Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво знаем за жените?... ;-)))))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво знаем за жените?... ;-)))))

    Eдин човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил:
    ‘Защото цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание. Човекът спрял мотора си и казал:
    ‘Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам.’ Господ му отговорил:
    ‘Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество.’ Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал:
    ‘Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените: искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.’
    И Господ му отвърнал:
    ‘Две или четири платна искаш на тоя мост?’


  • #2
    До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

    Аз като човек с приличен стаж в брачния и семеен живот - 8 години брак + 2 деца потвърждавам горното на 100%
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #3
      +1

      Не можеш да разбереш някой които сам не се разбира ( дамите от форума правят изключение )
      Последно редактирано от cveti; 28-12-08, 12:48.
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #4
        До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

        Да не се обидят жените тук във форума, нали този раздел е за шегички , но любима фраза от култовия филм с Джак Никълсън - As Good As It Gets ("Колкото токова") ми е:

        Въпрос към Джак Никълсън от русата секретарка на неговата издателка (на книги):
        How do you describe women so well?
        Той:
        Well... I think of a man, then i take away reason and countability...

        Коментар


        • #5
          До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

          Има три вида логика: формална, женска и тази на жена ми.

          Коментар


          • #6
            До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

            Лошото на тази тема е,че всички вие сте напълни прави.
            +1000.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #7
              До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

              Какво искат мъжете, какво искат жените и какво се случва когато сключат брак.
              1. Мъжа ще плати 2 лева за нещо, което струва 1 лев, но той иска да има.
              Жената ще плати 1 лев за нещо което струва 2 лева, но не й е нужно.
              2. Жената се притеснява за бъдещето си докато не се омъжи.
              Мъжа не се е притеснява за бъдещето си, докато не се ожени.
              3. Успял мъж е този, който изкарва повече пари от колкото жена му може да изхарчи.
              Успяла жена е тази, която може да намери такъв мъж.
              4. За да е щастлива една жена с мъж, тя трябва да го разбира и поне малко да го обича.
              За да бъде един мъж щастлив, той трябва много да обича жена си и да не се опитва да я разбира.
              5. Женените мъже живеят по-дълго от неженените. Но женените мъже имат много по-голямо желание да умрат.
              6. Всеки женен мъж трябва да забрави за неговите грешки. Няма смисъл двама души да помнят едни и същи неща.
              7. Мъжете се събуждат добре изглеждащи, както са си легнали. Жените, по някаква причина се преобразяват през нощта.
              8. Когато се омъжи, жената очаква, че мъжа й ще се промени, но той не се променя.
              Когато се ожени мъжа, очаква че жена му няма да се промени, но тя се променя.
              9. Жената има последната дума във всеки спор. Всичко, което мъжа каже след това, е началото на нов спор.

              Коментар


              • #8
                До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                Мъже, поне на свободните от вас пожелавам да си намерят такава жена, че да се смеят пренебрежително на горенаписаното!
                Ние също не ви разбираме, но за да общуваш с някого не е задължително да го разбираш, достатъчно е да го ПРИЕМАШ. Това важи и в двете посоки.

                /Айде пак да направя препратка към книгите за Марс и Венера. Трябва да ги направят задължителни за изучаване в училище. Може би тогава поне войните между половете ще спрат... /
                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                Omnia vincit amor !

                Коментар


                • #9
                  До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                  Имам чувството, че всички жени четат една и съща книга. Много съм я търсил, но безуспешно... (търся я за да я изгоря)
                  sigpic

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                    Мъже, поне на свободните от вас пожелавам да си намерят такава жена, че да се смеят пренебрежително на горенаписаното!
                    Ние също не ви разбираме, но за да общуваш с някого не е задължително да го разбираш, достатъчно е да го ПРИЕМАШ. Това важи и в двете посоки.

                    /Айде пак да направя препратка към книгите за Марс и Венера. Трябва да ги направят задължителни за изучаване в училище. Може би тогава поне войните между половете ще спрат... /

                    Няма, няма да спрат. Говорим на различни езици, мислим по различен начин и все ще се намери някой, който иска да властва над другия....
                    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                      Насе, това с властването не зависи от пола, ами от човека. Докато има битки на его, така ще е. Но в една връзка битките на егото не са в интерес на връзката. Е, поне за мен връзката е конструктивен съюз между двама души. За други може да значи друго и мнението ми няма да е меродавно.
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                        Момчета, да се захващаме да Му помогнем, а? Дори и две платна са си мнооого работта...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Момчета, да се захващаме да Му помогнем, а? Дори и две платна са си мнооого работта...
                          Мислиш ли, че като го направим ще започнем да разбираме жените!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                            Не, но на кого му пука, нали ще можем да си караме до Хаваите...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                              Джорджо ... има и по-лесен вариант да стигнеш до Хаваите ....

                              Купи си яхта!!!
                              В краен случай .... малко реактивно самолетче ....
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X