Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

    Искам да благодаря на организаторите за възможността да изпитаме и ние емоцията и адреналина от състезанието.
    Наистина показахме, че можем не само да пишем.
    Искам също да благодаря на всички участнички от клас "форум" за изключително спортсменското отношение.
    Да не забравя и мениджъра на нашия клас Злати- справи се чудесно.
    С нетърпение очаквам да бъде обявен следващия кръг.


    П.П. Ето няколко снимки и от мен
    Прикачени файлове
    [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

    Коментар


    • #92
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

      Здравейте и от мен!
      Честито на всички дами, които се качиха на почетната стълбичка, както и всички останали, които се включиха в надпреварата! Поздравявам Тодор Христов за поредното добре организирано състезание!!! Всичко беше страхотно!

      Благодаря отново на Жоро Хаджиев за подкрепата. Този път се беше заел доста сериозно с подготовката ми за това състезание. Освен че направихме няколко тренировки, той отдели един цял ден, за да направим 120 километров преход, който за мен беше истинско изпитание.

      Преди да започне състезанието с Жоро потренирахме на трасето и се подготвяхме за първия ден- надпреварата с АТВ- та. Въпреки студеното време и калта, той до последно ми даваше напътствия за предстоящия старт. Следеше как карам и за миг не ме изпускаше от поглед. Дори когато направя грешка, ме връщаше отново, докато не му хареса как се справям.

      Това състезание много яко ме изкефи. Имаше страхотни емоции и през двата дена.
      През първия ден най-голямо бе напрежението за мен във финалната серия. Не си чувствах ръцете и на моменти не можех да давам достатъчно газ. В последната обиколка, дори се наложи да давам газ почти с длан. Доста се поизкаляхме, но пък си струваше!
      Поздравявам нашата нова състезателка в „Крейзи Джоб”- Пламенка, която според мен направи доста успешен дебют и заслужено взе първото място.

      Втория ден с джипките също премина с много емоции- особено за мен и Жоро. Благодаря му, че беше мой навигатор, удоволствие бе за мен да караме заедно.
      По време на квалификациите се справихме отлично. Дадохме най- добро време, но при едно изпреварване в последната обиколка, от скока който направихме се изкриви амортисьора. Повредата беше сериозна. Докато не започна финалната серия се колебаехме дали изобщо да стратираме, защото джипката нямаше да издържи. В последния момент решихме да караме. Крепяхме колата, опитвайки се да завършим, но тя не издържа. При втората обиколка дясното ни колело падна. И в крайна сметка останахме на трето място.
      Изключително много ми хареса как протече състезанието и през двата дни.
      Надявам се и следващият кръг на „Грация и мощ” да бъде изпълнен с толкова много емоции и незабравими преживявания.
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-02-09, 20:31.

      Коментар


      • #93
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

        И още интересни снимки от "рулетката" съвместна продукция на "Росен & Грации"
        Галя Генова "яхна" Соня Бубова и я изпревари "хлъзгайки се" по ламарините





        А на влизането в "рулетката" трафика си го биваше...до последно





        Таня и Рени плътно една зад друга...на една броня дистанция





        И победителките Диляна Лагадова и Соня Бубова



        Коментар


        • #94
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

          Има и една съвместна продукция на ''Тодор & Росен'',но за съжаление стъклото на ''полариса''много ''вибрираше'' Харда на камерата залепена за стъклото не можа да го понесе и изключи
          Ето малка част от записа http://www.vbox7.com/play:9421d6aa
          Благодаря на Тодор Христов за возенето по трасето и за помоща при снимките

          П.П.Следващия път ще взема подходяща камера за целта
          LZ4RG

          Коментар


          • #95
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

            Ето и една малка част от нещата, които успя "да види" моят фотообектив.
            За съжаление присъствахме само през първия ден.
            Поздрави на всички участнички за ентусиазма и майсторството, както и на организаторите - за хубавото събитие.
            Прикачени файлове
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #96
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Дебют направи Маринова (съпруга на Спортния Комисар Иван Маринов )
              обаче той така беше я инструктирал да пази МитсуШибито, че тя не успя да се класира за финалните серии


              Не си разбрал г-н Христов. След малка демонстрация на Долфи как се кара без гуми на кал и жена ми реши да покаже, че това е фасулска работа, но и тя както много други бе принудена да признае, че шампиона за това шампион защото прави неща, които са трудни за другите.
              Мисля, че и хареса и за другия път доста ще притесни фаворитките. Все пак това и беше дебют, а и ако беше направила нещо повече, някой като г-н Мончев щеше да заподозре моя намеса в резултата.
              Важното е, че стана едно добро състезание и всички са доволни и кроят планове за следващото състезание.

              Коментар


              • #97
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                Състезанието ще се излъчи по ХОБИ ТВ в петък- 27.02 от 15:00ч. с повторение от 21:00ч.
                Приятно гледане!

                Коментар


                • #98
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                  Страхотно шоу сте направили.
                  Много добре отразено, виждам че калта може да бъде доста красива и привлекателна
                  И както спомена някой по-горе това е една много добра реклама на офф-роад спортовете, продължавайте все по-добре.
                  .

                  Коментар


                  • #99
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                    Отново много експедитивно и добро отразяване в "Монитор"


                    Коментар


                    • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                      По информация на мАнаджера на "Дони Виненка Рейсинг Тим", тази вечер по БТВ в "Шоуто на Слави" ще гостува Екатерина Стратиева и ще говори за представянето си на "Грация и Мощ" в Троян с много видео кадри
                      В събота в 18.30 по ТВ 7 в предаването "Мото Авангард" ще има обширен репортаж от участничката в клас ВИП Сузана Филчева

                      Коментар


                      • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                        Представянето на Екатерина Стратиева в "Шоуто на Слави"



                        Коментар


                        • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                          Утре не пропускайте предаването "Мото Авангард" по ТВ7
                          В следващия брой на "4х4 Оффроуд Списание" ще има подробен репортаж с много снимки

                          Коментар


                          • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                            Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
                            Състезанието ще се излъчи по ХОБИ ТВ в петък- 27.02 от 15:00ч. с повторение от 21:00ч.
                            Приятно гледане!
                            Ще може ли някой да качи предаването по "Хоби" тв, защото за жалост нямам цифрова телевизия, а много искам да го гледам.
                            Благодаря предварително.
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 20-02-09, 19:57.

                            Коментар


                            • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                              Малко снимки и от мен























                              Коментар


                              • До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                                Представяне на състезанието от TV7 MOTOAVANGARD http://www.motoavangard.com/?p=4846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X