Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Е ти ми разби представите за аритметика! На моята бутилка пише 60 литра, размерите са 30см диаметър, 90 см дължина... По сметки твоята я изкарах към 50 литра.
    Мерих по тъмно.. Утре ще се кикерча да видя по добре.

    Коментар


    • #32
      До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Рано или късно трябва да се почне


      Разбира се , не питах първо разбирачите и отидох направо при газаджиите. Монтирали са ми вакумен изпарител, а е трябвало да искам електрически.
      Не ги разбирам тия работи, .
      Спокойно! .....Ако това е снимка на твоя изпарител той е електрически

      Коментар


      • #33
        До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

        Абе всичко до тук добре. Само не разбрах защо не и сложиш агресивна шарка гуми? Какво те притесняват?
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #34
          До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

          Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
          Абе всичко до тук добре. Само не разбрах защо не и сложиш агресивна шарка гуми? Какво те притесняват?
          Всъщност ще сложа гуми за каквито има пари

          Коментар


          • #35
            До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

            Отдавна се канех да си монтирам радиостанцията в джипката, но нямах подходяща антена.
            Преди няколко дни отидох до интегра само да видя какви имат.. и се прибрах с антена, стойка и кабел
            Антената е копие на Даймонд SG7500.

            Първоначално бях монтирал стойката с антената така :











            Естествено, първия клон я обърна надолу. Добре че стойката не я бях затегнал много. Чудих се къде да я закача , хем да е на разстояние от капака, хем да е защитена от клоните , хем да не се налага пробиване, рязане и т.н.
            Намерих удобно място на стойката за рег. номер.











            Моментално се заврях в шубраците да я тествам





            Никакви проблеми. Остава само да намеря подходящо място за радиото, че се подмята между седалките.

            Едит: Антената много лесно се отвива от стойката , има си и гумена тапичка.


            Помежду другото докато подскачах по витошките камънаци ми се разхлаби захвата на газовата бутилка
            Трябва да се подсили.
            Последно редактирано от Венци- малкия; 08-04-09, 17:00.

            Коментар


            • #36
              До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

              Ползвах същата стойка. И аз не я затягах много, за да не се троши антената. Само не забравяй шестограмчето да ти е подръка.

              Коментар


              • #37
                До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                Добре си се справил, майсторе...

                а какво е радиото, все пак?

                дай малко фотки

                Коментар


                • #38
                  До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                  А резервната гума ?
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                    Радиото е Алинко ДР599. Като го монтирам , ще го наснимам.

                    Резервната гума нямам стойка за сега.
                    Като направя подсилена стойка , антената ще е закачена на резервната гума.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                      не съм се заглеждал подробно , но ми се струва, че на модела с горните габарити, какъвто е твоя, резервните гуми са доста по-централно и нависоко. Може би ако вземеш стойка от другия модел ( Ако въобще разликата е в стойките а не в дупките за монтажа им) , може да побереш антената между гумата и поставката за номера
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                        не съм се заглеждал подробно , но ми се струва, че на модела с горните габарити, какъвто е твоя, резервните гуми са доста по-централно и нависоко. Може би ако вземеш стойка от другия модел ( Ако въобще разликата е в стойките а не в дупките за монтажа им) , може да побереш антената между гумата и поставката за номера
                        Е, чак пък доста.

                        Стойка може да вземе от другия модел, ама задната дясна светлина няма да се вижда винаги добре от задния шофьор, защото гумата е изместена надолу и надясно, и от определен ъгъл (разбирай, ако задния водач е достатъчно близо) нагоре, няма да се вижда добре - ще е полузакрита от резервната гума.

                        Не че е особено голям проблем, ама все пак имай в предвид.

                        А според мен - най-добре да си направи каквато стойка на него му харесва. Не е кой-знае каква философия. Щом може да се избяга от кожодерите в моргите - най-добре.

                        Иначе, кефи ме идеята за закачане към резервната гума - там е най-здраво.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                          Венци, сега да те питам къде ще сложиш жената и децата като си махнал задната седалка ......
                          2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                          2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                          2007 HOMDA FMX 650

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                            Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                            Венци, сега да те питам къде ще сложиш жената и децата като си махнал задната седалка ......
                            Не аз , ами ти бърза да се ожениш

                            В интерес на истината мислех ,че няма да ми се налага да возя някой.
                            За 7 години в предната ми кола , на задната седалка са сядали само 2 пъти
                            Но сега все повече желаещи да се повозят


                            ПС. Утре трябва да дойдат фланците от Явор

                            Не ми харесва тая болест. Много бързо се развива.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Не аз , ами ти бърза да се ожениш
                              Благодаря че отново ми го напомни!

                              Успех с начинанието, с интерес ще следя темата и подобренията по джипката.
                              2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                              2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                              2007 HOMDA FMX 650

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                                Събота , когато почивам винаги спя до късно следобед.
                                Обаче днес като знам, че фланците са в колата станах рано рано към 10

                                Фланците :





                                Предните гуми:





                                Преди фланците :



                                и с тях ..



                                последва и монтажа на задните гуми



                                изгледи ..















                                Исках да тествам как е с фланците , но все пак е празник и ще засядам на маса


                                ПС. Благодаря на Явор-Вромос за бързата реакция и доставка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X