Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 4,70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ОФРМ Геотрейд 4,70

    Има ли смисъл на 750Т да слагам топо карта? Ще показва ли нещо повече от другата карта (без топо инфото)?

    Коментар


    • #77
      До: ОФРМ Геотрейд 4,70

      На устройствата, които не поддържат топографски функции, визуално топо-вариантите ще изглеждат по същия начин както и стандартните варианти на ОФРМ Геотрейд. Функционално обаче, ще заемат над три пъти повече място като памет и ще работят малко по-бавно, и поради това препоръчваме на такива устройства да се инсталира един от стандартните варианти - най-добре CYR или LAT (в зависимост от поддръжката на кирилица и личните предпочитания).
      Последно редактирано от sabin; 27-11-08, 07:19.
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #78
        До: ОФРМ Геотрейд 4,70

        тенкс, team

        Коментар


        • #79
          До: ОФРМ Геотрейд 4,70

          Първоначално публикуван от dellio Преглед на мнение
          .. след като рагледах новата версия установих че няма път между Смолян и Пампорово а такъв има поне през последните 40 години даден е обиколния маршрут през кв.Устово-Рожен-Проглед който общо взето се използва от товарни автомобили ...
          Интересното е, че пътят като че ли си е там, но не се вижда.

          Като го гледаш на картата, изглежда прекъснат в района на Пампорово. Но ако зададеш да те рутира - вместо да заобиколи от друго място, прекарва маршрут през място, на което уж път няма.
          Прикачени файлове
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #80
            До: ОФРМ Геотрейд 4,70

            Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
            Може ли някой да пусне скрийншоти как изглежда офроад картата на телефон с ГарминМобилеХТ.
            Изглежда по абсолютно същия начин, както изглежда на устройства за кола. Даже цветовите схеми за ден и нощ са същите
            Car device: Garmin Nuvi 760
            Paragliding device: Garmin 76 CSx
            Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

            Коментар


            • #81
              До: ОФРМ Геотрейд 4,70

              Пътя си е там, но типът му е объркан и е писан като "пряка" а не главна улица. Ако приближите достатъчно на това място ще видите че е там

              Коментар


              • #82
                До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Пътя си е там, но типът му е объркан и е писан като "пряка" а не главна улица. Ако приближите достатъчно на това място ще видите че е там
                Вярно. От 200 м. надолу се вижда
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #83
                  До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                  пътя си е там вярно има малък проблем но иначе картата е страхотна 10Х

                  Коментар


                  • #84
                    До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                    Тук е мястото и аз да благодаря на Събин и екипа му за гласуваното ми доверие и по-точно за това, че са качили изпратени от мен тракове в последното обновление на картата.
                    [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                    Коментар


                    • #85
                      До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                      Здравейте имам и аз едно питане, отново не мога да търся по адреси в кв.Аспарухово във Варна. Аз ли нещо греша или ....проблема не е оправен.

                      Коментар


                      • #86
                        До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                        За да търсите в кв.Аспарухово, задайте неговото име в полето "Въведете град", вместо Варна, и когато се появи в списъка го изберете.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #87
                          До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                          До тук добре ама като се стигне до номера на улицата, казва че няма такава.Много странно... Иначе самите имена на улиците излизат...?

                          Коментар


                          • #88
                            До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                            Картата е много добра. Новата визия е супер, и с толкова много POI точки

                            Respect към екипът създал картата!

                            Коментар


                            • #89
                              До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                              Браво!!!
                              Вчера си качих TOPO картата и много ми хареса новия и облик супер!!! Май има някои неточности в изписването на имената на POI точките ( магазин Комо е написан Камо ) ама сигурно е заради големия зор който Ви давахме да пуснете новата версия.

                              Коментар


                              • #90
                                До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                                Имам следния въпрос, незнам дали може да се оправи и дали някой го е забелязал, ама мен много ме дразни

                                Когато карам по улиците, без да е включена навигацията, горе ми пише по коя улица се движа в момента. Да, обаче когато вляза в града, не ми пише коя улица се движа, ами коя е "отпред".
                                Е не мога да разбера, какво значи това - коя улица е от пред а и не ме интересува. Искам да ми изписва по коя улица се движа в момента.
                                Има ли начин да стане това и ако да, как да си го настроя ? Защото на Нуви 200 на колегата си пише по коя улица се движи, но на моето 760 ми пише коя е "отпред"
                                Car device: Garmin Nuvi 760
                                Paragliding device: Garmin 76 CSx
                                Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X