Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нова карта на Турция

    На какъв език ти е клавиатурата- Американски английски или GB английски? С какъв уред си?
    С горния пост исках да кажа , че го намирам в Spell. Изписвам го и той си излиза.

    Коментар


    • До: Нова карта на Турция

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      На какъв език ти е клавиатурата- Американски английски или GB английски? С какъв уред си?
      С горния пост исках да кажа , че го намирам в Spell. Изписвам го и той си излиза.
      GB английски,Н95 Гармин МХТ упдейтнат до вер.5.00(40).Може би на Н95 да не става, което не ми се вярва много, все пак 2008.07 раб оти без проблем.

      Коментар


      • До: Нова карта на Турция

        Потвърждавам , на Nokia E51 също не работи коректно , но на Nuvi710 всичко е без проблем. Последната версия с която работи правилно на Нокия е 2008.07.

        Коментар


        • До: Нова карта на Турция

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Потвърждавам , на Nokia E51 също не работи коректно , но на Nuvi710 всичко е без проблем. Последната версия с която работи правилно на Нокия е 2008.07.
          Благодаря milstan.Ясно, повредата е в моят "телевизор" .

          Коментар


          • До: Нова карта на Турция

            Излезе версия за MapSource.
            Качена на спелеото.
            Последно редактирано от milstan; 17-04-09, 18:09.

            Коментар


            • До: Нова карта на Турция

              може ли линк за мап сорс версията

              Коментар


              • До: Нова карта на Турция

                http://forum.ppcwarez.org/viewtopic.php?f=236&t=64140

                Коментар


                • До: Нова карта на Турция

                  моля дайте линк за готов img файл тъй като нямам достъп до ftp-то

                  Коментар


                  • До: Нова карта на Турция

                    На предната страница линка за ppcwarez не ти ли върши работа? Там има линк на rapidshare.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                      На предната страница линка за ppcwarez не ти ли върши работа? Там има линк на rapidshare.
                      благодаря ти но там е 2008.10 аз имах в предвид 2009 ако може но благодаря ти отново за бързия отговор

                      П.П: тъй като незнам как да изтрия предният пост искам да кажа само че си изтеглих картата благодаря на всички
                      Последно редактирано от asterix85; 14-05-09, 18:03.

                      Коментар


                      • До: Нова карта на Турция

                        Тъй като преди седмица обиколих половин Турция, съвета ми е да ползвате старата карта. В новата няма част от магистралите, а някои пътища показани като първокласни са си чист черен път, само за мотори

                        Коментар


                        • До: Нова карта на Турция

                          Ай стига, възможно ли е в старата версия да има тези магистрали, а в новата - не .
                          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                          Коментар


                          • До: Нова карта на Турция

                            Естествено, че в старата версия ги няма, но има пътища по крайбрежието между Анталия и Адана, които тук са пропуснати, а са добавени пътища през планини, в които се забихме и 40 километра минавахме яко по камъни, през 8 малки реки и едно свлачеще, по път, обозначен от минаването на козите. А по новата карта трябваше да е един първокласен път с широки платна. Новата карта е по-тежка и пълна с глупости от сорта, че са нанесени всички военни поделения в Турция. Аз казвам мойто мнение, пък всеки да си ползва която хареса. Между другото участъка на магистралата, за който писах в предния пост е завършен преди излизането на картата, но не включен.

                            Коментар


                            • До: Нова карта на Турция

                              Здравейте.Изтеглих си картата от цитирания по долу линк и след като го преименувах на gmapprom1.img го качих във вътрешната памет на Garmin nuvi 255

                              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                              ето за този файла се твърди, че решава въпроса с търсенето по адрес на новата карта. не съм го тествал все още, просто бързам да споделя.

                              http://rapidshare.com/files/209121572/GMAPSUPP.IMG


                              До тук добре, но при стартиране на апарата ми излиза съобщение, че не може да отключи картите и в списъка с карти не се появява турската.Нещо явно аз греша, но за първи път се опитвам да кача нещо на навигацията и най вероятно бъркам.Ако някой може да ми помогне ще съм изключително благодарен.
                              Приятен ден.

                              Коментар


                              • До: Нова карта на Турция

                                Първоначално публикуван от fero Преглед на мнение
                                Здравейте.Изтеглих си картата от цитирания по долу линк и след като го преименувах на gmapprom1.img го качих във вътрешната памет на Garmin nuvi 255



                                До тук добре, но при стартиране на апарата ми излиза съобщение, че не може да отключи картите и в списъка с карти не се появява турската.Нещо явно аз греша, но за първи път се опитвам да кача нещо на навигацията и най вероятно бъркам.Ако някой може да ми помогне ще съм изключително благодарен.
                                Приятен ден.
                                Трябва ти ключ за картата!
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=36646

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X