Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW купи Husqvarna

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: BMW купи Husqvarna

    Преди няма и месец видях последното супермото на BMW в София - както си стоях на светофара... Не е зле, ще прозвучи сякаш "АД-а е лееко топъл"... Не захвърляйте с лека ръка, които очевидно знаят какво правят (пари - уточнявам, някой да не се обърка - не правят ни коли, ни мотори - направо си правят пари!).

    Коментар


    • #17
      До: BMW купи Husqvarna

      Честно казано за добро са ги купили баварците - убеден съм, че няма да излязат лоши машини, просто защото в БМВ имат навика да произвеждат качествено от части за самолети до Бентли (ако не греша е тяхна марка).

      Бях две седмици в Испания и БМВ GS 650 и GS 650 Dakar се карат доста повече по улиците, отколкото Трансалп, Доминатор и т.н., което за мен е доста показателно по отношение на шосеините ендурота
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • #18
        До: BMW купи Husqvarna

        Bentley е на VW. Rolls Royce е на BMW
        Иначе за останалото съм съгласен

        Коментар


        • #19
          До: BMW купи Husqvarna

          Колеги освен, че BMW купи Husgvarna сега се носи един слух който е 99% достоверен, че от догодина взимат и Дейвит Найт от КТМ.
          Ако това стане тогава ще чуваме още по често за BMW G450Х.

          Коментар


          • #20
            До: BMW купи Husqvarna

            не само найт но и салминен и много други топ звезди на ктм..
            -направили са им предложения...на които..е нямало как да откажат ..
            ..ктм са се чудили известно време на на края са решили да не участват в "наддаването"

            Коментар


            • #21
              До: BMW купи Husqvarna

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
              .... И като купят Дейвид Найт и още 3-ма като него, проблемът им е решен.
              Май си изпълниха плана или поне на 50%, Найт е при тях, Салминен също, може и други да има, незнам
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X