Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от glevkov Преглед на мнение
    А с какъв софтуер могат да се редактират .gpi файлове. Като пусна файла със спид камерите, при приближаване на такава точка, ГПС-а през 5 сек започва да повтаря "Спиид камера ахед" и този звук ако си на червен светофар, може да те накара или да пуснеш ГПС-а през стъклото, или да скочиш от колата. Дайте някакъв акъл, как да се отърва от мъжкия говор на ГПС-а. Каката ми стига
    Кой файл ползваш и с какво устройство си?
    По принцип .gpi файловете не подлежат на редактиране (могат да се отварят с някои програми, но не пълноценно).
    При нужда по-добре да си пипат изходните файлове и да се генерира нов .gpi файл.
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
      Кой файл ползваш и с какво устройство си?
      По принцип .gpi файловете не подлежат на редактиране (могат да се отварят с някои програми, но не пълноценно).
      При нужда по-добре да си пипат изходните файлове и да се генерира нов .gpi файл.
      Качих bgspeedcams_050_cyr и три файла с европейските камери, но и четирите файла ги намерих само в .gpi формат. Устройството ми е 250W

      Коментар


      • До: Спид камери

        Сигурно във файла който ползваш е вкарано въпросното звуково предупреждение.
        Странно е все пак, че го повтаря така. Би трябвало, ако файла е без това звуково предупреждение да се чува камбанката вместо него.
        Аз не съм забелязал подобно поведение .
        Пробвай и с моята версия:
        Прикачени файлове
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от glevkov Преглед на мнение
          А с какъв софтуер могат да се редактират .gpi файлове. Като пусна файла със спид камерите, при приближаване на такава точка, ГПС-а през 5 сек започва да повтаря "Спиид камера ахед" и този звук ако си на червен светофар, може да те накара или да пуснеш ГПС-а през стъклото, или да скочиш от колата. Дайте някакъв акъл, как да се отърва от мъжкия говор на ГПС-а. Каката ми стига
          Зависи от модела на ГПС-а, ако си с гармин, аз такива звуци не знам да има.По-принцип сами си Титка.
          Може да разчовъркаш устройството, да видиш нейде в настройките да не е зададено глас, вместо сугнал/

          Коментар


          • До: Спид камери

            Здравейте, колеги!
            Познат от БМВ форума е оплескал нещо като се е опитвал да си инсталира спийд камерите, а там няма кой да му даде компетентен съвет. Той няма регистрация тук, затова копирам тук питането му от другия форум.

            Първоначално публикуван от M5
            Ситуацията е следната: имам един Garmin Nuvi 200, на който реших да кача координати на камери и радари и да ме известява като наближа някоя. В самото устройство нямаше папка POI, така че аз си направих и качих вътре файловете. След като разкачих gps-а от компютъра, устройството изобщо не щя да тръгне, т.е. включва се, изписва "Зареждане на карти..." и до там. Рестартирах го, ресетвах го, накрая дори изтрих всички потребителски файлове, но пак нищо. Единственото, което се промени, че мина на английски и сега пише "Loading maps...". Като го закача към компютъра нищо не се случва (не засича никакви нови устройства).

            Дайте идеи как да го отблокирам, че утре тръгваме из европата и без навигация ще е доста по-трудно.
            Каквото напишете по темата ще го копирам в другия форум.
            Благодаря ви предварително!

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първо да провери в папка гармин на нувито стоят ли си файловете с разширение "img и unl" и ако си стоят, да го рестартира като при включване задържи пръста в долния десен ъгъл на дисплея и след това следва инструкциите.

              Коментар


              • До: Спид камери

                Кажете ми мога ли да добавя нови места с камери или с патрулки, които дебнат редовно. А за Турция има ли POI камери ?

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Това пише колегата

                  Първоначално публикуван от M5
                  Аз изобщо не мога да видя какво има на устройството. Като го включа към компютъра нищо не се случва. Може би устройството не може да се инициализира и компютъра въобще не го засича. Иначе го рестартирах N на брой пъти, ресетвах го, не знам дали дава индикация, че се е ресетнало успешно, аз поне не видях някаква индикация. Накрая направих и това с долния десен ъгъл, но освен, че изгуби българския език друго не стана.

                  Днес го оставих в сервиза на Геотрейд. За съжаление сервизния техник ще дойде чак утре, така че ще пътувам по старомодния начин - с хартиени карти.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от someone Преглед на мнение
                    Това пише колегата

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38756
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Някой има ли актуалните спийд камери за Гърция? Наближават почивни дни и доста народ ще тръгне на там..

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от smut Преглед на мнение
                        Кажете ми мога ли да добавя нови места с камери или с патрулки, които дебнат редовно. А за Турция има ли POI камери ?
                        за турция на практика няма спид камери.

                        в турция катаджиите са двойка коли които нямат постоянни засади /лично мнение/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от someone Преглед на мнение
                          Здравейте, колеги!
                          Познат от БМВ форума е оплескал нещо като се е опитвал да си инсталира спийд камерите, а там няма кой да му даде компетентен съвет. Той няма регистрация тук, затова копирам тук питането му от другия форум.



                          Каквото напишете по темата ще го копирам в другия форум.
                          Благодаря ви предварително!
                          и аз имах шъщия проблем в сервиза ми го оправиха с нуви 205 сум

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            кОЛЕГИ ИМА ЛИ НЯКАКВА НАСТРОЙКА НА NUVI 255BG КОГАТО КАРАШ С НАД ДОПУСТИМАТА СКОРОСТ ДА ТЕ ПРЕДУПРИЖДАВА С НАДПИС ИЛИ ЗВУК?

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Инсталирам,тръгва,но ми е на маймуница всичко.Нуви 300...някакви идеи как да ги чета?
                              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от primakomers Преглед на мнение
                                кОЛЕГИ ИМА ЛИ НЯКАКВА НАСТРОЙКА НА NUVI 255BG КОГАТО КАРАШ С НАД ДОПУСТИМАТА СКОРОСТ ДА ТЕ ПРЕДУПРИЖДАВА С НАДПИС ИЛИ ЗВУК?
                                Настройки -> Точки на близост -> Предупреждения... -> Смени... -> слагаш отметка -> OK
                                Първоначално публикуван от outback Преглед на мнение
                                Инсталирам,тръгва,но ми е на маймуница всичко.Нуви 300...някакви идеи как да ги чета?
                                Ползвай файла на латиница .
                                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X