Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо hummer H1 не става за offroad?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Защо hummer H1 не става за offroad?

    Мисля че с това темата окончателни заслужи място в раздел спам и бъзици

    Понеже така или иначе обречеността и беше заложена още в заглавието, може ли поне да сменим заглавието на "Защо hummer H1 не става за offroad както е дефиниран в еди коя си алинея на международния offroad кодекс по силата на който местност при която дърветата са на разстояние над 1.51м, не спада към клас offroad пък ако ще свинкя на джамия да се качи" ?

    Също предлагам да пратим на организационните комитети на дакар, баха, и всички други пустинни състезания телеграма че от това тяхното и чеп за зеле не става, и че грам претенция не могат да имат за истински offroad.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #47
      До: Защо hummer H1 не става за offroad?

      А трябва ли да имат? Това са ралита.

      Коментар


      • #48
        До: Защо hummer H1 не става за offroad?

        Ми не знам, не съм специалист, все си мислех че под offroad се има предвид движение извън пътя, и че дакар и подобните му състезания спадат към тази категория. Не знаех че има ограничение за максимално разстояние между дърветата. Ще запиша исландските състезания във вулканична пепел като пепелроуд, а карането по морени и камънак - като камънакроуд. Май ще трябва и Ладога да я измъкнем от категорията offroad при това положение, язък ти за усилията по отразяването и
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #49
          До: Защо hummer H1 не става за offroad?

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Мисля че с това темата окончателни заслужи място в раздел спам и бъзици

          Понеже така или иначе обречеността и беше заложена още в заглавието, .....
          Хубаво. Горд съм със себе си. А сега мога ли да помоля за съвет? Как да формулирам заглавието на тема, така че да носи същия смисъл на въпроса, но без да печели хумористични награди на форума. Или да разбирам, че в offroad-bulgaria просто няма място за дискусии за Х.... (не искам да ме чуят, затова така)
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #50
            До: Защо hummer H1 не става за offroad?

            Бе дайте един Хъмър бре! Дайте да тестваме. Хора с връзки, познати, т'ва-онова все нещо да уредим. Ако трябва и молба до официалното представителство да изпратим, та белким ни предоставят Х1 за тестове. Плувал, не плувал, в ютуба незнам си какво...

            Кой ги внася тия екземпляри? Всички сме брат'чеди, все някой ще работи в представителството да уреди един.

            Коментар


            • #51
              До: Защо hummer H1 не става за offroad?

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Е никой ли няма хамър от правилните, да дойде на една разходка и да се свърши с това става или нестава. А колко гори на черно някой знае ли?
              ами....не знам дали военните са го сметнали като другите Н1 има 87 (само...???) литров резервуар..а двигателя му е 3,7 литров Вортек. но ако се има предвид..че всяка армия си има щаб-подръжка на не повече от 200 км.. значи...тез 87 литра гориво би трябвало да му стигнат....
              понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
              ********************************
              JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
              Honda Shadow VLX 600 - 1999
              FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


              0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
              Влади

              Коментар


              • #52
                До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                ,....

                Кой ги внася тия екземпляри? Всички сме брат'чеди, все някой ще работи в представителството да уреди един.
                Тези точно (Н1) никой не ги внася... От официалното представителство само спама (2, 3, Sut...)
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #53
                  До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                  Молба до посолството на САЩ или лично до Щварценегер.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                    Хубаво. Горд съм със себе си. А сега мога ли да помоля за съвет? Как да формулирам заглавието на тема, така че да носи същия смисъл на въпроса, но без да печели хумористични награди на форума. Или да разбирам, че в offroad-bulgaria просто няма място за дискусии за Х.... (не искам да ме чуят, затова така)
                    "Защо машината Х не става за офроуд от еди какъв си тип" би свършило работа.
                    В противен случай всичко останало е безпредметно. При положение че си заложил някакво условие в израза offroad, който е част от уравнението, не може това условие да остане скрито за хората които се опитват да решат уравнението. Защото иначе звучи просто странно. Това е като да пишеш "Защо от Ана Фалчи жена не става", и после се разбере че не става понеже не умее да реди плочки.

                    А иначе няма и как да ги внасят, Н1 го спряха 2006та година. Нормално харчи около 22 на сто, дизел.
                    Последно редактирано от Goblin; 24-11-08, 22:38.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #55
                      До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                      Молба до посолството на САЩ или лично до Щварценегер.
                      добре.. ще услужат с хамър...но къде трябва да се зареди..преди излизане от посолството или веднага преди офроуд-теста...? или и в двата случая...?
                      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                      ********************************
                      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                      Honda Shadow VLX 600 - 1999
                      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                      Влади

                      Коментар


                      • #56
                        До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                        Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                        То и на виетнамката може
                        значи и тя "не става" - висока, широка... с глезотии...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #57
                          До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                          От Лук, ОМ и т.н. ще измолим необходимото количество.
                          Тук Офроуд-България ли сме или к'во?

                          Сериозно ви казвам. Хайде на намерим един брой и после извращения.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            "Защо машината Х не става за офроуд от еди какъв си тип" би свършило работа. ......
                            По принцип имаш право, но в случая съм убеден (и едва ли ти не го знаеш), че изобщо не е в това въпроса. Или бъркам....?
                            Както и да е, не ми се обяснява. Аз когато бях по-фен на въпросната играчка си намирах къде да чета за нея. Сега да кажем, че не ми е приоритетна тема. Просто като видя какви глупости се пишат ме хваща яд и се потдавам на изкушението да подхвана....
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #59
                              До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                              Разстоянието между дърветата е важно още преди проектирането. Когато се прави ТТЗ. Така че това което ще произвеждат, да може да маневрира в гората. Без да му правят просеки, и прочее инженерни дейности, които създават какъв да е, но ПЪТ!
                              Колко пъти да пиша едно и също, а? Ставате за резил.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Разстоянието между дърветата е важно още преди проектирането. Когато се прави ТТЗ. Така че това което ще произвеждат, да може да маневрира в гората. Без да му правят просеки, и прочее инженерни дейности, които създават какъв да е, но ПЪТ!
                                Колко пъти да пиша едно и също, а? Ставате за резил.
                                тои е голям и тежък,мощен и корав.. тои може сам да си прави път..през дръвчетата
                                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                                ********************************
                                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                                Влади

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X