Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как си заключвате газките ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как си заключвате газките ?

    Абе може леко да ви писне от мен,но въпросите си извират сами.
    Има ли въобще фабрично ключалки по вратите,че моите може и да са преправяни,но няма.Оставям я незаключена пред блока,а оня ден даже ключа за запалването съм забравил на таблото.Викам споко,бе жена,тая джипка немой да я подкара некой кой не е карал такава,ше си навехне става,ше скъса сухожилие,в окото ше си бръкне в суматохата кое,как,къде,защо

  • #2
    До: Как си заключвате газките ?

    не са ти преправяни, така си е фабрично, а и за какво ти е да заключваш кола с бризент ?

    Коментар


    • #3
      До: Как си заключвате газките ?

      Има дръжки за Уаз с ключ. Но аз не съм си сложил.
      А пред блока оставяй раздатката изключена- не всеки ще може да подкара машината.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #4
        До: Как си заключвате газките ?

        Хитрец си жорка
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          До: Как си заключвате газките ?

          Всеки който чете тук във форума, ще може да ти я подкара Къде живеш, утре ще е до моятаФорума ни е посещаван и от неДОБРОнамерени хора(изроди)където ти идва да им пуснеш 13 нули

          Коментар


          • #6
            До: Как си заключвате газките ?

            Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
            Всеки който чете тук във форума, ще може да ти я подкара Къде живеш, утре ще е до моятаФорума ни е посещаван и от неДОБРОнамерени хора(изроди)където ти идва да им пуснеш 13 нули
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #7
              До: Как си заключвате газките ?

              Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
              Всеки който чете тук във форума, ще може да ти я подкара Къде живеш, утре ще е до моятаФорума ни е посещаван и от неДОБРОнамерени хора(изроди)където ти идва да им пуснеш 13 нули
              Ти па! Какво толкова са ти направили хората, че да ги съблазняваш с незаключена УАЗ-ка?

              УАЗ-каджиите сте особен народ. Това е състояние на духа - ако си от породата, чужди УАЗ-ки те интересуват само информативно

              Коментар


              • #8
                До: Как си заключвате газките ?

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Има дръжки за Уаз с ключ. Но аз не съм си сложил.
                А пред блока оставяй раздатката изключена- не всеки ще може да подкара машината.

                Жорка много хора немогат да я подкарат ама като се пробват правят поразий по другите коли!Казвам го от личен опит!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  До: Как си заключвате газките ?

                  като ни откраднат уаските и газките ште минеме на кракомобилна предавка 2х2
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как си заключвате газките ?

                    Според мен нема почва за тревоги.Тия коли са за определена порода хора-те няма да пипнат чужда.Пък другите хора нехаят(и така е по-добре! и те пък зат`ва не посягат).
                    диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как си заключвате газките ?

                      Няколко идеи от УАЗБУКА.
                      Прикачени файлове
                      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как си заключвате газките ?

                        Много добра идея ми се вижда това с централното и ще стане шукар
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как си заключвате газките ?

                          Тази седмица реших ако остане време да видя как стои въпроса с централно заключване на газката. Имам нещо предвид но давидим дали ще стане
                          Газ 69 2.4i
                          Густо майна, пътят свърши !!!
                          GSM: О895 7О6О59

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как си заключвате газките ?

                            Ей хора вие май забравяте че сме в страната на чудесата.На един приятел откраднаха УАЗката преди 3години а от нея нищо не ставаше мотор издухан скорости и раздатка аут течове като из ведро заварени полуоскиотзад за моста изгнила неугледна абе трагичен вид !И се намериха айдуци и за нея така че пазене му е майката ключалки секрети кой кво знае
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как си заключвате газките ?

                              Може би по-идейно е да се мисли за някакъв секрет, който да пречи на запалването или движението. Да се заключва кола с брезентов покрив не е смислено. Проблема е, че запалването е супер елементарно и може да се изгради паралелно такова за единица време, т.е. иска се доста хитрост за опазване от айдуци. Вероятно най-сигурния начин е каското, но аз като попитах в Булинс и те ми се изсмяха отначало, после се позамислиха и викат "вярно бе, правим я".
                              0886 854 174

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X