аиде гювеч,мой хора сте.Дано някой почрпи по една ракия,ама не онлайн.
                      Трака е с мойте криволици, но ще се справите перфектно.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                        О мерси серси. Ще го караме 100%
                        От един два дни ме мъчи едно трасе от Кладница до Чуйпетлово, това дето пъвия път минахме по него. Та така и не го научих а това през което минавам обикновенно е поне 2 пъти по дълго и има доста асвалт.Ще се опитам обаче петък или събота да го намеря пътя от къде беше, за неделя ми се иска да минеме с Ники по него та да не обикаляме като лудите, ама ще видиме дали ще успея да го намеря.
                        Последно редактирано от GSXR; 28-04-09, 22:10.
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Аиде гювеч,мой хора сте.Дано някой почрпи по една ракия,ама не онлайн.
                          Трака е с мойте криволици, но ще се справите перфектно.
                          Мерси за трака , ще ходиме да се пробваме по празниците.
                          П.П А за питието, ама нямаш никакви проблеми , може да питаш всички с които сме се засичали.
                          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                          Коментар


                          • До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                            Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                            Браво , много добре сте покарали,но ние поне пишеме , ще караме който иска да заповяда и т.н.
                            Знаех си че някой ще ме изяде.

                            Не писах предварително, защото стана ясно във вторник сутринта, че ще караме, защото и аз и Емо бяхме под въпрос...
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Колеги , ако искате да се разберем да покараме малко заедно , аз миналата седмица на майтап стигнах близо до Перник , ама ще ми дойде в повече, ако от Перник тръгна да карам с вас ако искате може да се срещнем някаде при с. Златуша и от так да караме заедно.

                              А всъщност вие ще ходите ли на Ябълница , ако ходите , би трябвало да минете покрай Сливница или поне близо до нея . И да се присъединя към вас
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Аз лично няма да ходя на Ябланица , за другите не знам.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X