Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето и моят гараж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ето и моят гараж

    Георги, искам да те питам как реши проблема с регистрацията на триколката и има ли такава?

    Коментар


    • #17
      До: Ето и моят гараж

      Буретата са срязяни и служат за багажници. Но като се замисля малко , мога да закача и стандартно кегче пълно , ама няма място за апарата.....

      тук:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=33624&page=3

      съм понаписал за регистрацията...

      Идиотска държава е нашата.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #18
        До: Ето и моят гараж

        Страхотна машинка си измайсторил.То хубаво за кеговете,ама ,ако са пълни с бира ще трябва и хладилен агрегат,че са на много открито!

        Коментар


        • #19
          До: Ето и моят гараж

          колега предлагам - хладилния агрегат в ГАЗКАТА ти?

          Изобщо както вече съм писал - отворен съм за всякакви идеи и предложения относно БИРАТА и другите съпътстващи я неща.....
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #20
            До: Ето и моят гараж

            Евала Жоре, багажниците му стоят доста по-добре от колкото като си приказвахме за тях преди време
            Време е да сложим музиката както говорихме, намерил съм и колони
            LZ1RED

            Коментар


            • #21
              До: Ето и моят гараж

              Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
              Евала Жоре, багажниците му стоят доста по-добре от колкото като си приказвахме за тях преди време
              Време е да сложим музиката както говорихме, намерил съм и колони

              Убаво , ама трябва да им измислиш и място на тези колони щото аз не се сещам къде да ги бодна.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #22
                До: Ето и моят гараж

                Евала, Йоре за "триколката"!!! Свалям ти шапка. Аз тези техники ги мразя, когато гледам някой "баровец" да се ташкарее, но в твоя случай си е направо ВЪЛШЕБСТВО. Имам здрава и запазена глава за "Шкода" 120- ако искаш твоя е. /безплатно/
                [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                Коментар


                • #23
                  До: Ето и моят гараж

                  Мерси Навитак. Аз за това го почнах това МПС щото имах прогнила и ненужна шкода със двигател на 10000 км след основен ремонт. Здрав е засега. Виж ако някой предложи 1300 сс и/или 5 степенна трансмисия по евтинко ще е добре да ги монтирам преди да мине КАТ. Впрочем ако има идеи за вдигане на мощността на този 120L пак са добре дошли.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ето и моят гараж

                    Налепихме му и лепенките най-накрая на това чудо.
                    Прикачени файлове
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ето и моят гараж

                      ЕВАЛА адаш!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ето и моят гараж

                        Много готина разработка, сподели възможностите и на пътя

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ето и моят гараж

                          Тази бъчонка прилича като турбина на самолет.
                          Добре, че имаш желание. Аз съм изгубил всякакво желание за такива работи, защото смешах хобито с бизнеса. Сега нещата си седят наоколо и трябва някой да ме ритне по задника за да започна отново.
                          Разгледах и рисунките по моторчето които твоят приятел е правил. Върха са. Ако знаеш колко ми трябваше такъв човек за бизнеса навремето. Тука за такива работи ще ти целуват ръцете и не плащат никак малко. Опитах се навремето да докарам едно приятелче за това, но той предпочете да рисува икони.
                          Виждам, че много неща си изработил на ръка. Похвално. Няма ли някой в Б-я който би могъл да ти изработи калниците от ламарина? Или покривките от файберглас? Знам работа е, не ти правя забележка, но ако използваш и това твое приятелче, това нещо ще се превърне в едно истинско бижу.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ето и моят гараж

                            Първоначално публикуван от vval Преглед на мнение
                            Много готина разработка, сподели възможностите и на пътя
                            Абе има малко по добра динамика от шкода 120. Но максималната скорост си му е 150км/ч . Среден разход 6-7 л/100км. добре натоварена при сксорост около 120км/ч. По завоите е по-добро от шкодилака.

                            Кефа обаче е несравним с нищо. Супер комфортно возило за лятото извън града. И на всичкото отгоре можех да продам 5 тона бира това лято- всеки питадали има и са готови да я плащат по 5лв. биричката.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ето и моят гараж

                              Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
                              Няма ли някой в Б-я който би могъл да ти изработи калниците от ламарина? Или покривките от файберглас? Знам работа е, не ти правя забележка, но ако използваш и това твое приятелче, това нещо ще се превърне в едно истинско бижу.
                              Доста мислих преди да избера този материал за калниците и панелите. Продължавам да мисля , че това е най-доброто поради много причини. А ламарина мога да си огъна и сам , както и фибростъкло да си отлея стига да ме убедиш ,че са по-дория избор поради нещо си...

                              Колкото до рисунките ....... така ми харесва повече.
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ето и моят гараж

                                Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                                Доста мислих преди да избера този материал за калниците и панелите. Продължавам да мисля , че това е най-доброто поради много причини. А ламарина мога да си огъна и сам , както и фибростъкло да си отлея стига да ме убедиш ,че са по-дория избор поради нещо си...

                                Колкото до рисунките ....... така ми харесва повече.
                                Ти пък ти пък, въобще не съм и искал да те засегна. Свалям ти шапка. Не съм и помислил, че идеята може и да ти е такава. Извинявам се. Беше като комплимент.
                                Имах поръчка от Б-я да намеря триколка за един мой приятел - доста тежичък над 220. Цените бяха умопомрачаващи, защото както твоя са изработени на ръка и са рядкост. Бъди жив и здрав и ни радвай с още такива идеи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X