Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клюки около 4.80 ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Клюки около 4.80 ?

    Разбирасе че я развиваме в 2-те посоки. Има много нови данни и по пътищата.

    Коментар


    • #17
      До: Клюки около 4.80 ?

      Съгласен съм напълно с теб,просто kiril_bulgaria много често използва думичката "трябва",стори ми се като повишаване на тон

      извинявам се за спама
      ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

      Коментар


      • #18
        До: Клюки около 4.80 ?

        Колеги, не съм искал да обидя някой или да повиша тон. Ако така е прозвучало, моля за извинение.
        Всеки един от нас двамата е погледнал нещата от своята камбанария. Разбира се, че карта на селца и паланки в Родопите е хубаво нещо.
        Но аз съм от този тип потребители, които в никъкъв случай по чукарите неможеш да ме накараш да ходя.
        Обичам асвалта и морето, с лодката за риба.
        Въпроса ще го поставя така: Колко от ползвателите на картата идват на море? И колко ходят по чукарите? И според мен, за да бъде масова, трябва да се развива в посока към "асвалта". Защото труда, вложен в нея трябва да се възвърне в звън на монети. Г-н Сабин и колектив също имат семейства.
        Г-н Събин засега е намерил подходящият баланс, нека да видим на "живо" 4.80 и тогава да коментираме.

        Коментар


        • #19
          До: Клюки около 4.80 ?

          Въпроса ще го поставя така: Колко от ползвателите на картата идват на море? И колко ходят по чукарите? И според мен, за да бъде масова, трябва да се развива в посока към "асвалта".

          Напълно те подкрепям, и заради това използвам няколко Гармински карти без да разчитам само на 1

          Коментар


          • #20
            До: Клюки около 4.80 ?

            съгласен съм,прав си
            ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

            Коментар


            • #21
              До: Клюки около 4.80 ?

              Колеги, a кога ще е готова 4.8 знае ли някой?
              Не че 4.7 не върши работа де, ама от чисто любопитство да попитам.

              Коментар


              • #22
                До: Клюки около 4.80 ?

                Никой не знае, дори и създателите и

                Сериозно, мисля че до седмица две ще я пуснем. Тя щеше да излезе по рано, но в последният момент вкарахме някой доста интересни неща ... ще видите

                Коментар


                • #23
                  До: Клюки около 4.80 ?

                  Искам да попитам 4.80 ще има ли пак Mapsource версия и ако да, в нея ще има ли данни за видовете растителност и изолинии?
                  Дано да има, защото за хората с Гармини само с малка вградена памет единствения начин е зареждане на региони през Mapsource...
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    До: Клюки около 4.80 ?

                    Първоначално публикуван от nick_todorov Преглед на мнение
                    Искам да попитам 4.80 ще има ли пак Mapsource версия и ако да, в нея ще има ли данни за видовете растителност и изолинии?
                    Дано да има, защото за хората с Гармини само с малка вградена памет единствения начин е зареждане на региони през Mapsource...
                    За съжаление не, но ако помагате за разработката и изпращате тракове, мога да ви "пиша" като бета тестър и да получите такава версия. За публично сваляне няма да я има защото продукта с растителността и многото "екстри" не е OFRM Bulgaria и не може да се сваля от FTP-то. В OFRM Bulgaria единствено ще добавим версия с изо линии.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Клюки около 4.80 ?

                      Първоначално публикуван от kiroji
                      А ще се реши ли и проблема с еднопосочните улици?
                      Все пак е кофти като ти кажат:
                      Завии в дясно а улицата е затворена или еднопосочна!
                      Ако си открил такива места, пращай ги на имейла за поддръжка и ще решат съответния проблем .
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • #26
                        До: Клюки около 4.80 ?

                        Първоначално публикуван от forko
                        Момчета,
                        Надявам се, че не сте забравили за проблема с Нюви 765 и топографската информация, за който си говорихме тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...929#post619929
                        този проблем не е в картата а в Нювито. Гармин обаче знаят за него и работят по въпроса. Проверявайте за нов фърмуер от време на време.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Клюки около 4.80 ?

                          Относно коментарите за морските курорти - там дето се вика от една година за друга няма две еднакви къщи или два еднакви хотела. Просто не виждам как ще може да се поддържа ъпдейтната.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            До: Клюки около 4.80 ?

                            Благодаря, ъпдейтвам го редовно, но все още не са го закърпили. Все пак би било добре, ако я направите да може да се изключва топографията.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Клюки около 4.80 ?

                              Мисля да купувам картата, струва ли си да се изчака новата версия, знам че мога да я ъпдейтна, но дали е по-добре да с по-малко ъпдейти или няма значение.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Клюки около 4.80 ?

                                ако ти се чака - чакай си. Иначе заменяш един файл с друг със същото име - къв е проблема с многото ъпдейти?? Ако си купиш 4.8, няма ли за 2 години да я ъпдейтваш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X